43. Januariveiling 2020

Veiling aan vrijdag 10 januari 2020 van 17:00 & ensp; | & ensp; Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
3417 Resultaten
Zilveren wagen, Hoorn des overvloed
1

1.100 EUR

Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos
Startprijs 2.200 EUR
Bloedkoralen collier met streeksluiting
3
Startprijs 2.000 EUR
Witgouden ring met diamant
5
Witgouden ring met diamant
Startprijs 400 EUR
Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane
6
Startprijs 8.000 EUR
Gouden armband met robijn
7
Gouden armband met robijn

1.100 EUR

Gouden ring Anneke Schat
8
Gouden ring Anneke Schat

2.000 EUR

Witgouden armband met diamant
9
Witgouden armband met diamant
Startprijs 1.000 EUR
Gouden choker met robijn en saffier
10

1.600 EUR

Gouden ring met diamant, Cartier
11

320 EUR

Zilveren bierpul
12
Zilveren bierpul
Startprijs 1.100 EUR
Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw
14

1.100 EUR

Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw
15

550 EUR

Zilveren dienschaal op onderschotel
16
Startprijs 675 EUR
Karaffen set in zilver
17
Karaffen set in zilver

450 EUR

Zilveren kaviaarschaal
19
Zilveren kaviaarschaal

1.150 EUR

Zilveren roomkom met deksel
20
Zilveren roomkom met deksel

200 EUR

Zilveren kan
21
Zilveren kan

350 EUR

Zilveren bouilloire
23
Zilveren bouilloire
Startprijs 1.100 EUR
2 Zilveren koektrommels Bonebakker
24

900 EUR

Zilveren cabaret
25
Zilveren cabaret

1.000 EUR

Gouden choker met diamant
27
Gouden choker met diamant

375 EUR

Collier en hanger met diamant, Tiffany & Co
28
Startprijs 900 EUR
Gouden ring markiesvorm met diamant
29
Startprijs 850 EUR