Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kussenkast 17e eeuw.
Ergebnis: 1.000 EUR

Kapitale barokkast op bolpoten, Hollands 17e eeuw, massief noten en eiken, gedeeltelijk gefineerd. Onder 1 lade, enige resaturatiewerk.H193x174x72

Jugendstil boekenkast
Ergebnis: 1.000 EUR

Massief mahoniehouten boekenkast, Jugendstil, boven met glasdeuren, onder met deuren en lades. 220x150x48cm.

Grunder Bureau
Ergebnis: 600 EUR

Duits grunderzeit schrijfbureau van notenhout en notenfineer, met opzet (uitschuifbaar blad met schrijfleer), ca. 1890 compleet met sleutels.

Trappenkast, iepenhout
Ergebnis: 575 EUR

Iepenhouten trappenkast, mahoniekleurig, 8 laden en 6 schuifdeuren, eind 20e eeuw, Cond.: U 170x165x45cm.

Engelse eethoek
Ergebnis: 500 EUR

Kapitale Engelse mahoniehouten Queen-Anne eethoek. Tafel is uittrekbaar tot 215cm. Inclusief 2 armleunstoelen en 4 normale stoelen, in nieuwstaat.

Lederen bank
Ergebnis: 475 EUR

Mooie 2,5 persoons lederen bank, afgezet met messing knoppen. Bank verkeerd in nieuwstaat. NP is € 3.250,- 80x205x95cm.

Chaise Longue
Ergebnis: 460 EUR

Massief notenhouten Chaise Longue Rokokko stijl, ca. 1870, nieuw gestoffeerd

Barometer ca. 1810
Ergebnis: 420 EUR

Vuurvergulde vruchtenhouten lyravormige kwikbarometer omstreeks 1810, Kwik ontbreekt, glas beschadigd.
H. 90 cm, B.43 cm.

Piano Bechstein
Ergebnis: 400 EUR

Piano zwart, C.Bechstein. 163x68x130cm.

Antieke Engelse bakbarometer
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eiken kast, 95x17x6cm. Cond.: U

Kist met zadeldak
Ergebnis: 350 EUR

Eiken kist met zadeldak, 3 panelen, ca. 1780, Cond.: G

Mahoniehouten penantkastje
Ergebnis: 350 EUR

Mahoniehouten penantkastje met gebogen voorkant en onder roldeurtjes, Hollands Biedermeier ca. 1860, 96x95x46cm.

Roodkoperen chocoladeketel
Ergebnis: 350 EUR

Zeldzame roodkoperen chocoladeketel met geelkoperen kraan, ca. 1890. Werd vaak bij het schaatsen gebruikt, 38x40x50cm. Cond.: G

Hoekstoel
Ergebnis: 340 EUR

Massief notenhouten hoekstoel met veel snijwerk o.a; een adelaar en kinderhoofdje, 80x55cm.

Hoekstoel
Ergebnis: 340 EUR

Massief notenhouten hoekstoel met veel snijwerk o.a; een adelaar en kinderhoofdje, 80x55cm.

Rundlederen clubfauteuil
Ergebnis: 325 EUR

Rundlederen clubfauteuil met mahoniehouten pootjes, in nieuwstaat, 73x83x74cm. Cond.: U

Ingelegd bureau met opstand
Ergebnis: 300 EUR

Frans damesbureau marqueterie ingelegd, notenhout en andere houtsoorten met origineel beslag, moet worden gerestaureerd, 91x55x98cm. Cond.: R

Art Deco stijl zetel
Ergebnis: 300 EUR

Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.

Art Deco stijl zetel
Ergebnis: 300 EUR

Armfauteuille in Art Deko stijl massief beuken met wortelnoten opgelegd. Met cremekleurig leder gestoffeerd. 74x77x97cm.74x77x97cm.

Bank
Ergebnis: 300 EUR

Grote Louis -Philippe vlinderbank in mahoniehout, met gesneden kroon, ca. 1860. Met zeer goede stoffering (4 jaar geleden gedaan). 114x78x74cm. Cond.: G

Antieke Engelse bakbarometer
Ergebnis: 275 EUR

Antieke Engelse kwikbakbarometer, 19e eeuws in eikenhouten kast, 108x22x6cm. Cond.: U

Wortelnoten dressoir
Ergebnis: 275 EUR

Italiaanse 3-laden barok commode met gebogen buik en intarsia. O.a. ingelegd met bloemen en 4 putti's, afgezet met bronzen ornamenten en beslag, eind 20e eeuw, 88x42x78cm.

Tapijt Lori 295x150cm.
Ergebnis: 273 EUR

Tapijt Lori 295x150cm.

Mahonie kuifstoel
Ergebnis: 250 EUR

Mahonie stoel met grote kuif, ca.1880. 68x75x133cm.