43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Jugendstil kastje, 1915 4049
Jugendstil kastje, 1915
Startprijs 150 EUR
Antieke halspiegel, 1900 4050
Antieke halspiegel, 1900

270 EUR

19e Eeuwse Hollandse naaitafel 4051
19e Eeuwse Hollandse naaitafel

200 EUR

18e - 19e Eeuwse dekenkist 4052
18e - 19e Eeuwse dekenkist

500 EUR

Palissander Empire tafel 4053
Palissander Empire tafel

220 EUR

Eiken Louis Quinze kabinet 4054
Eiken Louis Quinze kabinet
Startprijs 350 EUR
18e Eeuwse eiken spinde 4055
18e Eeuwse eiken spinde

440 EUR

Schrijfkabinet, 1950 4056
Schrijfkabinet, 1950
Startprijs 800 EUR
Antiek notenhouten schrijfsecretaire, 1880 4057
Antiek notenhouten schrijfsecretaire, 1880
Startprijs 250 EUR
18e Eeuwse Engelse commode 4058
18e Eeuwse Engelse commode

200 EUR

Macassar Art Deco-stijl salontafel 4059
Macassar Art Deco-stijl salontafel

100 EUR

19e Eeuwse Barok commode 4061
19e Eeuwse Barok commode

300 EUR

19e Eeuws antiek gestoken tafel 4062
19e Eeuws antiek gestoken tafel
Startprijs 160 EUR
Antiek dienblad op klapstel, 1880 4063
Antiek dienblad op klapstel, 1880

100 EUR

19e Eeuwse Franse spiegel 4064
19e Eeuwse Franse spiegel

110 EUR

Antieke voltaire + voetenbank 4065
Antieke voltaire + voetenbank
Startprijs 100 EUR
19e Eeuwse armleunstoel 4066
19e Eeuwse armleunstoel
Startprijs 100 EUR
Spiegel + console, 1890 4067
Spiegel + console, 1890
Startprijs 150 EUR
Duitse mahonie commode, 1850 4068
Duitse mahonie commode, 1850
Startprijs 200 EUR
Antieke eiken hoekvitrinekast 4069
Antieke eiken hoekvitrinekast
Startprijs 200 EUR
19e Eeuwse naaitafel 4070
19e Eeuwse naaitafel

100 EUR

Antieke eiken naaitafel 4071
Antieke eiken naaitafel

100 EUR

Antieke 2-delige Engelse vitrinekast 4072
Antieke 2-delige Engelse vitrinekast

245 EUR

Antiek Engels schrijfbureau 4073
Antiek Engels schrijfbureau

325 EUR