19e Eeuws porseleinen vaas met zeldzaam lichtblauw glazuur. Voorzien van dubbel blauwe bodemring. Afmeting: H 20,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Young Chen theebus met landschap/figuren decor. Minimale haarlijn. Minimale chips. Afmeting: H 13,2 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi schotels met jagers te paard decor. Bodemmerk. Afmeting: Ø 31,3 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kom met mintgroen glazuur. Landschap decor + Cheng Lung gemerkt. Twee haarlijnen. Eén chip. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,6 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen imari klapmutskom met tuin/goud decor. Afmeting: H 9 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met geisha's/krijgers te paard/landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41,9 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi druivenschotel. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.
Kleine Chinees porseleinen trekpot met rondom figuren in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 12,5 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met draak/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 11,2 cm. In goede staat.
Acht delen divers Chinees eierschaal porselein. Bestaande uit: 7 kommen + grote vaas. Republiek stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 45 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschap/pagode/figuren/waterbuffel decor. Gecontourneerd. Eén bord chip. Eén bord gaaf. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met gecontourneerde omranding. Met landschap/pagode/waterbuffel/figuren decor. Afmeting: Ø 40,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met geel glazuur + draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met interieur decor met kind stillende geisha + goud decor. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
Antiek Chinees celadon bord met karaktertekens decor + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 30,3 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met draken decor + bodemmerk. Haarscheuren. Afmeting: H 16,8 x Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met libelle decor, met tekst en bodemmerk. Afmeting: H 14,7 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen kommen. Divers. Onder meer met draken/vissen/floraal decor + Imari. Twee met bodemmerk. Haarlijnen en/of chip. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Gemberpot met figuren in tuin decor. 1x Theepot met tuin decor, bovenrand gelijmd. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen divers Chinees porselein. Bestaande uit drie kleine vazen + kom met bodemmerk. Afmeting: 8,5 - 12 cm. In goede staat.
Set van vier 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels. Tuin/vlinder decor. Drie kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Eén schotel haarlijn. Eén schotel restauratie. Afmeting: ...
Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met pioenrozen/paradijsvogel decor. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met draken/floraal decor. Afmeting: H 24,6 cm. In goede staat.