Diese Webseite verwendet Cookies

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Kussenkast 17e eeuw. 3101
Kussenkast 17e eeuw.

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Jugendstil boekenkast 3165
Jugendstil boekenkast

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Grunder Bureau 3104
Grunder Bureau

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Trappenkast, iepenhout 3159
Trappenkast, iepenhout

Ergebnis:

575 EUR

Verkauft
Engelse eethoek 3308
Engelse eethoek

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Lederen bank 3302
Lederen bank

Ergebnis:

475 EUR

Verkauft
Chaise Longue 3330
Chaise Longue

Ergebnis:

460 EUR

Verkauft
Barometer ca. 1810 3178
Barometer ca. 1810

Ergebnis:

420 EUR

Verkauft
Piano Bechstein 3120
Piano Bechstein

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Antieke Engelse bakbarometer 3169
Antieke Engelse bakbarometer

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Kist met zadeldak 3195
Kist met zadeldak

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Mahoniehouten  penantkastje 3215
Mahoniehouten penantkastje

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Roodkoperen chocoladeketel 3322
Roodkoperen chocoladeketel

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Hoekstoel 3327
Hoekstoel

Ergebnis:

340 EUR

Verkauft
Hoekstoel 3328
Hoekstoel

Ergebnis:

340 EUR

Verkauft
Rundlederen clubfauteuil 3202
Rundlederen clubfauteuil

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Ingelegd bureau met opstand 3103
Ingelegd bureau met opstand

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Art Deco stijl zetel 3151
Art Deco stijl zetel

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Art Deco stijl zetel 3152
Art Deco stijl zetel

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Bank 3279
Bank

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Antieke Engelse bakbarometer 3180
Antieke Engelse bakbarometer

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Wortelnoten dressoir 3204
Wortelnoten dressoir

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Tapijt Lori 295x150cm. 3335
Tapijt Lori 295x150cm.

Ergebnis:

273 EUR

Verkauft
Mahonie kuifstoel 3348
Mahonie kuifstoel

Ergebnis:

250 EUR