Kristalgeslepen coupe op zilveren voet met bladrandversiering, Z1: 925/000, 16,5x10cm. Cond.: U
Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.
Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G
Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U
Grote Chinees porseleinen kom (gemerkt) 2e helft 20e eeuw met floraal decor 12xø25,5cm. Cond.: G
Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G
Grote terracotta tabakspot ca. 1880 Historisme met originele polychromie in goede staat 20xø17cm.
Slavenband zilver 925/000 en drie zilveren 835/000 rinkelbanden. Slavenband met dop, breedte 7 mm, ø 62x53 en drie rinkelbanden, breedte 2 mm, ø 68 mm. totaal ca 29 gr
Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.
Oude bisquit porseleinen plaquette met erotische voorstelling 20e eeuw (ongemerkt), 16,5x16,3cm. Cond.: R (haarscheur)
Oud bronzen beeld ca. 1920 van J. Mateta, voorstellend een man zittend op steenbok met zwart marmeren voet in goede staat 32,5x26x10cm.
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...
Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse imari porseleinen vaas met 6-hoekige vlakken (kapot en gelijmd) 30x16x16cm. Cond.: M
Drie delen antiek brons 19e-20e eeuw; 2x bronzen vijzels 19e-20e eeuw en 1x driepoot hengselpan 19e-20e eeuw in goede staat 8-16cm.
Kavel divers tin etc uit een verzameling o.a; miniaturen, plaquettes etc. 2-20cm.
Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G
Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.
P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G
Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...
Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U
Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G