Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

 

Veiling vanaf vrijdag 10 januari 2020 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
3417 Resultaten
Verkocht
Zilveren wagen, Hoorn des overvloed
1
Zilveren wagen, Hoorn des overvloed

Resultaat:

1.100 EUR

Zilveren muziekdoos
2
Zilveren muziekdoos
Startprijs 2.200 EUR
Bloedkoralen collier met streeksluiting
3
Bloedkoralen collier met streeksluiting
Startprijs 2.000 EUR
Witgouden ring met diamant
5
Witgouden ring met diamant
Startprijs 400 EUR
Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane
6
Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane
Startprijs 8.000 EUR
Verkocht
Gouden armband met robijn
7
Gouden armband met robijn

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Gouden ring Anneke Schat
8
Gouden ring Anneke Schat

Resultaat:

2.000 EUR

Witgouden armband met diamant
9
Witgouden armband met diamant
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Gouden choker met robijn en saffier
10
Gouden choker met robijn en saffier

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant, Cartier
11
Gouden ring met diamant, Cartier

Resultaat:

320 EUR

Zilveren bierpul
12
Zilveren bierpul
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw
14
Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw
15
Zilveren antieke kan op comfoor, 19e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Zilveren dienschaal op onderschotel
16
Zilveren dienschaal op onderschotel
Startprijs 675 EUR
Verkocht
Karaffen set in zilver
17
Karaffen set in zilver

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zilveren kaviaarschaal
19
Zilveren kaviaarschaal

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Zilveren roomkom met deksel
20
Zilveren roomkom met deksel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zilveren kan
21
Zilveren kan

Resultaat:

350 EUR

Zilveren bouilloire
23
Zilveren bouilloire
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
2 Zilveren koektrommels Bonebakker
24
2 Zilveren koektrommels Bonebakker

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren cabaret
25
Zilveren cabaret

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gouden choker met diamant
27
Gouden choker met diamant

Resultaat:

375 EUR

Collier en hanger met diamant, Tiffany & Co
28
Collier en hanger met diamant, Tiffany & Co
Startprijs 900 EUR
Gouden ring markiesvorm met diamant
29
Gouden ring markiesvorm met diamant
Startprijs 850 EUR