Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Oude keramieken vazen 6599
3x Oude keramieken vazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
8x Keramiek 6600
8x Keramiek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
8x Divers keramiek 6601
8x Divers keramiek

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot Meissen porselein (4x) 6602
Lot Meissen porselein (4x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6603
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x Imari schotels, 19e eeuw 6604
2x Imari schotels, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Imari vazen, 19e eeuw 6605
2x Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

4x Imari borden, 19e eeuw 6606
4x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Zeer grote Imari vaas, 19e eeuw 6607
Zeer grote Imari vaas, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Verkocht
2x Imari porselein 6608
2x Imari porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Imari porselein 6609
2x Imari porselein

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Oude Sitzendorf figuren 6610
2x Oude Sitzendorf figuren

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Goud-Imari 6611
3x Goud-Imari

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4x Oud porselein 6612
4x Oud porselein

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
7x Divers oud/antiek porselein 6613
7x Divers oud/antiek porselein

Resultaat:

35 EUR

Höchst figurengroep 6614
Höchst figurengroep
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (10x) 6615
Lot antiek Chinees porselein (10x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Imari schotels 6616
2x Imari schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Imari schotels 6617
2x Imari schotels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Imari vazen, 19e eeuw 6618
4x Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke figuren 6619
4x Oude/antieke figuren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek Japans theeservies, 1930 6620
Antiek Japans theeservies, 1930

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees Imari trekpotje 6621
18e Eeuws Chinees Imari trekpotje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Imari borden 6622
4x 18e Eeuwse Imari borden

Resultaat:

250 EUR