Zoeken

Lot zilveren oorstekers 623
Lot zilveren oorstekers
Startprijs 50 EUR
Olifant hanger met goud 633
Olifant hanger met goud
Startprijs 50 EUR
Orient horloge 685
Orient horloge
Startprijs 50 EUR
Armband en collier hematiet 699
Armband en collier hematiet
Startprijs 50 EUR
Armband en collier amethist 700
Armband en collier amethist
Startprijs 50 EUR
2 Zilveren hangers 711
2 Zilveren hangers
Startprijs 50 EUR
Zilveren ring en oorstekers met kleurstenen 714
Zilveren ring en oorstekers met kleurstenen
Startprijs 50 EUR
2 Colliers 716
2 Colliers
Startprijs 50 EUR
2 Horloges, Dugena/Garde 780
2 Horloges, Dugena/Garde
Startprijs 50 EUR
Lot hangers, 8x 785
Lot hangers, 8x
Startprijs 50 EUR
Lot zilveren sieraden 835
Lot zilveren sieraden
Startprijs 50 EUR
Lot zilveren sieraden, 3x 836
Lot zilveren sieraden, 3x
Startprijs 50 EUR
Choker met kleurstenen 842
Choker met kleurstenen
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband met stenen 867
Zilveren armband met stenen
Startprijs 50 EUR
Will Kalshoven, Vaas met anemonen 1177
Will Kalshoven, Vaas met anemonen
Startprijs 50 EUR
J. Benneke, Landschap Giethoorn 1178
J. Benneke, Landschap Giethoorn
Startprijs 50 EUR
H. Mansveld, Pastel 1246
H. Mansveld, Pastel
Startprijs 50 EUR
18e Eeuwse gravure 1261
18e Eeuwse gravure
Startprijs 50 EUR
Litho in de stijl van Marc Chagall 1284
Litho in de stijl van Marc Chagall
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Optocht met figuren 1300
Ongesigneerd, Optocht met figuren
Startprijs 50 EUR
K. Räder, Abstract 1321
K. Räder, Abstract
Startprijs 50 EUR
M. Brusse, Volcano Bowl 1324
M. Brusse, Volcano Bowl
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Platbodem in sloot 1330
Onduidelijk gesigneerd, Platbodem in sloot
Startprijs 50 EUR
2x Schilderij, Winter/Kasteelmuur 1366
2x Schilderij, Winter/Kasteelmuur
Startprijs 50 EUR