Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws Chinees trekpotje 6031
18e Eeuws Chinees trekpotje
Startprijs 120 EUR
2x Art Deco boekensteunen 2283
2x Art Deco boekensteunen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antiek schrijfbureau, 1880 4044
Antiek schrijfbureau, 1880

Resultaat:

375 EUR

Jan Cremer, Tears on Kennedy's coffin 1227
Jan Cremer, Tears on Kennedy's coffin
Startprijs 100 EUR
A. Veldhoen, Indonesische man 1220
A. Veldhoen, Indonesische man
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot antieke naai-necessaires (7x) 2276
Lot antieke naai-necessaires (7x)

Resultaat:

45 EUR

Antiek Rozenburg tegeltableau 6024
Antiek Rozenburg tegeltableau
Startprijs 500 EUR
D. Jansen, Jongen met geiten 1184
D. Jansen, Jongen met geiten
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Vissen onder water 1177
Onduid. gesig., Vissen onder water

Resultaat:

180 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse gravure 1170
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Papegaai lampje 2240
Papegaai lampje

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Weegschaal+gewichten set 2233
Weegschaal+gewichten set

Resultaat:

70 EUR

Engels kabinet 4008
Engels kabinet
Startprijs 800 EUR
4x Diverse antieke kaarskandelaars 2226
4x Diverse antieke kaarskandelaars
Startprijs 60 EUR
Empire secretaire, 1820 4001
Empire secretaire, 1820
Startprijs 700 EUR
Verkocht
2x Antieke Schwarzwalder klokken 3667
2x Antieke Schwarzwalder klokken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Swarovski met schade 5588
3x Swarovski met schade

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Swarovski: Dolfijn en Hengst 5581
2x Swarovski: Dolfijn en Hengst

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Set moderne vazen 5574
Set moderne vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Simon Kramer, Gezicht op boerderij 1134
Simon Kramer, Gezicht op boerderij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
B. Jüttner, Vissersvolk op strand 1127
B. Jüttner, Vissersvolk op strand

Resultaat:

550 EUR

Sermain, Aap is honden aan het luizen 1120
Sermain, Aap is honden aan het luizen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR