Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek Japans tête à tête theeservies, 1920 6623
Antiek Japans tête à tête theeservies, 1920

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x  Antiek Japan 6625
2x Antiek Japan

Resultaat:

20 EUR

2x Imari kastkommen 6626
2x Imari kastkommen
Startprijs 25 EUR
3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen 6627
3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Startprijs 30 EUR
Antieke Chinese schaal 6628
Antieke Chinese schaal
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Oude Chinese vaas 6629
Oude Chinese vaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein, 19e eeuw 6630
2x Chinees porselein, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

3x Chinees porselein, 19e eeuw 6631
3x Chinees porselein, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
4x Antiek Chinees porselein 6632
4x Antiek Chinees porselein
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw 6633
Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Duits serviesgoed 6634
2x Duits serviesgoed

Resultaat:

30 EUR

Mosa servies (wit) 6635
Mosa servies (wit)
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3x Antieke Japanse borden 6636
3x Antieke Japanse borden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Porselein, divers 6637
3x Porselein, divers

Resultaat:

25 EUR

4x Antieke Satsuma sierborden 6638
4x Antieke Satsuma sierborden
Startprijs 25 EUR
3 Delen porselein 6639
3 Delen porselein
Startprijs 70 EUR
2x Gevlochten schalen 6640
2x Gevlochten schalen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
8x Diverse Hummel figuren van Goebel 6641
8x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5x Diverse Hummel figuren van Goebel 6642
5x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
3x Diverse Hummel figuren van Goebel 6643
3x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6644
4x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6645
4x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
7x Diverse Hummel figuren van Goebel 6646
7x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

130 EUR