Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Glazen schenkkaraf
Startpreis 65 EUR

Groen-glazen schenkkaraf in jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

10x Antiek slingerglas (18e eeuw)
Startpreis 600 EUR

Tien antieke Hollandse barok slingerglazen. 18e Eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Modern glazen masker
Startpreis 150 EUR

Modern glasfusing masker op metalen standaard. Maker? Murano?. Afmeting: 53 x 44 x 12 cm. In goede staat.

Glazen figuur, Dame
Startpreis 450 EUR

Groen glazen voluptueuze naakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Glazen vaas (Murano-stijl)
Startpreis 180 EUR

Glazen Murano-stijl vaas met millefiori decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Glazen hoofd, H 39 cm.
Startpreis 100 EUR

Modern glasfusing vrouwelijk hoofd met rode lippen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Lot glas (4x)
Startpreis 100 EUR

Vier delen design glaswerk. Onder andere Murano. En één keer gesigneerd Rimo. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.

3x Glazen hoofd
Startpreis 60 EUR

Drie glazen hoofden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

2x Glazen vaas (Frankrijk)
Startpreis 500 EUR

Twee glazen jugendstil pijpvazen met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Franse persglazen sierschaal Ø 18,5 cm.
Startpreis 100 EUR

Antiek persglazen tafelschaal met ijzeren florale houder. Frankrijk. Mogelijk Schneider. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (9x)
Startpreis 50 EUR

Negen delen divers oud/antiek glaswerk. Onder meer met signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Unica Leerdam vaas, H 34 cm.
Startpreis 100 EUR

Unica Leerdam vaas door C.J. Lanooy. 1881 - 1948. D. 59. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Hollandse likeurset, 1900
Startpreis 120 EUR

Acht-delige Hollandse likeurset. Bestaande uit: Karaf, zes glaasjes en een tablet. Handbeschilderd met landschappen + zeegezicht decor. Circa 1900. Afmeting: 24 - Ø 22 cm. In goede staat.

Biedermeier glazen (10x)
Startpreis 60 EUR

Lot met tien groene biedermeier glazen. Eén met chip. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

Lot glaswerk (5x)
Startpreis 50 EUR

Lot oud glaswerk. Divers. Europa. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Glazen stier
Startpreis 80 EUR

Moderne glazen stier met goud effecten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 54 x 17 cm. In goede staat.

Moderne vaas, H 30 cm.
Startpreis 40 EUR

Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Kristallen Pieck du Fleur, H 34 cm.
Startpreis 60 EUR

Geslepen kristallen vaas. Pieck du fleur. Floraal beschilderd + plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.

Franse Baccarat fruitschaal Ø 26 cm.
Startpreis 80 EUR

Zware, Franse Baccarat kristallen fruitschaal met derde gehalte zilveren band. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - Ø 26 cm. In goede staat.

Regina Medeiros schaal
Startpreis 600 EUR

Zeer grote, moderne glazen, Regina Medeiros schaal. Met goud verwerkt. Brazilië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

6x Roemer
Startpreis 100 EUR

Zes oude/antieke Roemer noppenglazen. Enkele chips. Afmeting: 9,3 cm. In redelijk/goede staat.

4x Roemer
Startpreis 100 EUR

Vier oude/antieke Roemer noppenglazen. Enkele chips. Afmeting: 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote glazen schenkkan
Startpreis 750 EUR

Bijzonder grote en antieke glazen schenkkan met leeuwenkop. Irisering. Bodemvondst. 16e Eeuw of ouder. Afmeting: H 30 cm. In zeer goede staat.

Glazen vaas
Startpreis 50 EUR

Moderne dikwandige glazen vaas met gezicht en twee rode lippen. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.