Zoeken

G. Brink, Vrouw schilt aardappels 1313
G. Brink, Vrouw schilt aardappels
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd, Tulpen 1391
Ongesigneerd, Tulpen
Startprijs 30 EUR
Annica Koot, Industriële compositie 1397
Annica Koot, Industriële compositie
Startprijs 30 EUR
Riek Schagen, Abstract landschap 1416
Riek Schagen, Abstract landschap
Startprijs 30 EUR
Schilderij met kapschuur, Bezema? 1437
Schilderij met kapschuur, Bezema?
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd, Honden portret 1445
Ongesigneerd, Honden portret
Startprijs 30 EUR
2 Vergulde pennen 2220
2 Vergulde pennen
Startprijs 30 EUR
Engelse speeltafel 4253
Engelse speeltafel
Startprijs 30 EUR
Antieke handwerkstoel, 1870 4266
Antieke handwerkstoel, 1870
Startprijs 30 EUR
Rechthoekige geslepen spiegel 4276
Rechthoekige geslepen spiegel
Startprijs 30 EUR
3-Delig opaline kaststel 5533
3-Delig opaline kaststel
Startprijs 30 EUR
Delftsblauw bord, Porseleyne fles Ø 36 cm. 6230
Delftsblauw bord, Porseleyne fles Ø 36 cm.
Startprijs 30 EUR
2x Aardewerk schotel 6243
2x Aardewerk schotel
Startprijs 30 EUR
Briefopener (zilver/barnsteen) 239
Briefopener (zilver/barnsteen)
Startprijs 35 EUR
Zilveren buddha-to-buddha ring 614
Zilveren buddha-to-buddha ring
Startprijs 35 EUR
Bronzen figuur, Man met vuilnisbak 5038
Bronzen figuur, Man met vuilnisbak
Startprijs 35 EUR
Bronzen beeld, Denker 5078
Bronzen beeld, Denker
Startprijs 35 EUR
Bronzen beeld, Hermes 5079
Bronzen beeld, Hermes
Startprijs 35 EUR
2x Kristallen menage/set 5531
2x Kristallen menage/set
Startprijs 35 EUR
Zilveren snuifdoos 145
Zilveren snuifdoos
Startprijs 40 EUR
Zilveren mergboor 304
Zilveren mergboor
Startprijs 40 EUR
3 Karaffen met zilverwerk 312
3 Karaffen met zilverwerk
Startprijs 40 EUR
Oorhangers Evert Nijland 610
Oorhangers Evert Nijland
Startprijs 40 EUR
Zilveren oorhangers 619
Zilveren oorhangers
Startprijs 40 EUR