Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Majestie
Startpreis 150 EUR

Oude pop uit Duitsland, gemerkt Majestic nr. 26/3 Germany Regel. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mondje en 4 tandjes. Oud geleed lichaam (bijgeschilderd) H.: 43cm. Cond.: R

Diverse oude poppen
Ergebnis: 80 EUR

Kavel van 19 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid, papier machee, kunstof etc. 40-80cm. Cond.: R-G

Rinkelarmband, wokkelmodel
Startpreis 20 EUR

Rinkelarmband, zilver 925/000, wokkelmodel. Fijne zilveren rinkelarmband getorst, ø 4mm. ø armband 66 mm. ca 10.5 gr

Creolen zilver met parel
Startpreis 25 EUR

Creolen zilver gerhodineerd, 925/000 met kleine zoetwaterparel. Wat bolle klapcreolen, ø 13 mm, met aan de onderzijde een parel, ø 5.7 mm. Breedte creool 4.6 mm ca 3.7 mm

Album Scandinavië
Startpreis 150 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Scandinavië met ca. 1800 zegels, hoofdzakelijk gestempeld 30,5x23x2,5cm. Cond.: R-G

Album Ierland
Startpreis 40 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Ierland met ca. 300 zegels, gestempeld 31x23x1,5cm. Cond.: R-G

Album Australië
Startpreis 90 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van Australië met ca. 1000 zegels, hoofdzakelijk gestempeld 30x23x2cm. Cond.: R-G

4 Kopjes + 2 schotels
Startpreis 50 EUR

Zes delen Chinees porselein ca. 1800 met floraal- en pagodedecor (2x kop&schotels en 2x los kopje) 6x11,5cm. en 4,5x7,5cm. (1x oude haarscheur) Cond.: R-G

Chinese vaas
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's aan 1 zijde en tekst op de andere zijde, in zeer goede staat 44xø19,5cm.

4 Delen keramiek
Ergebnis: 20 EUR

Vier delen oud Hollands keramiek: 1x Societe Ceramique vaas, decor Orient ca. 1900 (haarlijn), 1x schenkkan Delfts Boch ca. 1930 (goed) en 2x Zeskantige vazen, decor Delft 19-22cm. Cond.: R-G

Zilveren 2,5G 1852
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren rijksdaalder (2,5 gulden) koning Willem III 1852 Cond.: ZF

2 Koperen 1/2 centen
Startpreis 30 EUR

Twee koperen 1/2 centen koning Willem I: 1832 en 1837 Cond.: ZF

4 Zilveren guldens
Ergebnis: 35 EUR

Vier zilveren Wilhelmina guldens: 1922, 1923, 1924 en 1928 Cond.: ZF en beter

20 Penningen
Startpreis 500 EUR

Kavel van 13 zilveren en 7 bronzen penningen uit diverse landen Cond.: ZFR

Gouden 100 Dollar Canada
Ergebnis: 400 EUR

Gouden munt van 100 Dollar 1979 Canada met rand (KM.126), munt 22kt. ca. 17gr. en rand 14kt. ca. 2,2gr.

Borstelset + diversen
Ergebnis: 25 EUR

Drie delen antiek kopergeslagen: 1x schenkkan, 1x dekselpot en 1x borstelset met spiegel 13-40cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startpreis 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met diepblauw floraal decor (minimale chips rand) ø22cm. Cond.: R

Hoeden kapstok
Ergebnis: 15 EUR

Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G

Chinese vaas, perziken
Startpreis 20 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 27xø17cm.

Divers Chin. porselein
Startpreis 25 EUR

Kavel divers antiek Chinees porselein (wrakvondst 17e-18e eeuw) bestaande uit 13 delen; 2 kommen, 8 schaaltjes, 2 lepels en 1 grote 19e eeuwse theepot (bovenrand stukje en stukje bij handvat gelijmd)...

Chinees vaasje
Startpreis 50 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi vaasje met floraal decor (met certificaat) 8,5xø5cm. Cond.: G

6 Rosenthal borden
Startpreis 60 EUR

Zes Duitse Rosenthal sierborden, zgn. Weihnachtsteller, decor Bjorn Wiinblad. ø 29cm., Cond.:G

Yixing trekpotje
Startpreis 100 EUR

Oud Chinees Yixing gemerkt trekpotje (klein) met emaille beschildering 1e helft 20e eeuw (of ouder) 7x11x6,5cm. Cond.: G

Kang Xi klap muts
Ergebnis: 220 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kom Kang Xi (klapmuts) met Chinese tekens en gesigneerd. Voorstelling met figuren in interieur. Binnenkant met voorstelling van kinderen spelend met bal. Schote...