This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Boek door Toon Hermans 'Kladboek'
Starting price 80 EUR

Toon Hermans handgesigneerd Kladboek uit 1953. Met diverse gedichten en tekeningen. Lithografieën. Afmeting: 28 x 21 x 2 cm. In goede staat.

Glazen tafellamp, H 35 cm.
Starting price 150 EUR

Jugendstil-stijl naar Gallé glazen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Saturn tafellamp, H 53 cm.
Starting price 80 EUR

Messing Saturn tafellamp uit de 80-er jaren. Ontwerp Robert Sonneman. Eén deukje voet. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke wandelstok, 1920
Starting price 80 EUR

Antiek hardhouten wandelstok met celluloid. Grip in de vorm van een windhond, met glazen ogen. Circa 1930. Afmeting: L 89 cm. In goede staat.

Fijn gesneden Corpus Christi
Starting price 100 EUR

Laat 18e eeuw corpus Christi van palmhout. Fijngesneden. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Beschilderde kinder waterketel + comfoor
Starting price 60 EUR

Vroeg 19e eeuws blikken kinder theestoof met ketel. Originele polychromie + familiewapen. Afmeting: 22 x 20 x 12 cm. In goede staat.

2x Textiel-kunstwerk in lijst, 15 x 10 cm.
Starting price 100 EUR

Twee 18e eeuwse textiel (borduursel) kunstwerken in vergulde lijst. Floraal decor. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In goede staat.

Wandgarderobe, Charles Eames-stijl
Starting price 60 EUR

Wandgarderobe in de stijl van Charls Eames. Chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 44 x 15 cm. In goede staat.

Design kandelaar
Starting price 70 EUR

Pols Potten tafelkandelaar. Ontwerp Erik Pol. Model Twiggy with squirrels. Afmeting: 37 x 24 x 37 cm. In goede staat.

Glas-in-lood raam, 25 x 18 cm.
Starting price 80 EUR

Antiek glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Karel de Grote, Corulus V. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 25,5 x 18,5 cm. In goede staat.

Bronzen penning met bijbelse voorstelling Ø 8,5 cm.
Starting price 60 EUR

Zware bronzen penning met bijbelse voorstelling. Naar een 15e - 16e eeuwse lakzegel. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.

Lot kistjes (5x)
Starting price 60 EUR

Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.

2x Bronzen wandconsole
Starting price 60 EUR

Twee bronzen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke dekseldoos
Starting price 70 EUR

Twee antieke houtgesneden dekseldozen. Circa 1900 - 1930. 1x Indonesië, landschap decor, circa 1930. 1x Schwarzwald met vogel, circa 1900. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Sigaretten etui, 1920
Starting price 100 EUR

Sigarenetui, rechthoekig model aan de voorzijde voorzien van een afbeelding met paarden. Iets gedeukt aan de achterzijde, verder in goede staat.

Vintage Space Age hanglamp van Zuiver
Starting price 50 EUR

Vintage Space Age hanglamp. Merk: Zuiver. 70er - 80er Jaren. Afmeting: 39 x Ø 38 cm. In goede staat.

Modelboot van zeilschip
Starting price 60 EUR

Grote houten modelboot. Zeilboot op console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 145 x 122 cm. In goede staat.

2x Schemerlamp, H 50 cm.
Starting price 50 EUR

Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In nieuwstaat.

Paraplubak
Starting price 50 EUR

Antiek beschilderde paraplubak. 19e Eeuw. Aan één zijde met afbeelding van een schip, andere kant een schip met molen. Afmeting: H 50 x Ø 44 cm. In goede staat.

Staande desing lamp, H 176 cm.
Starting price 100 EUR

Staande design lamp van het merk Goccia. Geheel van chroom met druppelvormige kap. Afmeting: H 176 x Ø 25 cm. (voet). Minimaal deukje. In goede staat.

Staande design lamp, H 190 cm.
Starting price 100 EUR

Staande design lamp. Italië. Luci Adonis. Design G.F. Frattini. Afmeting; H 190 cm. Ø 35 cm. (voet). In goede staat.

Franse barometer
Starting price 80 EUR

Antiek handgestoken houten barometer, met vergulde en groene beschildering. 19e Eeuw. Frankrijk. Afmeting: 95 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Hanglamp
Starting price 60 EUR

Metalen hanglamp in trompetvorm. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.

2x Schemerlamp
Starting price 50 EUR

Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 46 - 68 cm hoog. In nieuwstaat.