Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Mahonie schildersezel
Ergebnis: 110 EUR

Antieke mahoniehouten schildersezel omstreeks 1900 met makers stempel J.&W. Voking makers. 157cm Cond:G

Commode
Startpreis 150 EUR

Louis Philippe 19e eeuwse wortelnoten fineer 4-laden commode ca. 1870 in goede originele staat 99x53x100

Werkbank
Ergebnis: 225 EUR

Grote antieke werkbank 2-delig met bankschroef, in goede originele staat. Cond:G 238x64x85

Engelse mahonie commode
Startpreis 180 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten commode met 7 lades en getorste zuilen(fineerschade bovenblad) Cond:R 125x148x50

Bakkerskast
Startpreis 150 EUR

Oude eikenhouten bakkerskast met meelklep, naar oud voorbeeld 20e eeuw. Cond:G 151x55x87

Duitse barok betaaltafel
Startpreis 200 EUR

Antieke Duitse Barocktafel van eikenhout met afschuifbaar vruchtenhouten blad. Cond:G 82,5x97,5x80

Vitrinekast
Ergebnis: 135 EUR

Hollandse 19e eeuwse uitneembare vurenhouten vitrinekast met oplopende deuren (landelijk model), 3 lades onder en bronzen beslag. In originele oude bierverf 230x145x50cm. Cond.: G

Canapé
Ergebnis: 275 EUR

Engelse mahoniehouten Canape met velours stoffering, Cond:G 200x66x90

Vitrine hoekkast
Startpreis 125 EUR

Duitse 19e eeuwse eikenhouten hoekkast, laat Biedermeier, twee delig met 2 lades en 2 glazen deuren, onder 1 deur zonder paneel. 194x110x50 Cond:G

Kerkbank
Ergebnis: 140 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse kerkbank in goede originele staat, 108x50x250 Cond:G

Lange houten bank
Startpreis 150 EUR

Duitse Biedermeijer grenenhouten halbank omstreeks 1840 Cond:R\G 231x52x88

Bordenkastje
Ergebnis: 75 EUR

Duitse antieke eikenhouten Tin of Borden kast ,staande op slede voeten 18e/ 19e eeuw Cond:G 123x36x100

4 Bretterstuhle
Ergebnis: 100 EUR

Set van vier antieke eikenhouten Bretterstuhle omstreeks 1900 Duits in goede staat Cond:G 93x40x40

4 Bretterstuhle, divers
Startpreis 150 EUR

Vier diverse 19e eeuwse Bretterstuhle, eikenhouten en grenenhout. Cond:G 90x40x40

Vitrinekastje
Startpreis 125 EUR

Vroeg 19e eeuws essenhouten fineer Biedermeier vitrinekastje (lichte fineerschade) Cond:G 99x104x37,5

Mahonie kleine commode
Startpreis 125 EUR

Barokstijl kleine mahoniehouten fineer 3-laden commode ca. 1920 staand op hoge klauwpoten met uitschuifbaar blad aan de zijkant. Lichte fineerschade 70x50x50cm. Cond.: R-G

Wortelnoten vitrinekastje
Ergebnis: 30 EUR

Oude notenhouten vitrinekast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 73x68x20 Cond:G

Etagere tafel
Startpreis 100 EUR

Franse 19e eeuwse mahoniehouten etage tafel met messing beslag in originele staat. 80cm Cond:G

Eiken tweedeurs kast
Ergebnis: 400 EUR

Uitneembare 18e eeuwse Duitse Barokkast omstreeks 1780 met lades en casette panelen in originele staat. 187x70x170 Cond:G

Bankstel
Ergebnis: 120 EUR

Moderne cognac-kleurig 3-delig lederen bankstel in zeer goede staat 94x167x94cm.

2 Stoeltjes, petit point
Ergebnis: 90 EUR

Twee oude Louis Quinze stijl stoelen met petit point stoffering, 20e eeuw Cond:R\G

Kast met deurtjes en laden
Startpreis 120 EUR

Eikenhouten pander dressoir ca. 1910 Art Nouveau met 2 lades, etage en 2 deuren. Geheel staand op sledepoten en in goede staat 122x141x50cm.

Grunder kast
Startpreis 100 EUR

Zware Duitse notenhout fineer Grunderzeit kast ca. 1880 met lades en wortelnoten panelen, geheel in goede originele staat 230x120x60cm.

Grenen commode
Ergebnis: 150 EUR

Strakke grenenhouten Louis Philippe commode ca. 1870 89,5x51x84 Cond.: R-G

Mahonie dienblad-tafel
Ergebnis: 130 EUR

Eikenhouten dienbladtafel 19e eeuws met afneembaar dienblad en kruisspantpoot. 85x83x57 Cond:G

Wortelnoten Art Deco kast
Ergebnis: 100 EUR

Prachtige grote wo0rtelnoten Art Deco kast ca. 1930 met deuren en glazen schuifdeuren (2-delig). In zeer goede originele staat 185x240x60cm.

Brede kaptafel, spiegel
Startpreis 100 EUR

Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.

Mahonie kapspiegel
Startpreis 60 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe kapspiegel omstreeks 1870 met twee lades. 99x83x27 Cond:G

Biedermeier Penantkast
Ergebnis: 120 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten Biedermeier penantkast met snijwerk in goede originele staat (lichte fineerschade) 100x98x43cm.

Gedraaide zuil
Startpreis 100 EUR

Antieke eikenhouten piedestal met gedraaide zuil ca. 1930, Neo Barok Duitsland 114x26x20cm. Cond.: G

Zeldzame zitbank
Startpreis 150 EUR

Zeldzame 19e eeuwse zuid Duitse zitbank van grenenhout met rugleuning in het midden. 89x175x65 CondG

Eiken buffetkast
Ergebnis: 100 EUR

Zware antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast ca. 1880 met kussenpanelen en zware hoekige consoles met snekken. Geheel in goede originele staat, alleen blad heeft fineerschade 226x155x70cm. C...

Vertico
Startpreis 90 EUR

Duitse wortelnoten vertico, Grunderzeit ca. 1880 (lichte schades) 140x95x46cm. Cond.: G

Engelse vitrine
Ergebnis: 170 EUR

Antieke mahoniehouten vitrinekast met houtintarsia, 2 deurs met zijkanten van glas, staande op hoge poten, originele staat. 173x90x31 Cond:G

Petit point stoel
Startpreis 90 EUR

Petit Point stoel ca. 1800, Louis Seize houtgepind. Bevat goede stoffering met rozendecor (beschildering lichte beschadigingen) 92x60x60cm. Cond.: G

4 Stoelen
Startpreis 80 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen, stoffering van latere datum 90x54x50cm. Cond.: G

Rond kastje
Ergebnis: 100 EUR

Oud mahoniehouten trommelkastje 20e eeuw. 64x42 Cond:G

Hoekkast
Ergebnis: 90 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten fineer (inbouw) hoekkast met schuine hoeken. 1 Stuk koplijst mist en lichte fineerschade 200x120x65cm. Cond.: G

Biedermeier bureau
Ergebnis: 110 EUR

Hollands mahoniehouten Biedermeier schrijfbureau met opstand en sierlijst ca. 1870. bevat uitschuifbaar schrijfblad, 2 lades en 2 deuren. Lichte beschadigingen, verder in goede staat 115x133x67cm.

Gothisch vitrinekastje
Ergebnis: 60 EUR

Neogotische 19e eeuwse eikenhouten vitrinekast. 74x40x28 Cond:G

Pianostoel
Startpreis 70 EUR

Prachtige exclusieve pianostoel, zwarte lak gepolitoerd met lyra in de rugleuning. in hoogte verstelbaar en in zeer goede staat 94x50x40cm.

Noten linnenkast
Ergebnis: 70 EUR

Antieke DUitse notenhouten fineer Grunderzeit linnenkast ca. 1880. Uitneembaar en met snekken op de lijseen (lichte schades) 64x55x221cm. Cond.: R-G

Biedermeier kinderbed
Startpreis 75 EUR

Antiek Duits Biedermeier kinderbed van kersenhout(fineer) omstreeks 1830 in originele staat(lichte schades) 90x70x120 Cond:R\G

Antiek eiken hangkastje
Ergebnis: 70 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse hangvitrine met lade voor borden in goede staat 65x72x17cm.

Biedermeier tafel
Ergebnis: 60 EUR

Prachtige Duitse ovale biedermeier mahoniefineer tafel ca. 1840 met 4-spant poot in goede originele staat 67x95x135cm.

Tiroler tafel
Ergebnis: 75 EUR

Zuid Duitse 18e eeuwse Barok tafel, m,et grote lade en vruchtenhouten blad(poten ingekort tot salontafel) 52x95x120 Cond:R

Chromen tafel, glasplaten
Startpreis 60 EUR

Moderne verchroomde sidetable met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw 79x95x46cm. Cond.: G

Mahonie wangentafel
Startpreis 50 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse wangentafel met lade en lyravormige poten. lichte schades blad 77x55x110cm. Cond.: R-G

Eiken hangspinde
Ergebnis: 65 EUR

Duitse eikenhouten met grenen inbouwspinde met deurtjes en lade 19e eeuw. 75x25x52 Cond:G

Spiegel met putti
Startpreis 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G

Wortelnoten tv-meubel
Ergebnis: 35 EUR

Wortelnoten stereomeubel 2e helft 20e eeuw in barokstijl (2 opklapbare delen) in zeer goede staat 55x110x103cm.

Kleine spinde met ster
Ergebnis: 150 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten Duitse spinde met sterintarsia. 42x19x41 Cond:G

Antieke geslepen spiegel
Startpreis 40 EUR

Antieke geslepen spiegel ca. 1920 met floraal geslepen decors en geschulpte randen (lichte oxidatie) 82x66cm. Cond.: G

Tafeltje
Ergebnis: 25 EUR

Empire stijl tafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x52x32cm.

Wortelnoten spiegel
Ergebnis: 225 EUR

Duitse wortelnoten Biedermeier halspiegel omstreeks 1840. 134cm Cond:G

Tafeltje, 18e eeuw
Startpreis 25 EUR

Hollands eikenhouten 18e-19e eeuwse vlastafel (zonder kam) 75x70x46cm. Cond.: G

Wand vitrine
Startpreis 20 EUR

Eikenhouten wandvitrine ca. 1880 in goede staat 70x78x21cm.

Mahonie spiegel
Ergebnis: 130 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten(fineer) halspiegel met gesneden kroon in originele staat. 180cm Cond:G

Stoeltje
Ergebnis: 25 EUR

Oude armleunstoel ca. 1930 met petit-point bekleding 93x60x60cm. Cond.: G

12 Stoelen
Ergebnis: 300 EUR

Twaalf 19e eewse mahoniehouten stoelen met vlechtwerk, omstreeks 1870. 90x40x47 Cond: R\G

2 Antieke stoelen
Startpreis 20 EUR

Twee antieke Franse eikenhouten stoelen met vlechtwerk en gestoffeerde zwarte zittingen ca. 1890, 100x40x46cm. Cond.: G

Gothische kast met beeld
Ergebnis: 450 EUR

Neogotische eikenhouten hangkast 19e eeuws met eikenhouten figuur Maria en kindje Jezus(stukje snijwerk mist) 128x85x23 Cond:G

Pianokruk
Ergebnis: 40 EUR

Zwarte pianokruk ca. 1900 in goede staat 58xø48cm.

Kersen stoel
Startpreis 50 EUR

Duitse vroege Biedermeier kersenhouten stoel omstreeks 1830. 84x46x46 Cond:G

Mahonie bijzettafel
Ergebnis: 30 EUR

Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G

Commode
Ergebnis: 575 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollandse mahoniehouten Empire 4 laden commode, recentelijk proffessioneel gerestaureerd in uitstekende staat. 97x97x50 Cond.:G

Sieradenvitrine
Ergebnis: 150 EUR

Engelse mahoniehouten 19e eeuwse sierradenverkoop vitrine, in goede originele staat. 33x55x39 Cond:G

Kersenhouten hoekkast
Startpreis 400 EUR

Grote 19e eeuwse kersenhouten hoekkast, laat Biedermeier, met lade, twee delig en twee deuren onder met grenenhouten panelen, omstreeks 1850. 210x100x160 Cond:G

2 Witte regalen
Startpreis 270 EUR

Twee 18e eeuwse kerkelijke wandkastjes in originele kleuren. Gemaakt van hout, bewerkt met kronen en rozetten (overschilderingen) 52x60x25cm. Cond.: G

Ovale tafel, Empire
Startpreis 150 EUR

Antieke empire stijl tafel 2e helft 19e eeuw met vergulde bronzen leeuwenpoten, ovaalvormig ca. 1870 in goede staat 73x78x110cm.