Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken hangvitrine 4189
Eiken hangvitrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot met diverse gouden sieraden 586
Lot met diverse gouden sieraden

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Imari vazen 6294
2x 18e Eeuwse Imari vazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Gravures, 18e -19e eeuw 1147
2x Gravures, 18e -19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6311
Oude Chinese kom

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
2x Eiken piedestals 4206
2x Eiken piedestals

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast 1164
Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin 1181
C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Delftse schotels 6328
3x 18e Eeuwse Delftse schotels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke Franse tafel, 1870 4223
Antieke Franse tafel, 1870

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Burnett, Stadsgezicht Parijs 1198
Burnett, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord 6345
Chinees Familie Verte bord

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Harry van Kruiningen, Deltawerken 1215
Harry van Kruiningen, Deltawerken

Resultaat:

55 EUR

Tibetaanse spiegel 4240
Tibetaanse spiegel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3x Chinees porselein 6362
3x Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Arabieren te paard 1232
Ongesigneerd, Arabieren te paard

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
8 Chinese snuffbottles 6379
8 Chinese snuffbottles

Resultaat:

260 EUR

Mahonie vitrinekast, 19e eeuw 4257
Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino 1249
Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino
Startprijs 40 EUR
6x Oud/antiek Chinees porselein 6396
6x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk 1266
L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
L. Stutterheim, Boeren huisje met strodak 1283
L. Stutterheim, Boeren huisje met strodak

Resultaat:

125 EUR

Lot Biedermeier-stijl porselein 6430
Lot Biedermeier-stijl porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Trumeau (koloniaal) 4291
Trumeau (koloniaal)

Resultaat:

80 EUR