Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Armleunstoel
Startpreis 100 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia omstreeks 1900 (minimale fineerschade) 89x52x60 Cond:G

Grenen secretaire
Startpreis 300 EUR

Duitse gerestaureerde 19e eeuwse grenenhouten melkkast met panelen en schuine klep. In goede originele staat 205x110x56cm.

Noten vertico
Ergebnis: 300 EUR

Jugendstil vertico ca. 1910 van notenhout fineer op eiken met intarsia, parelmoer inleg en messing beslag. Gesigneerd A.D. Rasch Möbel Fabrik. Kwaliteitsmeubel in goede staat 185x99x55cm.

Plantentafel
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten Jugendstil bloementafel ca. 1910 met 4 groene tegels in blad verwerkt 116cm. Cond.: G

Engels bloemtafeltje
Ergebnis: 45 EUR

Engelse mahoniehouten bloemtafel met etage ca. 1900 70x45x44cm. Cond.: G

Hollandse barokcommode
Ergebnis: 100 EUR

Oude wortelnoten Hollandse Louis Quinze stijl barokcommode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x92x50cm.

Beschilderde kist
Startpreis 180 EUR

Zeer grote Zuid Duitse beschilderde barokkist ca. 1800 in goede staat 177x68x54

Franse kast
Startpreis 95 EUR

Vroege 19e eeuwse Franse ladenkast van notenhout fineer met kersenhout (wormbeval, lichte schades) 227x153x58cm. Cond.: M

Eiken theekastje
Ergebnis: 120 EUR

Antiek eikenhouten Theekastje met rondom facetgeslepen glas en parelrans, omstreeks 1910 met afneembaar presenteerblad in goede originele staat. 78x82x47 Cond:G

Beschilderde barok kast
Ergebnis: 700 EUR

Beschilderde Barokkast anno 1786, 1 deurs met handbeschilderde landschappen, figuren en spreuken (origineel) Cond:G 97x166x50

Engelse salontafel
Ergebnis: 70 EUR

Engelse mahoniehout fineer salontafel met leder bekleed blad ca. 1880 in goede staat (lichte fineerschade) 60x118x89cm.

2 Lederen kuipstoelen
Ergebnis: 360 EUR

Twee lederen kuipstoelen met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw Cond.: G

Lederen kuipstoel
Ergebnis: 130 EUR

Lederen kuipstoel met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw (leder heeft lichte halen) 84x65x65cm. Cond.: G

Bretonse kast
Startpreis 300 EUR

Originele 19e eeuwse Bretonse handgestoken kast met lade, 2 deurtjes en bordenrek in goede staat 183x89x40cm.

Eethoek empire stijl
Ergebnis: 110 EUR

Klassieke empire stijl eethoek 2e helft 20e eeuw met wortelnoten eettafel en 4 bijpassende stoelen. 77x110x110cm. en 96x56x48cm. Cond.: G

Spinnepoot tafel
Ergebnis: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten spinnekop-tafel ca. 1860 in goede staat 76x140x110cm. Cond.: G

6 Biedermeier stoelen
Ergebnis: 160 EUR

Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering, omstreeks 1840 Cond:G

2x Halve maan tafel
Ergebnis: 150 EUR

Twee prachtige Jugendstil ingelegde gefineerde halve-maan tafeltjes (samen 1 ronde tafel) ca. 1910. Berken fineer (vermoedelijk Duitsland) 60x70x35cm. (per stuk) Cond.: G

Tafeltje
Startpreis 70 EUR

Duits eikenhouten barokstijl tafel met lade ca. 1880 in goede staat 91x63x78

Wortelnoten vitrinekast
Startpreis 300 EUR

Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G

Lederen zetel
Ergebnis: 70 EUR

Mooie lederen fauteuil in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x90x78cm.

Halve maan tafel
Startpreis 100 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G

Windsor armleunstoel
Ergebnis: 80 EUR

Engelse eikenhouten armleunstoel, Windsor model ca. 1900 92x54x56cm. Cond.: G

Mahonie dressoir
Ergebnis: 275 EUR

Groot antiek Engels mahoniehouten dressoir met snijwerk en bronzen beslag ca. 1900. Gebogen lades midden en lichte schade 98x200x77cm. Cond.: G

Kersen klaptafeltje
Startpreis 180 EUR

Kersenhouten fineer klaptafel ca. 1870 met 2 lades en garenhouder (werktafeltje), recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 74x52x36cm. en 74x52x70cm.

Wortelnoten commode
Startpreis 180 EUR

Louis Philippe 4- laden commode omstreeks 1870(stukje lijst weg) Cond:G 95x53x86

Halve-maan kastje, roldeurtjes
Startpreis 250 EUR

Antiek Louis Seize wandkastje in halve-maan vorm met 2 roldeurtjes en 2 lades. Mahoniefineer, schades aan fineer en lijsten 82x80x40cm. Cond.: R

Kussenkast, 19e eeuw
Startpreis 300 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast met geëboniseerde en geribbelde lijsten. Bevat lades en binnenin legplanken. Drie gesneden leeuwenkoppen in de kop van de kast 194x120x62cm. Cond.: G

Wortelnoten vitrinekast
Ergebnis: 275 EUR

Wortelnoten Barokstijl vitrine opzet kast, 2e helft 20e eeuw, stijmeubel in zeer goede staat. 220x140x40 Cond:G

Mahonie kastje
Startpreis 90 EUR

Mahoniehouten 1-deurs Louis Philippe kastje met lade ca. 1870 in goede staat 85x50x50cm.

Eiken kastje
Ergebnis: 80 EUR

Duitse eikenhouten 2-deurs kastje op sleevoeten 20e eeuw 88x115x50cm. Cond.: G

Biedermeier commode
Ergebnis: 150 EUR

Noord Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier commode ca. 1850 met 3 lades. Fineer + poten in slechte staat, verder in goede staat Cond.: R-G 92x85x49

Bank, snijwerk
Ergebnis: 375 EUR

Zware 19e eeuwse Henry Deux handgestoken bank in goede staat, floraal snijwerk, en Augustus Rex monogram. Cond:G 180x150x63

Ronde Duitse kersen tafel
Startpreis 250 EUR

Originele Duitse kersenhouten fineer Biedermeijer tafel omstreeks 1830. Cond:G 46x44x78

Beschilderd kastje
Ergebnis: 150 EUR

Frans notenfineer commode met 3 beschilderingen van figuren ca. 1900 met bronzen beslag en hekwerk. Schilderwerk op deurtje is gesigneerd (blad kapot maar compleet) 65x68x33cm. Cond.: G

Rond tafeltje
Ergebnis: 80 EUR

Notenhouten bijzettafel ca. 1900 met wortelnoten geschulpt blad in zeer goede staat 56xø67cm.

Wortelnoten naaitafel
Startpreis 250 EUR

Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G

Eiken ladenkast
Ergebnis: 90 EUR

Eikenhouten ladenkast 2e helft 20e eeuw met lichte gebruikssporen 135x66x59cm. Cond.: G

Mahonie kastje 2-deurs
Ergebnis: 150 EUR

Hollandse mahoniehouten 19e eeuwse vertico ca. 1860 in goede originele staat 142x100x48cm.

Wortelnoten secretaire
Ergebnis: 275 EUR

Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...

Gestoken kist
Ergebnis: 80 EUR

oude handgestoken Chinese kampferkist met landschap en figuren voorstelling.Cond:G 52x84x45

Kastje
Startpreis 80 EUR

Originele mahoniehouten grammofoon kastje ca. 1900 met 2 deurtjes in goede originele staat 57x47x103

5 Kersen stoelen
Ergebnis: 200 EUR

Vijf massief kersenhouten landelijke stoelen 20e eeuw in goede staat 97x59x60

Eiken kist
Startpreis 250 EUR

Grote Duitse eikenhouten kist, vroeg barok anno 1748, met origineel snijwerk en slede voeten, (omgebouwd met scharnieren om te openen) 78x172x57 Cond:G

Wandtafel
Ergebnis: 130 EUR

19e eeuwse mahoniehouten trumeau met marmeren blad en lade, 86x77x50 cm Cond:G

Wortelnoten commode
Ergebnis: 180 EUR

Wortelnoten 2-laden commode met intarsia 2e helft 20e eeuw in goede staat, geheel staand op hoge klauwpoten 67x107x49cm.

Rolluik bureau
Ergebnis: 150 EUR

Engels eikenhouten rolbureau ca. 1900 met 11 lades en vakverdeling achter rolluik. In goede originele staat 120x120x67cm.

Vitrine
Startpreis 200 EUR

Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.

Stoeltje
Startpreis 40 EUR

Kersenhouten 19e eeuwse Louis Philippe stoel met lage zitting in goede originele staat 107x44x41cm.

Oosterse plated tafel
Ergebnis: 100 EUR

Oude Oosterse (plated?) tafel ca. 1930 - 1950 met decor van mestkevers en slangen in goede originele staat 64xø52cm.

Bureaustoel
Ergebnis: 80 EUR

Antieke eikenhouten bureaustoel omstreeks 1920 in zeer goede staat. 75x55x55 Cond:ZG

Mahonie trumeau
Ergebnis: 175 EUR

Groot 19e eeuws mahoniehout fineer op eiken trumeau met lade. Consoles met klauwpoten (origineel zonder spiegel). In goede originele staat 97x108x49cm.

Biedermeier commode
Startpreis 140 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier commode omstreeks 1870(penantkast, krimpnaad zijkant) 95x95x55 Cond:R

Groene kist
Startpreis 70 EUR

Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63

Engelse Windsorstoel
Ergebnis: 70 EUR

Mooie 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel in zeer goede staat met mooie patina 87x64x54cm.

Kapstok
Ergebnis: 60 EUR

Eikenhouten gestoken kapstok met 5 originele koperen haken en leeuwenkoppen ca. 1880, 34x120x14cm. Cond.: G

Spinnetafeltje + stoeltje
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten spinnekoptafeltje met eikenhouten rietgebiesde stoel ca. 1920 in goede staat 70x60x60cm. en 89x40x40cm.

Voetenbankje
Startpreis 40 EUR

Drie oude/antieke houten objecten: 1x Jugendstil wand-hoekconsole met zweepslag floraal decor (compositie metaal), 1x kerfsnede voetbank van notenhout ca. 1900 en 1x Chinese hocker ca. 1900 (marmer op...

Barokstijl hemelbed
Startpreis 200 EUR

Oud handbeschilderd hemelbed naar oud voorbeeld (Hongarije) 20e eeuw Cond:G 203x175x99

Zwarte hoek-etagere
Startpreis 60 EUR

19e eeuwse geeboniseerde Louis Philippe hoeketagere, in originele staat.85x30x30 Cond:G

Louis Philippe bank
Startpreis 150 EUR

Duitse notenhouten Louis PHilippe bank ca. 1870 in goede staat (stoffering versleten) 170x110x80

Biedermeier kast
Startpreis 150 EUR

Hollandse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast, met binnenplanken en lades.(lichte fineerschade) 190x140x45 Cond:G

Hoekkast
Ergebnis: 110 EUR

Teakhouten hoekvitrinekast, 2e helft 20e eeuw met 2 lades.Cond:G 182x70x50cm

Louis Philippe buffet
Startpreis 150 EUR

Duits mahoniefineer Louis Philipp buffet ca. 1870 met opstand (2-delig) en spiegels in goede originele staat 200x130x60cm.

Hutkoffer
Startpreis 50 EUR

Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R

Mahonie speeltafel
Ergebnis: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel ca. 1870 met groen velours in goede staat 75x83x83cm.

Buikcommode 3-laden
Ergebnis: 50 EUR

Hollandse notenhouten Neo Barok 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 66x77x40cm. Cond.: R

1-Deurs vitrine
Ergebnis: 125 EUR

Duitse notenhouten Grunderzeit 1-deurs vitrinekast ca. 1880 met schappen in goede staat 119x38x72cm.

Uittrektafel + 6 stoelen
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Duitse Grunderzeit eethoek met uittrektafel omstreeks 1880 van mahoniehout (gebruikerssporen) Cond;R\G 350x86x78

Halve maan tafel
Startpreis 100 EUR

Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. Cond:G

Duitse barok spinde
Ergebnis: 260 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok spinde, staande op sleevoeten, nieuw slot (aanpassingen) Cond:G 120x171x46,5

Eiken baluster tafel
Ergebnis: 300 EUR

Zware eikenhouten ovale baluster tafel in barokstijl, poten onderling verbonden, langwerpig en ovaalvormig 20e eeuw, stijlmeubel. 78x106x247 Cond:G

Wortelnoten penantkastje
Startpreis 200 EUR

Wortelnoten fineer Duitse Grunderzeit penantkastje ca. 1880 in goede originele staat 80x83x43cm.

Mahonie tafeltje
Startpreis 50 EUR

Mahoniehouten Louis Phillipe bijzettafel met etage omstreeks 1870. 75x75x44 Cond:G

Hangkastje
Ergebnis: 50 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil hangkastje omstreeks 1910 met koperen beslag in goede originele staat. 65x55x20cm Cond:G

Notenhouten speeltafel
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Grunderzeit speeltafel omstreeks 1880. Cond:G 86x44x78

Tafeltje met stoel
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten tafel met bandintarsia in het blad, daarbij een mahoniehouten stoel omstreeks 1900. beide in goede staat. 76x63x85 en 88x36x45 Cond:G

Mahonie theetafel op wieltjes
Startpreis 60 EUR

Mahoniehouten Art Deco thee klaptafel omstreeks 1930 met etage en wielen in goede originele staat. 72x70x70 Cond:G

Davenport
Startpreis 150 EUR

Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met acht lades aan de zijkant ca. 1900. Bovenop een klep voor brieven en inktset. Schuin schrijfblad met kelder en 3 lades daarin. Geheel in goede origine...

Spiegel
Ergebnis: 30 EUR

Antieken eikenhouten 8-hoekige Engelse spiegel met facetgeslepen glas,51x42 cm Cond:G

Wandkastje met verlichting
Startpreis 20 EUR

Oude hangvitrine met binnenverlichting 2e helft 20e eeuw, mahoniehout met spiegelrugwand. 44x50x14 Cond:G

Eiken keukenkast
Ergebnis: 275 EUR

Eikenhouten landelijke keukenkast 20e eeuw met lades en deuren en uitstekende panelen. Cond:G 224x202x46

Grote spiegel
Ergebnis: 170 EUR

Grote eikenhouten Neo-Rococo spiegel ca. 1870 met beschildering 200x102cm. Cond.: G

Ovale spiegel
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel in zeer goede staat. 60x90 Cond:G

Salontafel + miniset
Ergebnis: 60 EUR

Oude Engelse mahoniehouten salontafel, en een mahoniehouten miniset, beide met leder op het blad. 2e helft 20e eeuw. 48x106x45 en 51x53x36 Cond:G

Kapstok
Ergebnis: 35 EUR

Antieke eikenhouten kapstok met facetgeslepen ovale spiegel omstreeks 1900. 18x101x12 Cond:G

4 Stoelen
Startpreis 50 EUR

Vier antieke notenhouten Jugendstil stoelen met bekleding omstreeks 1900( gebruikerssporen) 93x38x49 Cond:G

Tafel, uittrekbaar
Startpreis 125 EUR

Notenhouten uittrek-tafel ca. 1870 (met tussenblad) in goede staat 77x100x100cm.

1-Deurs kast
Ergebnis: 125 EUR

Duitse notenhout fineer 1-deurs Louis Philippe kast ca. 1870 in goede staat (verbleekt), geschikt voor vitrine Cond.: R-G 191,5x103x43

Engels dressoir
Startpreis 60 EUR

Eikenhouten Engels dressoir omstreeks 1920 met 2 deuren en 2 lades, getorste poten en spiegelopstand. Cond:R\G 20x43x91

Vitrinekast
Startpreis 80 EUR

-

6 Stoelen
Startpreis 250 EUR

Zes oude Neo-barok eikenhouten stoelen 20e eeuw in goede staat 108x47x47

114
Ergebnis: 500 EUR

Zeer grote eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat 338x82x74

8 Stoelen
Ergebnis: 300 EUR

Acht Barokstoelen naar oud voorbeeld met mooie Gobelin stoffering, 20e eeuw Cond:G 108x47x47

Lessenaar
Ergebnis: 100 EUR

Antieke grenenhouten lessenaar ca. 1900 in goede staat, met schrijfklep, en kelder met lades, deurtjes aan de zijkant en lade voor. staande op hoge poten.112x95x73 Cond:G

3 Kersenhouten stoelen
Startpreis 200 EUR

Set van drie antieke Duitse kersenhouten Biedermeier stoelen omstreeks 1830 Cond:G 85x45x39