Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Naaidoos, 1860
Startpreis 60 EUR

Antieke notenhouten Louis Philippe naaidoos. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 14 x 22 x 33 cm. In goede staat.

Lot Russische lakwerkdozen (3x)
Startpreis 70 EUR

Drie oude Russische lakwerk doosjes met diverse voorstellingen. Gesigneerd. Afmeting: 9 x 12,3 cm. In goede staat.

Gestoken dekseldoos
Startpreis 80 EUR

Grote neo gotische gestoken dekseldoos van eikenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 41 x 16 cm. In goede staat.

Schrijfkist/Koningin Victoria
Startpreis 250 EUR

Engelse koloniale antieke schrijfkist met binnenwerk + lade. Met Indiase snijwerk motieven. Slot gemerkt Edwari, inleg mist gedeeltelijk. Afmeting: 20 x 45 x 31 cm. In redelijke staat.

Majolica petroleumlamp, 1900
Startpreis 60 EUR

Antiek geëlektrificeerde majolica petroleumlamp met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

2x Charles Dis kandelaar, 1840
Startpreis 1.000 EUR

Twee antieke Franse Charles Dix bronzen kaarskandelaren met rood marmeren basement, gebruneerd en vuurverguld brons. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Petroleumlamp, 1900
Startpreis 80 EUR

Antieke petroleumlamp met albast, messing en kristalglazen reservoir. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.

Petroleumlamp/beeld, H 91 cm.
Startpreis 250 EUR

Antiek compositie metalen staande petroleumlamp met figuur + aambeeld, met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.

Dubbele petroleumlamp/beeld
Startpreis 180 EUR

Antiek en zeldzame dubbele staande petroleumlamp met glazen reservoirs. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.

Zakhorlogehouder/Portre Montre
Startpreis 160 EUR

Antiek zakhorlogehouder/Portre Montre. Figuur houdt horloge, met messing + wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar, H 53 cm.
Startpreis 3.000 EUR

Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

3 Delen divers
Startpreis 50 EUR

Drie delen divers antiek. 1x Kristalglazen schaal met zilveren beugel, circa 1860. 1x Kristalglazen olie/azijn-set, circa 1860. 1x Art Nouveau plated bestek aflegger, circa 1920. Afmeting: 20 - 26 cm....

Lot bierpullen
Startpreis 70 EUR

Lot koffiemolens
Startpreis 80 EUR

Franse vijzel
Startpreis 200 EUR

Vergulde bronzen tafelset, G. Mercier
Startpreis 130 EUR

Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.

2x Bloembak van messing, 1880
Startpreis 100 EUR

Twee antiek bewerkte messing bloembakken met figuren in landschap decor. Gesigneerd Bourdon. Circa 1880. Afmeting: 16 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Twee petroleumlampen, 1900
Startpreis 60 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Opaline glas + messing. Afmeting: 34 - 59 cm. In goede staat.

Groot lot tin (7 dozen/108 KG)
Startpreis 800 EUR

Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 7 dozen. Gewicht: totaal 108 Kilo. In goede staat.

Groot lot tin (6 dozen/96 KG)
Startpreis 200 EUR

Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 6 dozen. Gewicht: totaal 96 Kilo. In goede staat.

7-Delige tinnen maten set
Startpreis 80 EUR

7-Delige antieke maten-set van tin. Met bodemmerken. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

Lot tin (divers)
Startpreis 50 EUR

Lot met divers oud/antiek tin. Onder meer; antieke mettlach, steengoed klepkan. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.

Tinnen bowlpot
Startpreis 180 EUR

Antieke Duitse Kaiserzinn bowlpot. Jugendstil. Putti + floraal decor. Afmeting: H 43 x Ø 26 cm. In goede staat.

4x Kraantjeskan
Startpreis 100 EUR

Vier oude/antieke tinnen kraantjeskannen. 1x circa 1800. 2x Handbeschilderd, 20e eeuw. 1x Tin, 20e eeuw. Afmeting: H 32 - 39 cm. In goede staat.