Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Drukwerk naar Roy Lichtenstein, Naakte vrouw kijkt in spiegel
Startpreis 275 EUR

Drukwerk naar Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollands polder landschap
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Hollands polderlandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 24x B 27 cm. In goede staat.

Theo Mackaay, Twee figuren
Startpreis 800 EUR

Theo Mackaay. 2008. Utrecht 1950 - . Twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 115cm. In goede staat.

Gerriet Postma, Abstract
Startpreis 600 EUR

Gerriet Postma. 1932 - 2009. Abstracte compositie. Mixed media. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Korthals, Busstation met figuren
Startpreis 350 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Busstation met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.

Litho in de stijl van Marc Chagall
Startpreis 50 EUR

Litho in de stijl van Marc Chagall. Ongesigneerd. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

Cornelisz, Kruik + Tabakspijpen
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met steengoedkruik en tabakspijpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

E. Viegers, Landschap Frankrijk
Startpreis 100 EUR

Emile Viegers. 1921 - 1984. Landschap Frankrijk. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Driemaster op zee
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Zeegezicht met driemaster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 21 cm. In redelijke staat.

Thio Siao Tjin, Bosgezicht met waterval
Startpreis 80 EUR

Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.

Nadruk Salvador Dali, Fantasie voorstelling
Startpreis 225 EUR

Nadruk Salvador Dali. Voorzien van nummer + watermerk. Fantasie voorstelling. Drukwerk op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.

P. van Kempen, Hollands interieur met rokende visser
Startpreis 70 EUR

P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Dirk Meesters, Paarden in de wei
Startpreis 300 EUR

Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.

Kobus Möller, Buffel
Startpreis 750 EUR

Kobus Möller, 2002. 1949 -. Buffel. Titel: Soli deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Schilderij van zijde
Startpreis 40 EUR

Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Optocht met figuren
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Haanstra, Windmolen
Startpreis 60 EUR

Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.

2x Jan Berfelo, Abstract
Startpreis 100 EUR

Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Andy Warhol, 2 Dollar biljet
Startpreis 300 EUR

Ingelijst Andy Warhol 2 Dollar biljet + certificaat. The Andy Warhol Collection. Nr. 3002 62. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Agnes van Stolk, Stilleven
Startpreis 200 EUR

Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Lucien Jonas, Pierrot, moor en tandpatiënt
Startpreis 60 EUR

Lucien Jonas. 1880 - 1947. Ets. Pierrot, moor en tandpatiënt. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht
Startpreis 120 EUR

Anton Dirckx. '97. Toegeschreven. Vroeg werk. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5x B 17,5 cm. In goede staat.

Kobus Möller, Mannetjes leeuw
Startpreis 750 EUR

Kobus Möller, 2002. 1949 - . Mannetjes leeuw. Titel: Solie deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

E. van der Ven, Wilde bloemen compositie
Startpreis 100 EUR

E. van der Ven. 1910. Wilde bloemen compositie. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.