Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Lot terptegels (24 x)
Startpreis 200 EUR

24 Stuks terp tegels in mangaan kleur. Diverse afbeeldingen. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot herder tegels (15 x)
Startpreis 150 EUR

15 Stuks antieke herder tegels in mangaan kleur. Circa 1800. Prachtige kwaliteit en super afbeeldingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot Friese landschap tegels (50 x)
Startpreis 350 EUR

Mooie partij van 50 stuks Friese landschap tegels in achtkant. Blauw. Circa 1910. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (20x)
Startpreis 80 EUR

Twintig diverse antieke tegels. 18e - 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Tegelplaat, Winterlandschap
Startpreis 60 EUR

Antieke tegel met voorstelling naar Louis Apol (Den Haag). Circa 1900. Afmeting: H 28 x B 44 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Ploegende boer
Startpreis 275 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands 12-pas mangaan tegeltableau met ploegende boeren voorstelling + spreuk. Diverse restauraties. Afmeting: 40 x 53 cm. In redelijke staat.

Tegeltableau, Koe
Startpreis 250 EUR

Antiek Hollands 15-pas tegeltableau met koe. Eén tegel met barst. Circa 1900. Afmeting: H 45 x B 62 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse tegel
Startpreis 200 EUR

4-Pas tegeltableau, Paard
Startpreis 100 EUR

4-Pas tegeltableau met afbeelding van een paard. Circa 1800. Tableau is gerestaureerd. In redelijk/goede staat.

Lot mangaan tegels (85 x)
Startpreis 300 EUR

85 Stuks mangaan kleurige tegels met afbeelding van bootjes op water. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot uien bloempotjes tegels (60x)
Startpreis 300 EUR

Lot met 60 stuks uien-bloempotjes tegels. Circa 1850. Mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot blauwe bloempot tegels
Startpreis 180 EUR

Lot met 36 blauwe bloempot tegels. Omstreeks 1870. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot bloempot tegels (51x )
Startpreis 250 EUR

Lot met 51 stuks blauwe bloempot tegels. Circa 1870. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot bloem tegels (32x)
Startpreis 250 EUR

Lot met 32 tegels, bloemen in bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

3x 4-Pas tegeltableau
Startpreis 120 EUR

3x 4-Pas tegeltableau. 1x Bloempot, blauw. 1x Bloempot, mangaan. 1x Landschap in cirkel, mangaan. In goede staat.

3x Tegeltableau Friese bloem
Startpreis 250 EUR

32 Tegels met Friese bloemen decor. Blauw. 1x 20-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met kleine bloemen. Sommige gerestaureerd. In redelijk/goede staat.

Lot landschap/cirkel tegels (30x)
Startpreis 300 EUR

Lot met 30 landschaps tegels in cirkel. Kleur: Blauw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

8x Tegel in lijst
Startpreis 120 EUR

8x 18e - 19e Eeuwse tegels in eikenhouten lijsten in cirkel. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil tegels (11x)
Startpreis 80 EUR

Lot van elf Jugendstil tegels met diverse voorstellingen. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diverse tegels
Startpreis 100 EUR

Lot diverse tegels. 1x 4 Landschaps tegels in lijst, naar van Rossum du Chalotte, circa 1920. Afmeting: 82 x 25 cm. Tevens 6x Zeeuwse tegels met figuren voorstelling, 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. I...

3x Lot met tegels
Startpreis 200 EUR

3x Lot met tegels. 1x Lot met acht tulpen tegels, circa 1900. 1x Lot met 10 landschap tegels, divers, circa 1920. 1x Lot van acht ruiter tegels in cirkel, circa 1950. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede st...

Lot tegels (4x)
Startpreis 50 EUR

Vier antieke tegels. Divers. 17e - 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Startpreis 250 EUR

Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

500 tegels/licht blauw art deco
Startpreis 1.900 EUR

Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.