Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Wortelnoten kistje
Startpreis 65 EUR

Oude wortelnoten fineer lepelkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 16x4,5x7cm. Cond.: G

Indonesische kris
Ergebnis: 20 EUR

Kleine oude Indonesische kris met houten schede en handvat (bewerkt) ca. 1950, 34cm. Cond.: G

Oosterse priem/dolk
Startpreis 20 EUR

Oude Oosterse priem/dolk van leder met hout. Intarsia van diverse houtsoorten 1e helft 20e eeuw L.: 40cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Ergebnis: 50 EUR

Oude Jugendstil majolica petroleum hanglamp met zweepslagdecor in goede staat 60xø34cm.

Houten penselenpot
Startpreis 80 EUR

Houtgesneden Chinese penselenpot met figuren in landschapsdecor ca. 1900 in goede staat 21xø15cm.

Spiegel + paraplubak
Startpreis 35 EUR

Twee delen oud koperwerk: 1x kopergeslagen spiegel met twee borstels 54x50x2cm. en 1x paraplubak, rondom bewerkt 52x43x18cm. Cond.: G

Haardstel met kolenbak
Startpreis 40 EUR

Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.

Statenbijbel, 18e eeuw
Startpreis 75 EUR

Hollandse bijbel anno 1768, Staten Generaal. Met originele lederen band. Door P.H. Losel H. Brandt, DK onder de Linden G. de Groot, P. Schouten, De wed. O. van Grafhorst. Rug lichtjes los, eerste pagi...

Schaal met onderschotel
Ergebnis: 30 EUR

Zeldzame aparte antieke roodkoperen kopergeslagen dekselterrine met onderschotel ca. 1930. Gemerkt EMSA in goede staat 10x34x27cm.

Kachel, U Bahn
Startpreis 40 EUR

Kleine antieke metalen S-Bahn Ofen ca. 1900, marke Tura (oxidatie) 70cm.

Divers antiek
Startpreis 20 EUR

Kavel van 7 delen divers antiek: 2x koperen parfum of wijwaterhouder, 2x bronzen lepel 19e eeuw, 1x miniatuur 3-lichts kaarskandelaar, 1x bronzen bel, 1x kaarskandelaar miniatuur (zwart beschilderd) 6...

Barometer, gesneden figuren
Startpreis 80 EUR

Bretonse eikenhouten barometer van eikenhout, gesneden met 2 figuren en bloemenranken ca. 1880 in goede staat 48cm. Cond.: G

Lampje met prismen
Ergebnis: 30 EUR

Oude kroonluchter met geslepen glazen pegels (9-lichts) 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø60cm.

Kopergeslagen hengselpan
Startpreis 30 EUR

Kopergeslagen 19e eeuwse hengselpan (gezwaluwstaart) met deksel en sleef (soeppan) 23xø26cm. Cond.: G

Diverse tabakspijpen
Ergebnis: 50 EUR

Groot kavel met diverse oude en antieke tabakspijpen o.a: porselein 8-40cm. Cond.: R-G

Antieke bijbel
Startpreis 60 EUR

Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G

2 Bronzen schaaltjes
Ergebnis: 40 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen coupes met los (2x) kristallen bollen 10x18xø13cm. Cond.: R-GG

Sierstuk met spiegel
Ergebnis: 60 EUR

Decoratieve wandspiegel met handgeschilderd landschap in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 118cm. Cond.: G

Weegschaal, houten stang
Startpreis 20 EUR

Antieke houten weegschaal met kogel-schuifgewicht 19e eeuw in goede staat 60x30x8cm.

Bronzen reisikoon
Ergebnis: 50 EUR

Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.

Chinese schrijfdoos, brons
Startpreis 40 EUR

Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G

Karabijn, Turkije
Ergebnis: 80 EUR

Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G