Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2 Vergulde pennen 2220
2 Vergulde pennen
Startprijs 30 EUR
2x Lamp 2254
2x Lamp
Startprijs 40 EUR
Koektrommels + schaal 2267
Koektrommels + schaal
Startprijs 40 EUR
4x Scheepvaart 2365
4x Scheepvaart
Startprijs 40 EUR
Lot plated kandelaren (5x) 2369
Lot plated kandelaren (5x)
Startprijs 40 EUR
Wand-etagère 2378
Wand-etagère
Startprijs 40 EUR
Beschilderde emmer 2387
Beschilderde emmer
Startprijs 40 EUR
Oosterse waterpijp + tafelgong 2050
Oosterse waterpijp + tafelgong
Startprijs 50 EUR
Lot dekseldozen (5x) 2068
Lot dekseldozen (5x)
Startprijs 50 EUR
2x Wandkandelaar, 1900 2116
2x Wandkandelaar, 1900
Startprijs 50 EUR
Lot kannen (plated/tin) 2132
Lot kannen (plated/tin)
Startprijs 50 EUR
3x Antiquarisch boek 2144
3x Antiquarisch boek
Startprijs 50 EUR
Chinese vogelkooi, 70 x Ø 36 cm. 2160
Chinese vogelkooi, 70 x Ø 36 cm.
Startprijs 50 EUR
Borduurwerk Ø 36 cm. 2192
Borduurwerk Ø 36 cm.
Startprijs 50 EUR
2x Marmeren coupe, H 25 cm 2196
2x Marmeren coupe, H 25 cm
Startprijs 50 EUR
Haardstel, 1910 2226
Haardstel, 1910
Startprijs 50 EUR
Lot antiek keramiek 2241
Lot antiek keramiek
Startprijs 50 EUR
2x Oosters beeld 2261
2x Oosters beeld
Startprijs 50 EUR
Lot bierpullen (divers) 2270
Lot bierpullen (divers)
Startprijs 50 EUR
Art Deco servies (messing) 2272
Art Deco servies (messing)
Startprijs 50 EUR
Franse tafellamp, H 32 cm. 2284
Franse tafellamp, H 32 cm.
Startprijs 50 EUR
Lot antiek distilleer werk 2296
Lot antiek distilleer werk
Startprijs 50 EUR
2x Schemerlamp, H 50 cm. 2323
2x Schemerlamp, H 50 cm.
Startprijs 50 EUR
2x Schemerlamp 2324
2x Schemerlamp
Startprijs 50 EUR