Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek Frans bureau, 1900 4270
Antiek Frans bureau, 1900

Resultaat:

350 EUR

Moderne spiegel 4271
Moderne spiegel
Startprijs 15 EUR
Verkocht
4x Antieke stoelen, 1920 4272
4x Antieke stoelen, 1920

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke 19e eeuwse schildersezel 4273
Antieke 19e eeuwse schildersezel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Eiken piedestal 4276
Eiken piedestal

Resultaat:

25 EUR

Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar) 4277
Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar)
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Hollandse Empire commode, 1820 4278
Hollandse Empire commode, 1820

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antiek Frans damesbureau, 1890 4279
Antiek Frans damesbureau, 1890

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Italiaanse commode met intarsia 4280
Italiaanse commode met intarsia

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hollandse penantkast, 19e eeuw 4281
Hollandse penantkast, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet 4282
18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Grote 18e - 19e eeuwse piedestal 4283
Grote 18e - 19e eeuwse piedestal

Resultaat:

200 EUR

18e Eeuwse ladenkast 4284
18e Eeuwse ladenkast
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Franse bijzettafel , 1900 4285
Franse bijzettafel , 1900

Resultaat:

70 EUR

Porseleinkast met intarsia 4286
Porseleinkast met intarsia
Startprijs 480 EUR
Louis Philippe-stijl vitrinekast 4287
Louis Philippe-stijl vitrinekast
Startprijs 120 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Barok secretaire 4288
18e Eeuwse Barok secretaire

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Hollandse Barok secretaire, 19e eeuw 4289
Hollandse Barok secretaire, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke eettafel van teakhout, 1900 4290
Antieke eettafel van teakhout, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Trumeau (koloniaal) 4291
Trumeau (koloniaal)

Resultaat:

80 EUR

Antieke mahonie tafel, 1860 4292
Antieke mahonie tafel, 1860
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Eiken Gründerzeit armleunstoel, 1880 4293
Eiken Gründerzeit armleunstoel, 1880

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahonie garenspoel, 19e eeuw 4294
Mahonie garenspoel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote uitneembare boekenkast 4295
Grote uitneembare boekenkast

Resultaat:

260 EUR