Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen
Schilderijen

Suche

193 Ergebnisse
Los: 1000

d'Apres Firmin Girard, Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin

Startpreis 90 EUR

d'Apres Firmin Girard door Saugrin. 19e Eeuw. Franse School. Twee dames en meisje plukken bloemen in tuin. Olieverf op lithografie. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In redelijke staat.


Los: 1002

N.M. Wijdoogen, Hollands stadsgezicht met platbodems en visservolk

Startpreis 1.000 EUR

Nicolaas Martinus Wijdoogen. 1824 - 1898. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 35 x 51 cm. In goede staat.


Los: 1003

C.J. Mension, Boos kijkende aap in boom

Startpreis 600 EUR

C.J. Mension. 1882 - 1950. Boos kijkende aap in boom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 29 x B 23 cm. In goede staat.


Los: 1008

Onduid.gesign., Stilleven

Startpreis 500 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1860. Stilleven met fruit, vlinder en vaas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 32,5 cm. In goede staat.


Los: 1009

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve compositie

Startpreis 850 EUR

Jan te Wierik, '83. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.


Los: 1010

Evert Moll, Rotterdamse haven met schepen

Startpreis 700 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Los: 1013

van Noort, Strandgezicht

Startpreis 350 EUR

van Noort. Zomers strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.


Los: 1014

G.J. van Overbeek, Ploegende boer met paardenspan

Startpreis 450 EUR

Gijsbertus J. van Overbeek. 1882 - 1947. Hollands landschap met ploegende boer en paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Los: 1016

D.C. Comics seriegrafie, Superman

Startpreis 850 EUR

Seriegrafie Superman. D.C. Comics. Ontwerp Andy Warhol 1981. Seriegrafie op papier. Afmeting: H 97 x B 97 cm. In goede staat.


Los: 1017

Ongesigneerd, Schaatsen aantrekken op het ijs

Startpreis 650 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Schaatsen aantrekken op het ijs met vele figuren en koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 1026

Peter Westcott, Naturalistisch zeegezicht

Startpreis 800 EUR

Peter Westcott. Engelse School. Birmingham 1947. Naturalistisch zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 125 cm. In goede staat.


Los: 1028

Terry Donahue, Landschap met edelherten

Startpreis 500 EUR

Terry Donahue. 1956 - . Landschap met edelherten. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 75 cm. In goede staat.


Los: 1029

Terry Donahue, Landschap met edelhert

Startpreis 500 EUR

Terry Donahue, 1956. Landschap met edelhert. Gouache op papier. Afmeting: H 37 x B 75 cm. In goede staat.


Los: 1030

Anton Karssen, Stadsgezicht Parijs

Startpreis 850 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Los: 1031

Ikoon Madonna Pieczerko, H 42 x B 32 cm.

Startpreis 850 EUR

Ikoon Madonna Pieczerko. 20e Eeuw. Ikoon met verzilverde houder, geheel in vitrine kast. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.


Los: 1033

Jos Engbersen, Keniaanse man me bot en hoed

Startpreis 350 EUR

Jos Engbersen, 2010, Almelo. Keniaanse man met bot en hoed. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.


Los: 1035

(Naar) van de Vos, Stal met aap en honden

Startpreis 900 EUR

(Naar) van de Vos. 20e Eeuw. Stal met aap en honden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.


Los: 1037

Toegeschr. A. A. Borisov, Moskee Istanboel

Startpreis 750 EUR

Toegeschreven aan Alexandr Alekseyich Borisov. 1866 - 1934. Russische School. Hagi Sophia moskee Istanboel. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: 15 - 25 cm. In redelijke staat.


Los: 1039

Jan Sluyters, Hollands dorpsgezicht

Startpreis 400 EUR

Jan Sluyters. 1881 - 1957. Hollands dorpsgezicht met figuren. Onderrand + bovenin beschadigd. Zwarte inkt + opgeloogd wit. Verso anekdote + Berlijn 1938. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In redelijke staat.


Los: 1044

Richard Robjent, Waterlandschap met opvliegende eenden

Startpreis 150 EUR

Richard Robjent. 1937 -. Waterlandschap met opvliegende eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 34 cm. In goede staat.


Los: 1046

A. Potgieter, Zittend vrouwelijk naakt

Startpreis 200 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 53 x 33 cm. In goede staat.


Los: 1047

W. Weissenbruch, Boeren binnenhuis met kippen

Startpreis 250 EUR

Willem Weissenbruch. 1864 - 1941. Boeren binnenhuis met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 37 cm. In goede staat.


Los: 1048

Daan Muhlhaus, Delftse poort Rotterdam

Startpreis 1.200 EUR

Daan Muhlhaus. 1907 - 1981. Delftse poort Rotterdam, met figuren en old timers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Los: 1049

F. de Smet, Havengezicht met kerk Ostende

Startpreis 200 EUR

Frederic de Smet, 1936. 1876 - 1948. Belgische School. Havengezicht met kerk Ostende. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.