Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, Jurres
Ergebnis: 1.100 EUR

Professor.J.H.Jurres (Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam) slapende Romeinen bij paarden, olieverf op linnen. Cond:G 50x60cm

Schilderij, Jakoby
Ergebnis: 30.000 EUR

Julius Jakoby '37 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren bij een boom in een dorp (verso Scherben verkäufer Julius Jakoby + museumetiket) 69x74cm. Cond.: G

Schilderij, Cor Noltee
Startpreis 1.250 EUR

Gesigneerd Cor Noltee, winters stadsgezicht bij avond, met koets en vele figuren. Olieverf op linnen, 60x80. Cond: G

W. de Zwart, Katwijk
Startpreis 1.400 EUR

Willem de Zwart (1862 -1931) Strandjutters bij bomschuit, olieverf op paneel. 25x18cm Cond:G

Schilderij, dame
Ergebnis: 1.350 EUR

John Robert Dicksee 1817-1905 Engelse school, Title Veose Cinderella is going to... Sheraton House, olieverf op linnen. 100x80 Cond:G

Schilderij, Roosenboom
Ergebnis: 950 EUR

Albert Rossenboom ( Belgische School 1845 - 1875), olieverf op paneel, interieur met moeder en kind 23x32cm. Cond.: G

Jan te Wierik, paneel
Startpreis 500 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002 Rekken), acryl op paneel, fantasie figuren 37x25cm. Cond.: G

Schilderij, Jakoby
Ergebnis: 24.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 ( Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, barkeeper met glas en sodafles (verso Julius Jakoby, der Gastwirt 1938), 90x81cm. Cond.: G

2 Schilderijen
Startpreis 7.000 EUR

Tweeluik Michael van den Besselaar ( 1954 - ), olieverf op linnen, "Action men" diverse tentoonstellingen o.a. Pulchri Studion 2004, USA, etc. 120x150cm. Cond.: G

H.P. Koekkoek
Startpreis 2.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek, (Hilversum 1843-1927 Amsterdam) landschap met boerenhuis en wandelaar met hond, olieverf op linnen. 46x31 cm Cond:G

Strandgezicht
Startpreis 700 EUR

Russisch Kyrillisch signatuur (20e eeuw), olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 50x28cm. Cond.: G

Schilderij, vrouwen in park
Startpreis 1.600 EUR

Raffaele Ragione (1851-1919) Italiaanse school, dames op terras en kinderwagen,olieverf op linnen. 32x20cm Cond:G

P.P. Schiedges
Startpreis 450 EUR

P.P. Schiedges (1860 - 1922 Den Haag), olieverf op linnen, paardenkar op landweg 48x33cm. Cond.: G

Schilderij, schapen
Startpreis 800 EUR

J.Haven, 19e eeuws, romantisch landschap met schaapsherder, schapen en dorp, olieverf op linnen 77x48cm Cond:G

Jan te Wierik
Startpreis 1.750 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G

A.C. van Noort, groot
Ergebnis: 700 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 100x80cm. Cond.: G

Schilderij, J. Rijlaarsdam
Startpreis 900 EUR

Gesigneerd Rijlaarsdam, bloemenverkoopster bij lantaarn, olieverf op linnen, 60x80 cm.Cond:G

F. Carlebur
Ergebnis: 2.250 EUR

Francois Carlebur of Dordrecht (1821-1893) zomers riviergezicht met vele schepen en figuren (oudere bedoeking) olieverf op linnen. 80x125 cm Cond:G

Herman Brood
Startpreis 1.600 EUR

Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G

Schilderij, Jakoby
Ergebnis: 22.000 EUR

Julius Jakoby '37 -1928 (Hongarije: Kassa 1903 - 1985 Kosice), olieverf op linnen, figuren aan een strand (verso Julius Jakob, badende aan Hernadufer + museumetiket) 74,5x70cm. Cond.: G

C. Koppenol, strand
Startpreis 350 EUR

Gesigneerd C. Koppenol, 2e helft 20e eeuw, strandgezicht met vele figuren, olieverf op paneel 40x55cm Cond:G

J.L.H. Bron, oogsttijd
Startpreis 450 EUR

Jean Louis Henri Bron ( 1884 - 1959), olieverf op linnen, landschap met landarbeiders 60x50cm. Cond.: G

Escher, houtsnede
Ergebnis: 115 EUR

M.C.Escher 1898-1972. Zonnewijzer uit de serie Emblemata van M.C. Escher. Posthume druk v.h originele houtblok, genummerde oplage van 200. houtsnede op papier.

Ongesigneerd, 17e eeuw
Startpreis 2.000 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G

Beschilderd empire tablet
Ergebnis: 450 EUR

Groot vroeg 19e eeuws empire tablet met grepen en prachtig geschilderde landschapsvoorstelling met figuren en schapen. Mooie kwaliteit: beschadiging rechtsboven in de lucht, verder in goede originele ...

Schilderij, Pudlich
Ergebnis: 250 EUR

Robert Pudlich (Duitse School 1905 -1962), olieverf op paneel, stilleven met kastanjes en tabakspijp 34x22cm. Cond.: G

Schilderij, Walraven
Startpreis 1.750 EUR

Jan Walraven (Hollandse School 1827 - 1863), olieverf op paneel, meisje met bloemen en hond 39x27cm. Cond.: G

Schilderij, Christina Stoel
Ergebnis: 750 EUR

Christina Stoel (1859-1908) portret Elizabeth Bas, olieverf op linnen.Cond: R\G 90x120cm.

C. v.d. Windt
Ergebnis: 160 EUR

Chris van de Windt, Leidse school (1877-1953 Leiden) boerderij met boer, aquarel op papier. 28x22cm Cond:G

Jan te Wierik, klein
Startpreis 360 EUR

Jan te Wierik 2002 (1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, fantasie figuren 23x15cm. Cond.: G

Schilderij, M. Krabbe
Startpreis 400 EUR

Maarten Krabbé 1941 (Laren 1908 - 2005), olieverf op linnen, stilleven met tulp 70x91cm. Cond.: G

Henry Schouten
Startpreis 2.000 EUR

Henry Schouten (1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G

Johannes Weiland, eenden
Ergebnis: 325 EUR

Johannes Weiland (1856-1909) eenden in een sloot, olieverf op linnen 66x97cm.Cond:G

Willem Jilts Pol
Startpreis 400 EUR

Willem Jilts Pol (1905-1988) Indonesische vissersboten, olieverf op linnen. Cond:G 50x40cm

Jos Raphael
Ergebnis: 530 EUR

Joseph Morris Raphael (1869-1950 USA) havengezicht Menton, aquarel op papier. Cond:G 54x39cm

P.P. Schiedges
Ergebnis: 500 EUR

Petrus Paulus Schiedges (1860 - 1922), olieverf op linnen, riviergezicht met windmolens 65x50cm. Cond.: G

Jan te Wierik, "De Krog en de Kip"
Startpreis 1.500 EUR

Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op linnen, twee fantasiefiguren getiteld "De Krog en de kip" 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, W. v.d. Barck
Startpreis 700 EUR

W.v.d Burck omstreeks 1900, Russissche paardenspan in volle draf, olieverf op linnen. Cond:G 100x60 cm

Kamerscherm, H. Roux
Ergebnis: 190 EUR

Hippolyte Roux 1852. 3-luik kamerscherm met berglandschappen, in notenhouten Rococco omlijsting (2 stukjes kroon weg) 40x40 cm olieverf op paneel. Cond G

Aquarel, Edhard Koning
Ergebnis: 1.200 EUR

Edzard Koning '07 (Winschoten 1864 - 1954 Den Haag), pastel op papier, dorpsgezicht met gracht en figuur 44x36cm. Cond.: G

H.J. Wijngaard
Startpreis 700 EUR

H.J. Wijngaard ( Amsterdam 1922 - 2012), olieverf op linnen, IJsselgezicht met boten 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, F van Kregten
Startpreis 1.250 EUR

Fedor van Kregten (Dierevr 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, koeien aan de waterkant 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, Figuren (groot)
Startpreis 200 EUR

Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, 6 figuren 50x60cm. Cond.: G

Sculptuur, Corneille
Startpreis 750 EUR

Sculptuur van Corneille, Nr 18/75. gemaakt van hout in de cobra stijl.68x53x16cm Cond:G

Boek, Salvador Dali
Startpreis 1.400 EUR

Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...

Henk Dekker, schepen op zee
Startpreis 720 EUR

Henk Dekker ( 1897 - 1974 Den Haag), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x80cm Cond:G

Teixeira de Mattos
Startpreis 450 EUR

Teixeira de Mattos(1822-1966) Larens interieur met moeder die baby voedt, olieverf op linnen, 39x29cm Cond:G

Schilderij, winter
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, wintergezicht met kasteel en figuren, olieverf op linnen. 31x20cm Cond:G

Schilderij, J. Jelgershuis
Startpreis 1.250 EUR

Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G

Schilderij, schepen bij de kust
Startpreis 1.500 EUR

Johannes Frederick Schütz(1817-1888) Skutsje op volle vaart, olieverf op paneel 31x21cm.Cond:G

Schilderij, Y. Wenning
Startpreis 500 EUR

Ype Wenning, olieverf op linnen, landschap Giethoorn met punter 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, portret vrouw
Startpreis 190 EUR

Gesigneerd Eduard Houbolt 1945 (signatuur mogelijk niet origineel), olieverf op paneel, damesportret ca. 1930 60x70cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen
Startpreis 350 EUR

J.J.H. van Leeuwen (Den Haag) danseres bij spiegel, olieverf op paneel.30x15 Cond:G

Dratmann, 3 schilderijen
Ergebnis: 260 EUR

Drie werken van Christoffer Drathmann (Duitse school 1856-1932) olieverf op linnen, Insel Borkum, Rugen? en Duinplaats. 50x29, 50x35 en 51x31cm Cond:G

Schilderij, Cor Noltee
Startpreis 400 EUR

Cor Noltee, (Den Haag-1903-1967 Dordrecht) stilleven met appels en kan met zonnebloem, olieverf op linnen, 75x60cm Cond:G

Schilderij, paarden met militairen
Ergebnis: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Hongaarse of Roemense school), olieverf op linnen, groep jagers met paarden en jachthonden 35x50cm. Cond.: G

P.A. Schipparus, aquarel
Startpreis 150 EUR

P.A Schipparus 1840-1929, houthakkers met paardenkar in bos, aquarel op papier. Cond:G 73x51cm

Schilderij, J.A. Wagemans
Ergebnis: 160 EUR

Wagemans omstreeks 1900, toegeschreven aan P.J.A Wagemans, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, 20x30cm Cond:G

Hetty Broedelet
Startpreis 200 EUR

Hetty Broedelet (1877-1966) vaas met bloemen, olieverf op paneel.Cond:G 52x43cm

Schilderij, Dievenbach
Startpreis 1.150 EUR

Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boer met ezel 36x30cm. Cond.: G

Schilderij, J.G. van Luppen
Startpreis 500 EUR

J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G

Groot schilderij, boten
Startpreis 325 EUR

Victor de Buck (1855 - 1914 Belgische School), olieverf op linnen, zeilboten op zee 100x95cm. Cond.: G

Romantisch schilderij, ongesigneerd
Startpreis 600 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School?), olieverf op linnen, landschap met figuren en Fachwerkhuizen 65x44cm. Cond.: R

Schilderij, Indonesische vrouw
Ergebnis: 235 EUR

Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, Indonesische vrouw 50x60cm. Cond.: G

W. Lammers, kippen in stal
Startpreis 200 EUR

W.Lammers (Wilhelm Albertus 1857-1913) kippen in de schuur, olieverf op paneel 13x11.Cond:G

Schilderij, gesigneerd Herman ten Kate
Startpreis 600 EUR

Gesigneerd Herman ten Kate ca. 1880, olieverf op paneel, havengezicht met figuren 32x21cm. Cond.: G

Schilderij, A. Motsch
Ergebnis: 130 EUR

A. Motsch (Duitse School ca. 1920), olieverf op linnen, auerhaan in besneeuwd berglandschap 70x80cm. Cond.: G

Schilderij, poezen
Startpreis 450 EUR

L.Voorwinde, stilleven met spelende poes, olieverf op linnen.Cond:G 60x80cm

Heyboer, kip
Ergebnis: 120 EUR

Anton Heyboer (1924-2005) Kip, plakaatverf op papier.Cond:G 21,5x30 cm

Schilderij, Larense School
Startpreis 500 EUR

K. Beefster 1914 (Hollandse of Belgische School), olieverf op linnen, boereninterieur met boerin en kind 100x80cm. Cond.: G

Schilderij, Wagemans
Ergebnis: 180 EUR

P.J.A. Wagemans ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam (plakker) 30x40cm. Cond.: R

Aquarel, Leon Senf
Ergebnis: 550 EUR

Leon Senf (zeldzaam)1860-1940 Delft. oude boerin, aquarel op papier 43x62cm Cond:G

G. der Laan, botters
Startpreis 175 EUR

Naar J. van der Laan 20e eeuw, bomschuiten op het strand met figuren, olieverf op paneel 38x29cm. Cond:G

Aris Knikker, boerderij aan water
Startpreis 150 EUR

Aris Knikker (1887-1962 Den Haag) boerderij aan het water, olieverf op linnen 31x40cm. Cond: R\G

Jan te Wierik
Startpreis 900 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

Schilderij, A. v.d. Pol
Startpreis 300 EUR

Arend v.d. Pol, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij schuur 39x38cm. Cond.: G

Schilderij, Johannes Josseaud
Ergebnis: 80 EUR

Johannes Josseaud ( 1880 - 1935 Amsterdam), aquarel op papier, landschap met kanaal en ophaalbrug 53x37cm. Cond.: G

Schilderij, C. Snoeierbos
Startpreis 200 EUR

C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, vrouw met robe 62x108cm. Cond.: G

Aquarel, v.d. Nat
Ergebnis: 400 EUR

Willem Hendrik van de Nat ( 1864 - 1929 Leiden), aquarel op papier, landschap met geit bij knotwilgen (vochtvlekken rechtsboven), 48x30cm. Cond.: R-G

Schilderij, Ritschie
Startpreis 450 EUR

Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G

Schilderij, schepen
Startpreis 430 EUR

Jacob W. Gruyter (Amsterdam 1817 - 1880), olieverf op linnen, vissersboten in de ochtend 42x33cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw op weg
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, romantisch landschap met wandelaar, olieverf op paneel. 24x20cm Cond:G

Schilderij, ooievaar
Startpreis 400 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, ooievaarsnest 60x90cm. Cond.: G

2-Luik voorouderportretten
Startpreis 375 EUR

Twee oude Chinese voorouder-portretten, olieverf op linnen in goede staat 102x49,5cm.

Ikoon XIX Jh
Startpreis 350 EUR

Drie familie heiligen Simon, Gurij en Aviv

Ikoon XVIIIJh
Startpreis 340 EUR

Russisch ikoon met 2 afbeeldingen boven (Maria van 7 smarten en Maria van Feodorofsk) en onder vier heiligen.

Ikoon godsmoeder XIX Jh
Ergebnis: 250 EUR

Russisch ikoon "Maria van 7 smarten" , 19,5x17x3cm.

2 Ikonen
Startpreis 60 EUR

Twee oude/antieke ikonen, olieverf op paneel: 1x heilige met kruis 18e-19e eeuw (mogelijk Griekenland) 35x28cm. en 1x 20e eeuw met engel en gouddecor 23x36cm. Cond.: G

Landkaart, Croatië Slovenië
Startpreis 130 EUR

Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G

Schilderij, moeder gods
Startpreis 320 EUR

Ikoon op linnen 19e eeuw (waarschijnlijk Griekenland), olieverf op linnen (verf laat onder iets los), Moeder Gods met gouddecor 41x54cm. Cond.: R

Ikoon
Startpreis 120 EUR

Ikoon ca. 1900 in baklijst met latoenkoperen plated omlijsting en handgeschilderd olieverf paneel voorstellend Jezus Christus 34x30cm. Cond.: G

Ikoon
Startpreis 450 EUR

Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, voorstellend de doop van Jezus in de Jordaan 34x34cm.

Ikoon
Startpreis 450 EUR

Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, opdracht van Jezus in de tempel met Jozef, Maria, Simeon, Hannah en onbekende vrouw 34x35cm.

Schilderij, paarden
Startpreis 100 EUR

Geza Pozmus? (waarschijnlijk Hongaarse School), olieverf op linnen, wilde paarden in galop, 90x60cm. Cond.: G

Landkaart, stadsgezicht Leiden
Startpreis 25 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten: 1x zicht op Leiden, Galger Boullat Fecit 1671 15,5x16cm. en 1x 't ontzet van Leiden, Libertatis ergo 1574 (verkleuring) 35,3x26,5cm., etsen op papier Cond.: R

Schilderij, van Trirum
Ergebnis: 350 EUR

Johannes J. van Trirum,stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm.Cond:G