43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Louis Seize-stijl rolluikkastje, 1900 4296
Louis Seize-stijl rolluikkastje, 1900

55 EUR

Notenhouten schrijfbureau 4297
Notenhouten schrijfbureau

140 EUR

Louis Quinze secretaire, 1760 4298
Louis Quinze secretaire, 1760

175 EUR

Art Deco-stijl boekenkast 4299
Art Deco-stijl boekenkast

140 EUR

Antiek Engels rolbureau 4300
Antiek Engels rolbureau

110 EUR

Hollandse vitrine opzetkast 4301
Hollandse vitrine opzetkast

100 EUR

19e Eeuwse eiken kist 4302
19e Eeuwse eiken kist

85 EUR

Spiegel met adelaar, 84 x 46 cm 4303
Spiegel met adelaar, 84 x 46 cm

50 EUR

Houten zuil 4304
Houten zuil

80 EUR

Sideboard met glazen deuren 4306
Sideboard met glazen deuren
Startprijs 450 EUR
Empire-stijl spiegel, 136 x 65 cm 4307
Empire-stijl spiegel, 136 x 65 cm

160 EUR

Spiegel met lithografie achter glas 4308
Spiegel met lithografie achter glas
Startprijs 100 EUR
Engelse boekenkast 4309
Engelse boekenkast

180 EUR

Wortelnoten commode 4311
Wortelnoten commode

70 EUR

Eiken Empire kast , 1820 4312
Eiken Empire kast , 1820

600 EUR

Lederen bank (kasteelmodel) 4313
Lederen bank (kasteelmodel)

300 EUR

19e Eeuwse kersenhouten boekenkast 4314
19e Eeuwse kersenhouten boekenkast

1.400 EUR

Hollandse bonheur, 1860 4315
Hollandse bonheur, 1860
Startprijs 400 EUR
Kersen commode 4316
Kersen commode
Startprijs 150 EUR