Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Chinese vogelkooi, 70 x Ø 36 cm.
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese vogelkooi van bamboe, met porseleinen voederbakjes + messing medaillon. Afmeting: 70 x Ø 36 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp met contra-gewicht. Circa 1900. Afmeting: 65 x Ø 45 cm. In goede staat.

Likeurkelder
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Met nog drie karaffen, waarvan één beschadigd. Afmeting: 21 x 25,5 x 18 cm. In matig/redelijke staat.

Lot petroleumlampen (5x)
Startprijs 40 EUR

Lot met vijf antieke petroleumlampen. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 50 cm. In goede staat.

Art Deco servies (messing)
Startprijs 40 EUR

5-Delig art deco theeservies van messing met houten grip. Onduidelijk gestempeld. Circa 1930. Afmeting: 26 x 33 x 53 cm. In goede staat.

2x Pijpcomfoor/standaard
Startprijs 40 EUR

Twee antieke notenhouten pijpcomfoors/standaard. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 60 - 67 cm. In goede staat.

Afrikaanse bronzen dekselpot Ø 14,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Afrikaanse bronzen dekselpot met gezichten en diverse dieren op deksel. Afmeting: H 16 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Koperen plafoniere Ø 24 cm.
Startprijs 40 EUR

Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Lampenvoet, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

2x Accordeon instrument
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Duitse accordeons. Eerste helft 20e eeuw. 1x Gemerkt La Scala Germany (wit). 1x Zwart gelakt. Afmeting: 38 - 45 cm. In redelijke staat.

Lot met antiek emaille
Startprijs 40 EUR

Groot lot met antiek emaille. Onder meer petroleumkannen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 36 cm. In goede staat.

2x Marmeren coupe, H 25 cm
Startprijs 40 EUR

Twee zwart marmeren coupes. Circa 1900. Lichte beschadiging. Afmeting: ca. H 25 cm. In goede staat.

3x Houtgesneden portre montre
Startprijs 40 EUR

Drie antieke houtgesneden portre montres. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Messing paraplubak
Startprijs 40 EUR

Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.

Plafoniere + spiegel
Startprijs 40 EUR

Leuke kleine hanglamp met prismenglas, circa 1900. En een stucwerk spiegel, met floraal decor, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.

Dokterstas
Startprijs 40 EUR

Oude lederen dokterstas. Gemerkt: Principe. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 46 x 28 cm. In goede staat.

Decoratief zwaard
Startprijs 40 EUR

Kopie van een Chinees traditioneel zwaard. Hardhout met messing. 21e Eeuw. Afmeting: L 102 cm. In goede staat.

Tafelklok, 1930
Startprijs 40 EUR

Art Deco tafelklok. Eikenhout, geëboniseerd + chroom. Circa 1930. Halfuur-slag met drie gongstaven. Afmeting: 20 x 39 x 13 cm. In goede staat.

Art Deco pendule, 1920
Startprijs 40 EUR

Art Deco pendule van notenhout. Wijzerplaat is gemaakt van wortelnoten. Uurwerk van Gustav Becker. Circa 1920. Afmeting: 20 x 25 x 13 cm. Functie niet getest. In goede staat.

Duitse wekkerklok met speelwerk, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit wekkerklok met speelwerk. Notenhout. Circa 1900. Verlijming laat los. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Franse comtoise klok
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met gebloemde feuille en slinger. Achtdaags-uurwerk/ankergang. Afmeting: 48 x 36 x 20 cm. In goede staat.

Luikse comtoise Ø 19,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Kleine Luikse comtoise. Weekloper, halfuur-slag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,5 cm. ln goede staat.

Antieke Amerikaanse regulateur, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met originele bierverf. Circa 1900. Achterwand vervangen. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Tafelklok + hangregulateur
Startprijs 40 EUR

Twee antieke klokken. 1x Amerikaanse regulateur met originele kleur, circa 1910. 1x Eikenhouten Junghans tafelklok. Niet getest. Afmeting: 55 - 30 cm. In goede staat.