Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

375 Ergebnisse
Los: 7001

Chinese Ming-stijl vaas, H 34 cm.

Startpreis 8.000 EUR

Blauw-witte Chinese Ming-stijl vaas met merkteken. Zegelmerk Qianlong. Gedecoreerd met onder andere; chrysant, pioenroos, lotusbloemen et cetera. Rand (chip) gevuld/gerestaureerd + haarlijn. Afmeting:...


Los: 7003

Drie 18e eeuwse Chinese kopjes

Startpreis 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte Kang Xi kopjes met bodemmerk. Octagonaal. Afmeting: H 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.


Los: 7007

2 Marmeren neushoorns met obelisken

Startpreis 3.800 EUR

Twee zeldzaam grote marmeren neushoorns met obelisken in Art Deco-stijl. Vierdelig. Afmeting: 50 x 43 x 13 cm. In goede staat.


Los: 7008

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,5 cm.

Startpreis 800 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met zeldzaam decor met herten. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.


Los: 7009

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.

Startpreis 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal decor. Minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7016

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 22 cm.

Startpreis 1.500 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden 'Tobaco Leaf' met goud decor. Afmeting: Ø 20 - 22 cm. In goede staat.


Los: 7018

Grote 18e eeuwse Chinese beker, H 9,5 cm.

Startpreis 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen beker met landschap decor. Queng Lung. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,6 cm. In goede staat.


Los: 7019

Twee 17e - 18e eeuwse Kang Xi schotels Ø 10,8 cm.

Startpreis 400 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.


Los: 7022

Chinese vaas, H 60,5 cm.

Startpreis 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas, octagonaal met figuren/bergen/heuvel/floraal/fruit decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.


Los: 7023

Zéér grote Familie Rose schaal Ø 31 cm.

Startpreis 900 EUR

Zéér grote Familie Rose schaal met mandarijn/goud decor. Afmeting: H 14 x Ø 31 cm. In goede staat.


Los: 7024

Chinese vaas met swastika, H 27,5 cm.

Startpreis 1.250 EUR

Chinees porseleinen vaas met perzik/ranken/vleermuis en swastika decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.


Los: 7025

Chinese Yixing trekpot

Startpreis 100 EUR

Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.


Los: 7027

18e Eeuwse Chinese trekpot

Startpreis 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: 9 x 15 x Ø 9 cm. In goede staat.


Los: 7029

Grote boeddha

Startpreis 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose lachende boeddha. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 38 x 37 x 30 cm. In goede staat.


Los: 7031

Zeer grote Chinese Kantonese kom Ø 34 cm.

Startpreis 500 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose kom. Met figuren/floraal/vogels/insecten en goud decor. Enkele chips. Afmeting: H 14 x Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.


Los: 7032

Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm.

Startpreis 400 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.


Los: 7039

Zeer grote Japanse Imari vaas, H 86 cm.

Startpreis 1.000 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari vaas met figuren/goud decor. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.


Los: 7040

Chinese Fam. Rose vaas

Startpreis 450 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap/tekst decor, signatuur en ramskoppen. Afmeting: 39,5 x Ø 24 cm. In goede staat.


Los: 7041

17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot

Startpreis 800 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met landschap/figuren/tuin decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.


Los: 7043

18e Eeuwse Chinese theebus

Startpreis 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theehouden/bus met geisha/zotje in tuin decor. Haarscheur + chip. Afmeting: 8,7 cm. In redelijke staat.


Los: 7049

Imari theepot met zilver

Startpreis 300 EUR

Chinees Imari 18e eeuwse theepot met zilveren elementen aan het deksel, de greep en tuit. Geplaatst op een zilveren comfoor, 833/000, op 3 gekrulde poten, voorzien van zilveren brander en versierd met...


Los: 7050

Chinese dekselvaas

Startpreis 440 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met Foo-honden koppen en ranken. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Los: 7051

Chinees kopje Ø 7 cm.

Startpreis 1.600 EUR

Chinees porseleinen kop met rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 7 cm. In goede staat.


Los: 7057

Grote Chinese draken vaas Ø 37 cm.

Startpreis 3.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen drakenvaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 36 x Ø 37 cm. In goede staat.