Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6647
4x Diverse Hummel figuren van Goebel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
5x Chinees porselein, 18e eeuw 6648
5x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Religieus tegeltableau 1903 - 1942 6649
Religieus tegeltableau 1903 - 1942
Startprijs 250 EUR
Oude Chinese knobbelvaas 6650
Oude Chinese knobbelvaas
Startprijs 300 EUR
Oude Chinese kom 6651
Oude Chinese kom
Startprijs 150 EUR
5x Oude jade amuletten 6652
5x Oude jade amuletten
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Grote Majolica huzaar 6653
Grote Majolica huzaar

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees terracotta varken 6654
Chinees terracotta varken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselpot 6655
Oude Chinese dekselpot

Resultaat:

130 EUR