Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, boerderij met kippen
Startpreis 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen en kippen 40x80cm. Cond.: G

2 Duitse landschappen
Startpreis 60 EUR

Twee werken van W. Sommer (Duitse School), olieverf op paneel, berglandschappen met huizen 42x28cm. Cond.: G

W. de Groot, bloedkoralen
Ergebnis: 40 EUR

Ongesigneerd (Atelier W. de Groot ca. 1930), olieverf op paneel, stilleven met ketting (bloedkoraal) 30x33cm. Cond.: G

G. de Groot, landschap
Startpreis 25 EUR

G. de Groot ca. 1940, olieverf op paneel, landschap met pad 26x34cm. Cond.: G

Molkenboer
Ergebnis: 180 EUR

Anton Molkenboer 1921, operatiekamer met patient en doktoren, aquarel op papier. Cond:G 70x55 cm

G. de Groot
Startpreis 20 EUR

G. de Groot 1942, olieverf op paneel, landschap met boerenschuur 37x27cm. Cond.: G

2 Gravures, 18e eeuw
Startpreis 25 EUR

Twee 18e eeuwse gravures met Franse edele heren afgebeeld 13x7cm. Cond.: G

Engelse prent
Ergebnis: 45 EUR

Oude Engelse golf-prent in wortelnoten lijst 2e helft 20e eeuw in goede staat.

4 Werken Duitse School
Startpreis 50 EUR

Vier werken Duitse School 20e eeuw, olieverf op linnen en olieverf op paneel, lanschappen met huizen 24-28cm. Cond.: G

Prent, paarden
Startpreis 15 EUR

Engelse prent ca. 1920, vossenjacht 30x22cm. Cond.: G

Ets
Startpreis 15 EUR

O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G

Schilderij, boerderij
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm

Litho
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd nr 141\400 moderne coulissen voorsteling, litho op papier. 50x69cm Cond:G

Schilderij, molen
Startpreis 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, riviergezicht met molen 63x59cm. Cond.: R-G

Litho, Braque Yves?
Startpreis 30 EUR

Yves Braque, epreuve d'artiste, lithografie op papier, landschap Cond.: G

Landkaart, passages Europa
Startpreis 130 EUR

Landkaart 17e eeuw, ets op papier, Frederio de Wit 1671 Carta Nova accurate del passagio et strada.... 57x47cm. Cond.: G

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Startpreis 125 EUR

Atelier Rose-Marie Strerenberg Gompertz, Amsterdam 1919, dame met hoed, olieverf op linnen. 50x75 Cond:G

Vrouw in interieur
Ergebnis: 180 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, meisjesportret in interieur 59x43cm. Cond.: G

J. v.d. Does,
Startpreis 40 EUR

J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G

Arend v.d. Pol, schapen
Startpreis 250 EUR

Arend van de Pol, olieverf op linnen, Hollands landschap met schapen 43x59cm. Cond.: G

G. Diepeveen, viool
Ergebnis: 90 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, abstracte viool (naar Picasso) 50x70cm. Cond.: G

M. Devynck, gemengde techniek
Startpreis 30 EUR

M. DeVynck 6-72 (Belgische School), gemengde techniek op papier, industrie langs de kade met aak 51x36cm. Cond.: G

Uno Karlsson
Startpreis 60 EUR

Uno Karlsson (Zweedse School 1903 - ), olieverf op linnen, dorpsstraat met figuren 46x39cm. Cond.: G

Bobeldijk
Startpreis 450 EUR

Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R

Schilderij, haventje
Ergebnis: 100 EUR

Verso Ruwel gesigneerd, havengezicht met vissersboten, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Russisch schilderij
Startpreis 40 EUR

Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G

Roel Wildeboer
Startpreis 100 EUR

Roel Wildeboer 1902-1989, vaas met bloemen, olieverf op linnen. 40x50 Cond:G

2 Tekeningen, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Twee tekeningen op papier 17e-18e eeuw: 1x portret, mangaankleurige inkt 15x13cm. en 1x vrouw met emmer en stok (rood potlood) 19x15cm. Cond.: G

Oosterse ets
Ergebnis: 30 EUR

Ets op papier 18e eeuw met Arabische voorstelling 17x21cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Startpreis 40 EUR

Russische school 2e helft 20e eeuw (verso signatuur) brug over rivier olieverf op paneel. 35x24 Cond:G

Corneille
Ergebnis: 50 EUR

Corneille 94, reproductie op linnen, duif en kat 50x60cm. Cond.: G

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Ergebnis: 60 EUR

Atelier Rose-Maria Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, Portret, Olieverf op linnen 50x35cm Cond:G

2 Houtsnedes
Ergebnis: 105 EUR

Twee houtsnedes op papier, monogram H.K. ca. 1930, 1x landschap met molen 15x14cm. en 1x dorpsgezicht in de sneeuw 18x14cm. (waarschijnlijk Herman Kruyder) Cond.: G

Tekening Putti, 18e eeuw
Ergebnis: 160 EUR

Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G

Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startpreis 50 EUR

Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G

Tekening, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 45 EUR

Tekening op papier 18e eeuw (rood potlood), voorstellend een hand met schrijfveer 17x19cm. Cond.: G

Gravure, Leon Schenk
Startpreis 40 EUR

Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G

Schilderij, Parijs
Ergebnis: 60 EUR

Smith, 2e helft 20e eeuw stadsgezicht Parijs met figuren, olieverf op paneel. 46x30cm Cond:G

Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startpreis 50 EUR

Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G

4 Prenten, jacht
Ergebnis: 50 EUR

Vier jachtprenten in wortelnoten lijst 20e eeuw (Old hands at the game, the opening day, a killing pace, gone away) lithografie op papier. 23x15 Cond:G

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Ergebnis: 80 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenber Gompertz Amsterdam 1919, winters bosgezicht, olieverf op linnen. 45x70 Cond:G

Aart Schouman, 18e eeuw
Startpreis 60 EUR

Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G

Sepia, 17e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Tekening of aquatint 17e eeuw van een ruïne met herder en vee 13x21cm. Cond.: R

C.L. Bezemer
Ergebnis: 110 EUR

C.L.Bezemer (Clement) Zwijndrecht 1910 -2001 Dordrecht, winters landschap met boten in een sloot, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

2 Chinese schilderijen
Startpreis 50 EUR

Twee oude op zijde geschilderde Kakemono's omstreeks 1930. Gesigneerd. Met bloesem en vlinder voorstelling (twee scheuren) 137x45 en 121x37cm Cond:R\G

4 Etsen, watermolens
Ergebnis: 80 EUR

Attelier Maarten Hangbrok? vier Twentse watermolens, etsen op papier (Singraven, Haaksbergen, Oele en Diepenheim) 14x9cm Cond:G

Floria, abstract
Ergebnis: 70 EUR

Floria, 2e helft 20e eeuw, abstract landschap acryl op linnen. 65x80cm Cond:G

Sepia, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, jagers in een landschap 15x20cm. Cond.: G

2 Tekeningen, 18e eeuw
Ergebnis: 130 EUR

Twee tekeningen op papier 18e-19e eeuw: 1x mannelijk naakt (rood potlood) 30x20cm. en 1x paardenhoofd met hoofdtuig 35x29cm. Cond.: G

Stilleven, monogram
Startpreis 90 EUR

Monogram O.M. 1945, olieverf op paneel, bloemstilleven 42x67cm. Cond.: G

Schilderij, L. Meijer
Startpreis 1.500 EUR

Louis Meijer ( 1809 Amsterdam - 1866 Utrecht), olieverf op paneel, strandgezicht met boten en figuren (laat werk) 37x24cm. Cond.: G

Pendant
Startpreis 325 EUR

Monogram onduidelijk (Duitse School 19e eeuw), olieverf op paneel, twee voorstellingen met figuren in de trand van Carl Spitzweg 14,3x9,3cm. Cond>: G

Ronde miniatuur, gouache
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw ø15cm. Cond.: G

Schilderij, Reinicke
Ergebnis: 135 EUR

René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, BSW 1924
Startpreis 270 EUR

B.S.W. 1924 (Duitse of Belgische School), olieverf op linnen, besneeuwd landschap met beek 50x47cm. Cond.: G

Schilderij, bosgezicht
Startpreis 180 EUR

Arthur Brandisch Holte ( 1882 - Engelse School), olieverf op paneel, "A. woodlaw path near miners Bridge N. Wales" 28x38cm. Cond.: G

Stolpe
Ergebnis: 135 EUR

Siegfried Reich a.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School) nr. 30/30, lithografie op papier, abstracte compositie 49x61cm. Cond.: G