Laat 18e eeuw corpus Christi van palmhout. Fijngesneden. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws blikken kinder theestoof met ketel. Originele polychromie + familiewapen. Afmeting: 22 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse textiel (borduursel) kunstwerken in vergulde lijst. Floraal decor. Afmeting: H 15 x B 10 cm. In goede staat.
Wandgarderobe in de stijl van Charls Eames. Chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 44 x 15 cm. In goede staat.
Antiek glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Karel de Grote, Corulus V. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 25,5 x 18,5 cm. In goede staat.
Zware bronzen penning met bijbelse voorstelling. Naar een 15e - 16e eeuwse lakzegel. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 10 cm. In goede staat.
Sigarenetui, rechthoekig model aan de voorzijde voorzien van een afbeelding met paarden. Iets gedeukt aan de achterzijde,8,5x7x1,5 cm verder in goede staat.
Grote houten modelboot. Zeilboot op console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 145 x 122 cm. In goede staat.
Antiek beschilderde paraplubak. 19e Eeuw. Aan één zijde met afbeelding van een schip, andere kant een schip met molen. Afmeting: H 50 x Ø 44 cm. In goede staat.
Antiek handgestoken houten barometer, met vergulde en groene beschildering. 19e Eeuw. Frankrijk. Afmeting: 95 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Metalen hanglamp in trompetvorm. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 45 cm. In goede staat.