Diese Webseite verwendet Cookies

Suche

Chinese dekselvaas
Startpreis 200 EUR

Chinese dekselpot
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en meander motief. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.

Chinese flesvormige vaas, H 28 cm.
Startpreis 275 EUR

Zeldzame vaas, H 29,3 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met geometrische decor + yin yang symbolen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese patty pan
Startpreis 50 EUR

Chinese cup Ø 9 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen cup met dansende zotjes/goud decor + tekst. Bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 9 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees, zilver etc.
Startpreis 150 EUR

Lot divers antiek China. Onder meer; Zilveren dekselvaas met vier tekens bodemmerk. Twaalf Chinese munten. Bronzen dekseldoos. Afmeting: 2 - 8 cm. In goede staat.

Chinese wandvaas, H 21,7 cm.
Startpreis 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met gedetailleerde florale beschildering + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 21,7 cm. In goede staat.

Chinese trekpot Ø 11,5 cm.
Startpreis 300 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met geisha in tuin decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinees kunstwerk (zijde)
Startpreis 400 EUR

Groot oud Chinees kunstwerk van zijde, met afbeelding van drie godheden. 20e Eeuw. Afmeting: H 110 x B 51 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuws Chinees schilderij
Startpreis 400 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese gouaches uit de Cheng Lung periode. Restauraties. Aquarellen op papier. Afmeting: H 72 x B 26 cm. / Afmeting: H 64 x B 55 cm. In redelijke staat.

Deel van antieke Chinese waaier
Startpreis 200 EUR

Zilveren sigaretten box (China)
Startpreis 200 EUR

Startpreis 350 EUR

Zilveren sigaretten box, China, ovaal model met florale bewerking met bamboe en figuren en dieren. Met Chinese keuren. 10,5x6,5x2cm. ca 133,6 gram. In goede staat.

Zilveren schaal op voet (China)
Startpreis 2.500 EUR

Penselenlegger van speksteen
Startpreis 150 EUR

Antiek Chinese spekstenen penselenaflegger. Pioenroos decor + signatuur. Afmeting: 14,5 x 5,7 x 2,7 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 12 cm.
Startpreis 300 EUR

Oude/antieke Chinese wierookbrander van brons, met bodemmerk. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startpreis 70 EUR

Oude Chinees bronzen boeddha met vergulding en patina. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Lot Oosters koperwerk (China?)
Startpreis 60 EUR

2x Japan (kistje + schaal)
Startpreis 60 EUR

Lot Chinees munt + papier geld
Startpreis 100 EUR

Lot met divers oud Chinees munt en papiergeld. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 20,5 cm. In goede staat.

Chinees tempelfiguur
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws Chinees houten, gepolychromeerd tempelfiguur met goud decor. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Beurs met 12 munten
Startpreis 80 EUR