Antieke Engelse mahoniehouten armleunstoel met bandintarsia omstreeks 1900 (minimale fineerschade) 89x52x60 Cond:G
Duitse gerestaureerde 19e eeuwse grenenhouten melkkast met panelen en schuine klep. In goede originele staat 205x110x56cm.
Jugendstil vertico ca. 1910 van notenhout fineer op eiken met intarsia, parelmoer inleg en messing beslag. Gesigneerd A.D. Rasch Möbel Fabrik. Kwaliteitsmeubel in goede staat 185x99x55cm.
Eikenhouten Jugendstil bloementafel ca. 1910 met 4 groene tegels in blad verwerkt 116cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten bloemtafel met etage ca. 1900 70x45x44cm. Cond.: G
Oude wortelnoten Hollandse Louis Quinze stijl barokcommode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x92x50cm.
Zeer grote Zuid Duitse beschilderde barokkist ca. 1800 in goede staat 177x68x54
Vroege 19e eeuwse Franse ladenkast van notenhout fineer met kersenhout (wormbeval, lichte schades) 227x153x58cm. Cond.: M
Antiek eikenhouten Theekastje met rondom facetgeslepen glas en parelrans, omstreeks 1910 met afneembaar presenteerblad in goede originele staat. 78x82x47 Cond:G
Beschilderde Barokkast anno 1786, 1 deurs met handbeschilderde landschappen, figuren en spreuken (origineel) Cond:G 97x166x50
Engelse mahoniehout fineer salontafel met leder bekleed blad ca. 1880 in goede staat (lichte fineerschade) 60x118x89cm.
Twee lederen kuipstoelen met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw Cond.: G
Lederen kuipstoel met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw (leder heeft lichte halen) 84x65x65cm. Cond.: G
Originele 19e eeuwse Bretonse handgestoken kast met lade, 2 deurtjes en bordenrek in goede staat 183x89x40cm.
Klassieke empire stijl eethoek 2e helft 20e eeuw met wortelnoten eettafel en 4 bijpassende stoelen. 77x110x110cm. en 96x56x48cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten spinnekop-tafel ca. 1860 in goede staat 76x140x110cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering, omstreeks 1840 Cond:G
Twee prachtige Jugendstil ingelegde gefineerde halve-maan tafeltjes (samen 1 ronde tafel) ca. 1910. Berken fineer (vermoedelijk Duitsland) 60x70x35cm. (per stuk) Cond.: G
Duits eikenhouten barokstijl tafel met lade ca. 1880 in goede staat 91x63x78
Zeldzaam 19e eeuwse Engelse wortelnoten vitrine opzetkast met zuilen, geheel wortelnoten fineer (ook zijkanten) met 2 deuren, lade, 2 deuren en opbergruimtes onder de koplijst. 180x87x50cm. Cond.: G
Mooie lederen fauteuil in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x90x78cm.
Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. 75x121x58 Cond:G
Engelse eikenhouten armleunstoel, Windsor model ca. 1900 92x54x56cm. Cond.: G
Groot antiek Engels mahoniehouten dressoir met snijwerk en bronzen beslag ca. 1900. Gebogen lades midden en lichte schade 98x200x77cm. Cond.: G
Kersenhouten fineer klaptafel ca. 1870 met 2 lades en garenhouder (werktafeltje), recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 74x52x36cm. en 74x52x70cm.
Louis Philippe 4- laden commode omstreeks 1870(stukje lijst weg) Cond:G 95x53x86
Antiek Louis Seize wandkastje in halve-maan vorm met 2 roldeurtjes en 2 lades. Mahoniefineer, schades aan fineer en lijsten 82x80x40cm. Cond.: R
Kleine 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast met geëboniseerde en geribbelde lijsten. Bevat lades en binnenin legplanken. Drie gesneden leeuwenkoppen in de kop van de kast 194x120x62cm. Cond.: G
Wortelnoten Barokstijl vitrine opzet kast, 2e helft 20e eeuw, stijmeubel in zeer goede staat. 220x140x40 Cond:G
Mahoniehouten 1-deurs Louis Philippe kastje met lade ca. 1870 in goede staat 85x50x50cm.
Duitse eikenhouten 2-deurs kastje op sleevoeten 20e eeuw 88x115x50cm. Cond.: G
Noord Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier commode ca. 1850 met 3 lades. Fineer + poten in slechte staat, verder in goede staat Cond.: R-G 92x85x49
Zware 19e eeuwse Henry Deux handgestoken bank in goede staat, floraal snijwerk, en Augustus Rex monogram. Cond:G 180x150x63
Originele Duitse kersenhouten fineer Biedermeijer tafel omstreeks 1830. Cond:G 46x44x78
Frans notenfineer commode met 3 beschilderingen van figuren ca. 1900 met bronzen beslag en hekwerk. Schilderwerk op deurtje is gesigneerd (blad kapot maar compleet) 65x68x33cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafel ca. 1900 met wortelnoten geschulpt blad in zeer goede staat 56xø67cm.
Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G
Eikenhouten ladenkast 2e helft 20e eeuw met lichte gebruikssporen 135x66x59cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten 19e eeuwse vertico ca. 1860 in goede originele staat 142x100x48cm.
Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...
oude handgestoken Chinese kampferkist met landschap en figuren voorstelling.Cond:G 52x84x45
Originele mahoniehouten grammofoon kastje ca. 1900 met 2 deurtjes in goede originele staat 57x47x103
Vijf massief kersenhouten landelijke stoelen 20e eeuw in goede staat 97x59x60
Grote Duitse eikenhouten kist, vroeg barok anno 1748, met origineel snijwerk en slede voeten, (omgebouwd met scharnieren om te openen) 78x172x57 Cond:G
19e eeuwse mahoniehouten trumeau met marmeren blad en lade, 86x77x50 cm Cond:G
Wortelnoten 2-laden commode met intarsia 2e helft 20e eeuw in goede staat, geheel staand op hoge klauwpoten 67x107x49cm.
Engels eikenhouten rolbureau ca. 1900 met 11 lades en vakverdeling achter rolluik. In goede originele staat 120x120x67cm.
Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.
Kersenhouten 19e eeuwse Louis Philippe stoel met lage zitting in goede originele staat 107x44x41cm.
Oude Oosterse (plated?) tafel ca. 1930 - 1950 met decor van mestkevers en slangen in goede originele staat 64xø52cm.
Antieke eikenhouten bureaustoel omstreeks 1920 in zeer goede staat. 75x55x55 Cond:ZG
Groot 19e eeuws mahoniehout fineer op eiken trumeau met lade. Consoles met klauwpoten (origineel zonder spiegel). In goede originele staat 97x108x49cm.
Antieke Hollandse mahoniehouten Biedermeier commode omstreeks 1870(penantkast, krimpnaad zijkant) 95x95x55 Cond:R
Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63
Mooie 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel in zeer goede staat met mooie patina 87x64x54cm.
Eikenhouten gestoken kapstok met 5 originele koperen haken en leeuwenkoppen ca. 1880, 34x120x14cm. Cond.: G
Eikenhouten spinnekoptafeltje met eikenhouten rietgebiesde stoel ca. 1920 in goede staat 70x60x60cm. en 89x40x40cm.
Drie oude/antieke houten objecten: 1x Jugendstil wand-hoekconsole met zweepslag floraal decor (compositie metaal), 1x kerfsnede voetbank van notenhout ca. 1900 en 1x Chinese hocker ca. 1900 (marmer op...
Oud handbeschilderd hemelbed naar oud voorbeeld (Hongarije) 20e eeuw Cond:G 203x175x99
19e eeuwse geeboniseerde Louis Philippe hoeketagere, in originele staat.85x30x30 Cond:G
Duitse notenhouten Louis PHilippe bank ca. 1870 in goede staat (stoffering versleten) 170x110x80
Hollandse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast, met binnenplanken en lades.(lichte fineerschade) 190x140x45 Cond:G
Teakhouten hoekvitrinekast, 2e helft 20e eeuw met 2 lades.Cond:G 182x70x50cm
Duits mahoniefineer Louis Philipp buffet ca. 1870 met opstand (2-delig) en spiegels in goede originele staat 200x130x60cm.
Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R
Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel ca. 1870 met groen velours in goede staat 75x83x83cm.
Hollandse notenhouten Neo Barok 3-laden commode met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in redelijke staat 66x77x40cm. Cond.: R
Duitse notenhouten Grunderzeit 1-deurs vitrinekast ca. 1880 met schappen in goede staat 119x38x72cm.
Antieke Duitse Grunderzeit eethoek met uittrektafel omstreeks 1880 van mahoniehout (gebruikerssporen) Cond;R\G 350x86x78
Engelse mahoniehouten halve maantafel omstreeks 1900, met onderling verbonden poten. Cond:G
Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok spinde, staande op sleevoeten, nieuw slot (aanpassingen) Cond:G 120x171x46,5
Zware eikenhouten ovale baluster tafel in barokstijl, poten onderling verbonden, langwerpig en ovaalvormig 20e eeuw, stijlmeubel. 78x106x247 Cond:G
Wortelnoten fineer Duitse Grunderzeit penantkastje ca. 1880 in goede originele staat 80x83x43cm.
Mahoniehouten Louis Phillipe bijzettafel met etage omstreeks 1870. 75x75x44 Cond:G
Antieke eikenhouten Jugendstil hangkastje omstreeks 1910 met koperen beslag in goede originele staat. 65x55x20cm Cond:G
Antieke Duitse wortelnoten Grunderzeit speeltafel omstreeks 1880. Cond:G 86x44x78
Antieke Engelse mahoniehouten tafel met bandintarsia in het blad, daarbij een mahoniehouten stoel omstreeks 1900. beide in goede staat. 76x63x85 en 88x36x45 Cond:G
Mahoniehouten Art Deco thee klaptafel omstreeks 1930 met etage en wielen in goede originele staat. 72x70x70 Cond:G
Mahoniehouten Engelse Davenport schrijfbureau met acht lades aan de zijkant ca. 1900. Bovenop een klep voor brieven en inktset. Schuin schrijfblad met kelder en 3 lades daarin. Geheel in goede origine...
Antieken eikenhouten 8-hoekige Engelse spiegel met facetgeslepen glas,51x42 cm Cond:G
Oude hangvitrine met binnenverlichting 2e helft 20e eeuw, mahoniehout met spiegelrugwand. 44x50x14 Cond:G
Eikenhouten landelijke keukenkast 20e eeuw met lades en deuren en uitstekende panelen. Cond:G 224x202x46
Grote eikenhouten Neo-Rococo spiegel ca. 1870 met beschildering 200x102cm. Cond.: G
Antieke Engelse ovale mahoniehouten spiegel in zeer goede staat. 60x90 Cond:G
Oude Engelse mahoniehouten salontafel, en een mahoniehouten miniset, beide met leder op het blad. 2e helft 20e eeuw. 48x106x45 en 51x53x36 Cond:G
Antieke eikenhouten kapstok met facetgeslepen ovale spiegel omstreeks 1900. 18x101x12 Cond:G
Vier antieke notenhouten Jugendstil stoelen met bekleding omstreeks 1900( gebruikerssporen) 93x38x49 Cond:G
Notenhouten uittrek-tafel ca. 1870 (met tussenblad) in goede staat 77x100x100cm.
Duitse notenhout fineer 1-deurs Louis Philippe kast ca. 1870 in goede staat (verbleekt), geschikt voor vitrine Cond.: R-G 191,5x103x43
Eikenhouten Engels dressoir omstreeks 1920 met 2 deuren en 2 lades, getorste poten en spiegelopstand. Cond:R\G 20x43x91
Zes oude Neo-barok eikenhouten stoelen 20e eeuw in goede staat 108x47x47
Acht Barokstoelen naar oud voorbeeld met mooie Gobelin stoffering, 20e eeuw Cond:G 108x47x47
Antieke grenenhouten lessenaar ca. 1900 in goede staat, met schrijfklep, en kelder met lades, deurtjes aan de zijkant en lade voor. staande op hoge poten.112x95x73 Cond:G
Set van drie antieke Duitse kersenhouten Biedermeier stoelen omstreeks 1830 Cond:G 85x45x39