P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.
Kobus Möller, 2002. 1949 -. Buffel. Titel: Soli deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.
Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.
Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Ingelijst Andy Warhol 2 Dollar biljet + certificaat. The Andy Warhol Collection. Nr. 3002 62. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam reis-schilders schetsboek van F.O.R. met tekeningen, aquarellen, landschappen. Circa 1860 - 1870. Holland - Frankrijk. Circa 45 werken. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Lucien Jonas. 1880 - 1947. Ets. Pierrot, moor en tandpatiënt. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. '97. Toegeschreven. Vroeg werk. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5x B 17,5 cm. In goede staat.
Kobus Möller, 2002. 1949 - . Mannetjes leeuw. Titel: Solie deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Vissersboten op zee bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 35 cm .In goede staat.
E. van der Ven. 1910. Wilde bloemen compositie. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.
Van Dongen. 20e Eeuw. Hollands poldergezicht met windmolen en visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.
Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde kopergravures door Joh. Rud. Füssli. Duitsland. 1709 - 1793. Neujahrsblatt v.d. Geselschaft der Constablern und Feuerwerker Zürich 1745. Gravures op papier. Afmeting: ...