Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Miralles.
Ergebnis: 2.500 EUR

Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U

Schuring
Ergebnis: 2.250 EUR

Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 80x110cm. Cond.: U

Franse pendule, Louis Seize stijl
Ergebnis: 1.200 EUR

Franse pendule, Louis Seize stijl, omstreeks 1880, Alabaste en marmer met bronzen ornamenten, en zwart gelakt hout. gem."Person A Paris" Vincenti Cie . H.54.5 cm.

Boeddha
Ergebnis: 1.100 EUR

Boeddha, brons, 20x17 cm.,eind 20 e eeuw.

Kussenkast 17e eeuw.
Ergebnis: 1.000 EUR

Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72

Jugendstil boekenkast
Ergebnis: 1.000 EUR

Massief mahoniehouten boekenkast, Jugendstil, boven met glasdeuren, onder met deuren en lades. 220x150x48cm.

J.J.H.v.Leeuwen terras
Ergebnis: 900 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, terrasgezicht van Middelburg, 100x80cm. Cond.: U

Corneille sculpture
Ergebnis: 850 EUR

Gesigneerd Corneille, houten beschilderde sculptuur, olieverf op hout, 86x50x12cm. Cond.: U

3-delig zilveren servies
Ergebnis: 750 EUR

Antiek 3-delig Engels servies 1098gr in Queen-Anne stijl van zilverfabriek Walker & Hall. Puntgaaf. ca 18cm hoog.

Bord ca. 1880
Ergebnis: 700 EUR

Bord met monogram:C M H R omstreeks 1880 na Weens voorbeeld van 1780 beschilderd. ø24cm.

Willem Witjens, winterlandschap
Ergebnis: 600 EUR

Willem Witjens (1884 - 1962), olieverf op linnen, winterlandschap, 40x50cm. Cond.: G

Friese staartklok
Ergebnis: 600 EUR

Friese staartklok, 19e eeuw met scheepjesmechaniek (5 scheepjes) en eiken kast, 142x35x22cm. Cond.: G

Grunder Bureau
Ergebnis: 600 EUR

Duits grunderzeit schrijfbureau van notenhout en notenfineer, met opzet (uitschuifbaar blad met schrijfleer), ca. 1890 compleet met sleutels.

Klok
Ergebnis: 575 EUR

Staand horloge met massief eikenhouten kast, eind 18e eeuw, Schwarzwalder uurwerk met beschilderde wijzerplaat, 235x45x25cm. Cond.: G

Trappenkast, iepenhout
Ergebnis: 575 EUR

Iepenhouten trappenkast, mahoniekleurig, 8 laden en 6 schuifdeuren, eind 20e eeuw, Cond.: U 170x165x45cm.

Oorstekers GG
Ergebnis: 550 EUR

Oorstekers GG 750/000 met smaragd samen 7.20 ct. in zeer goede kleur, en briljanten Champagne/SI 1.28 ct., 10.4 gr.

v.Vlijmen
Ergebnis: 550 EUR

Bernard van Vlijmen (geb. Den Haag 1895), olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloemen, 50x60cm. Cond.: U

Icoon
Ergebnis: 520 EUR

Meervelden icoon, Russisch 2e helft 19e eeuw. vlnr: Kazansnaja, Verrijzenis, Nicolaas, 6 Heiligen, Joris en de draak, Parasneva, Apostel.31 x 27 cm.

Armbandhorloge GG
Ergebnis: 500 EUR

Armbandhorloge GG, gemerkt Longines, met seconde aanwijzing,totale lengte 24cm, met schuifband.47.1 gr.

F.v.Kregten
Ergebnis: 500 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap bij avond, 44x59,5cm. Cond.: G

J.J.H.v.Leeuwen strand
Ergebnis: 500 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren, 24x30cm. Cond.: U

J.Jans
Ergebnis: 500 EUR

Jan Jans (1893 - 1963 Almelo), olieverf op linnen, landschap met werkende boer, 30x40cm. Cond.: U

S. Coleman
Ergebnis: 500 EUR

S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U

Engelse eethoek
Ergebnis: 500 EUR

Kapitale Engelse mahoniehouten Queen-Anne eethoek. Tafel is uittrekbaar tot 215cm. Inclusief 2 armleunstoelen en 4 normale stoelen, in nieuwstaat.