43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Vitrinekast 4024
Vitrinekast

350 EUR

Lederen fauteuil 4025
Lederen fauteuil

350 EUR

Duits secretaire, 1860 4026
Duits secretaire, 1860

300 EUR

8-Kantige vitrine, groot model 4027
8-Kantige vitrine, groot model
Startprijs 400 EUR
2-Deurs teakhouten vitrine 4028
2-Deurs teakhouten vitrine
Startprijs 350 EUR
2-Deurs vitrine 4029
2-Deurs vitrine
Startprijs 350 EUR
Wortelnoten secretaire, 1870 4030
Wortelnoten secretaire, 1870

600 EUR

Engelse naaitafel 4031
Engelse naaitafel

125 EUR

Hollandse bonheur, 1860 4032
Hollandse bonheur, 1860

200 EUR

Mahonie trommelkastje, 1820 4033
Mahonie trommelkastje, 1820
Startprijs 450 EUR
Antieke Barok commode 4034
Antieke Barok commode

230 EUR

Antieke wortelnoten commode 4035
Antieke wortelnoten commode

250 EUR

19e Eeuwse Empire poudreuse 4036
19e Eeuwse Empire poudreuse
Startprijs 225 EUR
Prachtig Hollands trumeau, 1830 4037
Prachtig Hollands trumeau, 1830

300 EUR

Eiken rolbureau 4038
Eiken rolbureau

500 EUR

Antieke penantkast 4040
Antieke penantkast
Startprijs 250 EUR
Antieke Chinese kast, 1900 4041
Antieke Chinese kast, 1900
Startprijs 350 EUR
Gestoken bijzettafel met eikenhouten blad 4042
Gestoken bijzettafel met eikenhouten blad

200 EUR

Vergulde Louis Seize-stijl piedestal 4043
Vergulde Louis Seize-stijl piedestal

150 EUR

Antiek schrijfbureau, 1880 4044
Antiek schrijfbureau, 1880

375 EUR

Engelse wijnkoelbox 4045
Engelse wijnkoelbox
Startprijs 400 EUR
Duitse vertico, 1880 4046
Duitse vertico, 1880
Startprijs 350 EUR
Hollandse chiffonnier, 1820 4047
Hollandse chiffonnier, 1820

150 EUR

Willem III vitrinekast 4048
Willem III vitrinekast

200 EUR