Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Engels aquarel
Startpreis 200 EUR

G.H. Andrews, Engelse school (George Henry 1816-1898) zeilboten bij de Highcliffs, aquarel op papier.Cond:G 52x33cm

P. Renard, kinderen strand
Startpreis 350 EUR

P. Renard 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende figuren 90x60cm. Cond.: G

Frans Baayens, Los Huis
Ergebnis: 250 EUR

Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, Twentse boerderij met kapschuur en hooiwagen 60x80cm. Cond.: G

A.C. van Noort, klein
Ergebnis: 300 EUR

van Noort 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G

Cornelisz, winterlandschap
Startpreis 90 EUR

C.Cornelisz, olieverf op paneel, winters bosgezicht in de trant van Louis Apol, 21e eeuw, 24x30 cm, Cond:G

Perzisch schilderijtje
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd oud Perzisch schilderijtje 20e eeuw, gouache op paneel, jagers te paard 10x6cm. Cond.: G

Schilderij, klipper
Ergebnis: 300 EUR

J. Winfried (Engelse School), olieverf op linnen, driemaster op volle zee 62x92cm. Cond.: G

C. v.d. Windt, boerderij
Startpreis 500 EUR

Chris van der Windt (1877-1952) Leiden, boerderij aan het water, aquarel op papier.Cond:G 37x20cm

Schilderij, G. Vijgh
Startpreis 280 EUR

G. Vijgh 19e eeuw (Hollandse School), olieverf op linnen, riviergezicht met eenden, fuik en visser 79x56cm. Cond.: G

Schilderij, J.H. Bissier
Ergebnis: 100 EUR

Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 27x18cm. Cond.: G

Schilderij, J.H. Bissier
Ergebnis: 100 EUR

Gesigneerd Jules Bissier, aquarel op papier, moderne compositie 19x26cm. Cond.: G

Koempoel
Startpreis 200 EUR

Koempoel Sujatno ( 1912 - 1987 Indonesische School), olieverf op linnen, Indonesische haven met vele figuren 58x40cm. Cond.: G

Schilderij, boten op meer
Startpreis 400 EUR

Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930 Russiche school , olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven M. Fritz
Startpreis 190 EUR

M. Fritz ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven met diverse voorwerpen 85x65cm. Cond.: G

Schilderij, paard en wagen
Startpreis 170 EUR

G.J. Roermeesters(Den Haag 1844-1936) paardenkar in landschap,olieverf op paneel, 24x18cm Cond:G

Brieflezende figuren
Ergebnis: 330 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R

Chinese aquarel
Startpreis 300 EUR

Chinees aquarel met tekst 19e-20e eeuw, aquarel op papier, voorstellend twee hoogwaardigheidsbekleders op stoel (licht gevouwen), 127x87cm. Cond.: R-G

Schilderij
Startpreis 460 EUR

Van der Eijndert (1924) Belgische school, Romeinse Allegorische voorstelling, olieverf op paneel 28x36cm. Cond:G

Charles Duval
Startpreis 250 EUR

Charles Duval 1892 (Franse School), olieverf op linnen, landschap bij avond 58x30cm. Cond.: G

Bosgezicht
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd (V. Freuting of V. Frentag?), Duitse School ca. 1900, olieverf op linnen, bosgezicht met zwerfkeien 95x110cm. Cond.: G

Cornelisz, schaal kersen
Ergebnis: 80 EUR

C.Cornelisz, olieverf op paneel, porseleinen schaal met kersen, 13x18 cm, cond: goed

Schilderij, Figuren
Startpreis 150 EUR

Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, 3 figuren 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een taveerne 25x20cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw
Startpreis 420 EUR

Marguerite Antoine(1907-1988 Belgie) Pierro, olieverf op linnen 90x130cm. Cond:G

Schilderij, A. Visser
Startpreis 250 EUR

Adrie Visser (Den Haag 1887-1969) Hollands havengezicht met kerk. olieverf op linnen 35x46cm. Cond:G

Schilderij, A. Hopper?
Startpreis 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 (Höppe, Duitse School), olieverf op linnen, landschap met boerderij en figuren 66x48cm. Cond.: G

Schilderij, Peerson 41, tijger
Startpreis 200 EUR

H. Peerson 41 (Engelse School), olieverf op paneel, tijgerkop 32x35cm. Cond.: G

H.S. Hultman, strand
Startpreis 150 EUR

H.S.Hultman 20e eeuw, strandgezicht met figuren, olieverf op laneel 30x40cm Cond:G

Piet van de Hem, 2 tekeningen
Startpreis 400 EUR

Twee Piet van de Hem tekeningen, twee humoristische karikatuur voorstellingen, inkt op papier. 47x39 en 47x37cm Cond:G

Schilderij, meisje met hond
Startpreis 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1950, olieverf op linnen, meisje met hond 46x38cm. Cond.: G

Ewald Jorzig
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Ewald Jorzig Duitse School 1905 - 1983), olieverf op linnen, boerenhoeve 77x90cm. Cond.: G

Schilderij, TheKla Back 1899
Startpreis 200 EUR

Thekla Back 1899 (Duitse School), olieverf op linnen, dansen bij muziek 42x30cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Ergebnis: 320 EUR

J.C.Roelandse (Leiden 1888-1978 Leiderdorp) Leidse school, gemberpot met bloemen, olieverf op paneel 18x19cm.Cond:G

Hollandse school, avondstemming
Startpreis 200 EUR

Gesigneerd naar H.C Delphy omstreeks 1980,riviergezicht bij avond met stoomboot, olieverf op linnen. 24x18cm Cond:G

Schutz, strandgezicht met figuren
Startpreis 160 EUR

Schutz 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuit op het strand met figuren 17,5x12,5cm. Cond.: G

G. Cox, gemengde techniek
Startpreis 50 EUR

Gerard Cox jr. ( 1902 - 1982), pastel op papier, duinlandschap met berkeboom 58x30cm. Cond.: G

G. Cox, gemengde techniek
Startpreis 80 EUR

Gerard Cox jr. (1902 - 1982), pastel op papier, landschap bij Ravennen Arcen 70x50cm. Cond.: G

3 Houtsnedes Dali + boek
Ergebnis: 160 EUR

Drie houtsnedes van Salvador Dali uit 1976, geschept Japans papier met watermerk. daarbij een boek over Salvador Dali. Catalogue of the unique collection of more then one thousand original engravings,...

Klaas Bernink
Ergebnis: 290 EUR

Klaas Bernink 1983 (nr. 5/150), lithografie op papier, boerderij in de winter 40x60cm. Cond.: G

N. Endlich, schaapsherder
Ergebnis: 200 EUR

H.Endlich, pseudoniem Jan Knikker senior, landschap met herder en schapen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, stilleven met fles
Startpreis 150 EUR

Johan Nicolaas 1941, groot stilleven met waterfles en maiskolfen, olieverf op linnen. Cond:G

Barok schilderij
Ergebnis: 150 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, heilige vrouwelijke figuur 49,5x60cm. Beschadiging en achtergrond bijgeschilderd, cond.: R

Schilderij, jongen
Startpreis 440 EUR

Heytman 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, jongens aan een meertje 50x60cm. Cond.: G

Engels schilderij
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, interieur met moeder en 2 kinderen aan de eettafel 30x40cm. Cond.: R-G

Schilderij, ruiter te paard
Startpreis 120 EUR

J. Komz (2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, 19e eeuwse cavalerist te paard 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, interieur
Ergebnis: 130 EUR

Copie DeFregger 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks interieur met figuren 50x40cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl op papier
Startpreis 1.100 EUR

Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G

Schilderij, Grambrugge
Startpreis 900 EUR

J.van Crombrugge (Jean) (1890-1956 Belgie) Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren, olieverf op paneel 21x25cm.Cond:G

Wilkinson
Ergebnis: 275 EUR

Wilkinson, 2e helft 20e eeuw abstracte compositie, acryl op linnen. 100x100 Cond: G

Jan B. Pospisil
Startpreis 150 EUR

Jan B. Pospisil (Zweedse School), olieverf op linnen, Fjord met vissersboot 35x27cm. Cond.: G

Ton van Tast
Ergebnis: 80 EUR

Ton van Tast (Antonius v.d. Valk Delft 1884 - ), aquarel op papier, diverse fantasiefiguren 28x35cm. Cond.: G

Gesig. J. Krachkovsky
Startpreis 2.000 EUR

Russische kyrillische signatuur omstreeks 1900 (verso etiketten en stempel) Heuvelachtig landschap met huisje, olieverf op linnen. Cond:G 63x44cm

Schilderij, boer bij boerderij
Startpreis 150 EUR

Jacques Witjens (1881-1956) boerderij aan het water met rietsnijder,olieverf op paneel,35x25cm Cond:G

Litho, vele figuren
Startpreis 150 EUR

Debelde? nr. 19/100, ingekleurde ets op papier, erotische voorstelling met vele figuren 47x33cm. Cond.: G

Strandgezicht
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met bomschuit en vissersfamilies 80x60cm. Cond.: G

Schilderij, v. Langen
Startpreis 60 EUR

H. van Langen ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur met schouw 24x30cm. Cond.: G

Renard, strandgezicht
Startpreis 140 EUR

P. Renard 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, bomschuiten op zee en vrouwen op strand 25x20cm. Cond.: G

Groot schilderij
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met watermolen en figuren (2 gaten bij boom), 81x116cm. Cond.: R

Schilderij, T. v. Asten
Ergebnis: 200 EUR

T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18

Schilderij, T. v. Asten
Ergebnis: 200 EUR

T.van Asten (20e eeuw) oude Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel, 31x18.5cm Cond:G

Schilderij
Startpreis 300 EUR

Juan Giralt Lerin (Spanje 1907), olieverf op paneel, Spaans landschap met hooimijten en figuren 35x25cm. Cond.: G

Sven Hjalmarsson, landschap
Ergebnis: 50 EUR

Sven Hjalmarsson 85 (Zweedse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap 37x34cm. Cond.: G

Dommersen
Startpreis 900 EUR

William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U

H. Bellis, stilleven
Startpreis 380 EUR

H. (Hubert) Bellis (1831 - 1902 Belgische School), olieverf op linnen, glazen vaas met bloem 29x45cm. Cond.: G

Wim Bos, haven
Startpreis 125 EUR

Wim Bos (1906-1974) bedrijvigheid in de Rotterdamse haven, gemengde techniek op papier, 73x53 cm Cond:G

Schilderij, Derk Meeles
Startpreis 140 EUR

Derk Meeles (Deventer 1872 - 1958 Hilversum, Deventer School), olieverf op linnen, dorpsplein met figuren 28x40cm. Cond.: G

Schilderij, C. Snoeierbos
Startpreis 80 EUR

C.J. Snoeyerbosch, ongesigneerd (Zutphen 1891 - ), olieverf op paneel, 2 voeten met steen (krimpnaden, bitumen) 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, schapen
Ergebnis: 100 EUR

Palfy 20e eeuw, landschap met herder en zijn schapen, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G

IJspartij
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, Hollandse ijspret, olieverf op paneel. Cond:R 20x25cm

Schilderij
Ergebnis: 135 EUR

Josse Impens (1846 - 1905 Belgische School), olieverf op linnen, man bij fornuis 35x28cm. Cond.: G

Endlich, poort
Startpreis 175 EUR

J.Endlich omstreeks 1920, dorpsgezicht met figuren, olieverf op linnen. 70x50cm

van Leeuwen
Startpreis 150 EUR

W.A van Leeuwen, mand met paddestoelen olieverf op linnen, 40x30cm Cond:G

J. Jonkman
Startpreis 300 EUR

J. Jonkman, olieverf op linnen, St. Bernardshonden voor een stal 46x45cm. Cond.: G

Martin Wollmer
Ergebnis: 125 EUR

Martin Wollmer ( 1939 Köln Duitse School), olieverf op paneel, moderne compositie met figuren 152x152cm. Cond.: G

Heyboer, kip
Startpreis 125 EUR

Naar Anton Heyboer, spetterkip, plakaatverf op papier, 27x19,5cm Cond:G

Ovaal schilderij
Startpreis 120 EUR

Monogram S.W. ca. 1920, olieverf op paneel, vaas met bloemen 56x45cm. Cond.: G

W. Markensteijn, boerderij
Startpreis 175 EUR

W.Markesteijn, pseudoniem van Aris Knikker(1887-1962 Den Haag) Drentse boerderij met twee boerinnen, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G

Schilderij, strand met boten
Startpreis 150 EUR

Schutz 2e helft 20e eeuw, bomschuiten op strand met vissersvolk, olieverf op paneel Cond:G 18x13cm

Schilderij, L. de Jong
Startpreis 120 EUR

L. de Jong ca. 1920, olieverf op linnen, vrouw met was op een steiger 41x51cm. Cond.: G

Schilderij, W. Janssen
Startpreis 100 EUR

Wies Janssen (Arnhem 1947 - ), olieverf op linnen, landschap met hoge bomen en wielrenners 100x80cm. Cond.: G

Schilderij, van Gent
Startpreis 350 EUR

Joan B.N. van Gent ( 1891 - 1974), olieverf op linnen, Chinese gemberpot met bloemen 100x60cm. Cond.: G

Schilderij, Piet Middelhoek
Ergebnis: 120 EUR

Piet Middelhoek ( Briell 1930 - Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met makrelen 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, havengezicht
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, havengezicht 38x50cm. Cond.: G

Collectie Cerné
Startpreis 100 EUR

Kavel met tientallen werken (foto's etc.) van Alexandra Cerné (Zagreb 1925 - 2006 Düsseldorf), diverse florale voorstellingen, ca. 40x30cm. Cond.: G

Aquarel, botters op strand
Ergebnis: 375 EUR

Gerhard Morgenstjerne Munthe (Düsseldorf 1875-1927 Leiden) bomschuiten op het strand met vissersvolk, aquarel op papier,13x17,5cm Cond:G

Schilderij, Janus
Ergebnis: 100 EUR

Thomass Hamann ( 1955 Stuttgart), drie abstracte kunstwerken op geschept papier 130x87cm. Cond.: G

Geo Poggenbeek
Ergebnis: 100 EUR

Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G

H. Björdorm, landschap
Ergebnis: 60 EUR

H. Björdam ca. 1960 (Zweedse School), olieverf op linnen, strandgezicht 45x33cm. Cond.: G

Schouwstuk, 19e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

Schouwstuk 19e eeuw met fruitvoorstelling ca. 1830, beschadigingen (verf af) 100x150cm. Cond.: M

L. Gilissen
Startpreis 150 EUR

L. Cilissen, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 95x130cm. Cond.: G

H. Ness
Startpreis 100 EUR

Henry Ness (Zweedse School), olieverf op linnen, fjord met zeilboten 55x38cm. Cond.: G

Schilderij, portret vrouw
Startpreis 200 EUR

Monogram VD ca. 1900, olieverf op linnen, portret van een dame 56x77cm. Cond.: G

Schilderij, portret
Startpreis 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, damesportret 50x40cm. Cond.: M

Atelier Rose-Marie Sterenberg
Startpreis 150 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz. Amsterdam 1919, zomers landschap met bomen, olieverf op linnen. Cond:G 61x48 cm

P.C. Bouter, gesign. Verschuur
Startpreis 60 EUR

Verschuur ca. 1930, olieverf op linnen, bosgezicht 45x53cm. Cond.: G

Schilderij, kerk in de sneeuw
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kerk in de sneeuw 51x60cm. Cond.: G