Diese Webseite verwendet Cookies

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Armige kaarsenkandelaar
Ergebnis: 10 EUR

3 Armige kaarsenkandelaar, met parelrand. Eind 20e eeuw

Oliekan en perforator
Ergebnis: 10 EUR

Duitse oliekan van koper en een perforator

Paraplu ton
Ergebnis: 10 EUR

Eikenhouten paraplu ton met messing banden. 43xØ30cm.

Kavel diversen
Ergebnis: 10 EUR

Kavel diversen w.o; 2 koplampen van een oude auto/tractor. 1x oude pop (1952), staande petroleumlamp en diverse delen tin.

Doos divers
Ergebnis: 10 EUR

Doos divers klein spul

Plantentafel
Ergebnis: 10 EUR

Eiken plantentafel met getorste poten. 104xØ28cm.

2 Persjes
Ergebnis: 10 EUR

2 Persjes

Piedestal
Ergebnis: 10 EUR

Piedestal 1.07x0.33m. ca. 1950

Aardewerk
Ergebnis: 10 EUR

Blauw aardewerk. 3 borden beschadigd. sauciere en dekselschaaltje intact.

2 Aardewerken wandborden
Ergebnis: 10 EUR

2 Aardewerken wandborden, Maastricht met stierenvechters decor

doos kookspulletjes
Ergebnis: 9 EUR

Doos met diverse kookspulletjes

Gravure
Ergebnis: 5 EUR

Lithografie Chapelle du St. Sepulcie, 30x20cm. Cond.: R

Doos diversen
Ergebnis: 5 EUR

Divers glaswerk, aardewerk, speeldoosjes etc. Cond.: G