43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Ongesigneerd, Havengezicht met boten 1299
Ongesigneerd, Havengezicht met boten

50 EUR

G. Bakker, Drentse plaggenhut 1300
G. Bakker, Drentse plaggenhut

70 EUR

18e Eeuwse Duitse landkaart 1301
18e Eeuwse Duitse landkaart
Startprijs 40 EUR
3x 18e - 19e Eeuwse Franse gravures 1302
3x 18e - 19e Eeuwse Franse gravures

40 EUR

Antieke Duitse landkaart 1303
Antieke Duitse landkaart

130 EUR

E. v.d. Ven, Vaas met anemonen 1304
E. v.d. Ven, Vaas met anemonen

120 EUR

3x Oude Chinese werken op zijde 1305
3x Oude Chinese werken op zijde
Startprijs 60 EUR
Helen Sieger, Twee schimmende figuren 1306
Helen Sieger, Twee schimmende figuren
Startprijs 150 EUR
A. Franelco, Kerk interieur 1307
A. Franelco, Kerk interieur

150 EUR

Steggerda, Landschap met ven en boot 1308
Steggerda, Landschap met ven en boot
Startprijs 60 EUR
N. v.d. Gronden, Papegaai op tak 1309
N. v.d. Gronden, Papegaai op tak

105 EUR

3x Japanse werken, Landschappen met vogels 1310
3x Japanse werken, Landschappen met vogels
Startprijs 50 EUR
Onduid.gesign., Boeren interieur 1311
Onduid.gesign., Boeren interieur

80 EUR

5x C. Wibaut, 5x Schetsen 1312
5x C. Wibaut, 5x Schetsen
Startprijs 80 EUR
James Holmyard, Australisch landschap met boerderij 1313
James Holmyard, Australisch landschap met boerderij

100 EUR

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom 1314
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Boerderij met waterput 1315
Ongesigneerd, Boerderij met waterput

50 EUR

Eduardo Guerra, La Habana 1995 1316
Eduardo Guerra, La Habana 1995
Startprijs 80 EUR
Ria Exel, Wachten op Godot 1317
Ria Exel, Wachten op Godot
Startprijs 50 EUR
Cale ?, Boerderij 1318
Cale ?, Boerderij

50 EUR

A. Peters, Oostenrijks berglandschap 1319
A. Peters, Oostenrijks berglandschap
Startprijs 100 EUR
G. Krol, Rivier de Dinkel 1320
G. Krol, Rivier de Dinkel

60 EUR

A. Muller, Trekpaarden op besneeuwde havenkade 1321
A. Muller, Trekpaarden op besneeuwde havenkade
Startprijs 160 EUR
W. Raaphorst, Weiland met koeien 1322
W. Raaphorst, Weiland met koeien

140 EUR

W. Hatebeuk, Stadsgezicht 1323
W. Hatebeuk, Stadsgezicht

40 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen 1324
C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen

110 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met schelpen 1325
C. Cornelisz, Stilleven met schelpen

80 EUR

Aad v.d. Bos, Schaakvoorstelling 1326
Aad v.d. Bos, Schaakvoorstelling

40 EUR

Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk 1327
Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Startprijs 40 EUR
Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling 1328
Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling
Startprijs 40 EUR
Aad van den Bosch, Chess Move 1329
Aad van den Bosch, Chess Move
Startprijs 40 EUR
Aad van den Bosch, Formation 1330
Aad van den Bosch, Formation
Startprijs 40 EUR
J. ten Cate, Landschap met boerderij 1331
J. ten Cate, Landschap met boerderij

60 EUR

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1332
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes

50 EUR

Verso Eyck, Stadsgezicht 1333
Verso Eyck, Stadsgezicht

100 EUR

Paul v.d. Ven, Stadsgezicht 1334
Paul v.d. Ven, Stadsgezicht
Startprijs 250 EUR
L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren 1335
L. Grijseels, Haags stadsgezicht met figuren

200 EUR

2x Oude Duitse landkaarten 1336
2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 40 EUR
Oude Chinese houtsnede/aquarel 1337
Oude Chinese houtsnede/aquarel

120 EUR

L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis 1338
L.H. v.d. Braak, Boerenfamilie voor het huis

80 EUR

Ongesigneerd, Zeilboot bij branding 1339
Ongesigneerd, Zeilboot bij branding

100 EUR

2x Japanse zijde schilderijen 1340
2x Japanse zijde schilderijen
Startprijs 60 EUR
F. Roth, Winterlandschap 1341
F. Roth, Winterlandschap

40 EUR

Russische School, Oude vrouw op stoel 1342
Russische School, Oude vrouw op stoel
Startprijs 200 EUR
Russische School, Meisje met bloem 1343
Russische School, Meisje met bloem

350 EUR

H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling 1344
H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 60 EUR
Ongesigneerd, Oosterse vrouw 1345
Ongesigneerd, Oosterse vrouw

60 EUR

Monogram J.W. , 2x Dorpsgezichten 1346
Monogram J.W. , 2x Dorpsgezichten

60 EUR

Keppels, Dorpsgezicht met doorkijk 1347
Keppels, Dorpsgezicht met doorkijk

50 EUR

3x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1348
3x Oude/antieke Japanse houtsnedes

50 EUR

Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht 1349
Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht
Startprijs 80 EUR
van Eyck, Duitse jager 1350
van Eyck, Duitse jager

65 EUR

Th. Hekker, Stilleven met mand appels 1351
Th. Hekker, Stilleven met mand appels

150 EUR

G.F. Theijssen, Riviergezicht 1352
G.F. Theijssen, Riviergezicht

120 EUR

Sierk Schröder, Meisjes portret 1353
Sierk Schröder, Meisjes portret
Startprijs 100 EUR
Max Liebermann, Illustraties 1354
Max Liebermann, Illustraties
Startprijs 150 EUR
Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars 1355
Joh. Buitendijk, Bosgezicht met wandelaars

100 EUR

J.J. Hovener, Orang Oetan 1356
J.J. Hovener, Orang Oetan
Startprijs 50 EUR
Onduid.gesign., Kerkinterieur 1357
Onduid.gesign., Kerkinterieur

60 EUR

Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret 1358
Onduid.gesign., Indonesische man met sigaret

50 EUR

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1359
Startprijs 50 EUR
J.J. v.d. Stap, Bosgezicht 1360
J.J. v.d. Stap, Bosgezicht

60 EUR

Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam 1361
Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam

60 EUR

Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht 1362
Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht

50 EUR

Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond 1363
Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond
Startprijs 150 EUR
2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden 1364
2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden

80 EUR

Dietz Jr., Landschap met kippen 1365
Dietz Jr., Landschap met kippen
Startprijs 150 EUR
2x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1366
2x Oude/antieke Japanse houtsnedes

60 EUR

Ongesigneerd, Dame met hoge hoed 1367
Ongesigneerd, Dame met hoge hoed

50 EUR

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht 1368
Ongesigneerd, Hollands riviergezicht

80 EUR

Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom 1369
Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom

40 EUR

W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer 1370
W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer

50 EUR

2x Chung Giang, Deurportalen 1371
2x Chung Giang, Deurportalen

190 EUR

G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje 1372
G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje
Startprijs 185 EUR
Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs 1373
Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs

35 EUR

18e Eeuwse landkaart  De Velouwe 1374
18e Eeuwse landkaart De Velouwe

110 EUR

Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1375
Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startprijs 100 EUR
Arend Hendriks, Landschap 1376
Arend Hendriks, Landschap

70 EUR

A. Heyboer, Spetterkip 1377
A. Heyboer, Spetterkip

225 EUR

J. van Delden, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 1378
J. van Delden, Strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten

325 EUR

J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven 1379
J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven
Startprijs 375 EUR
Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant 1380
Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant

40 EUR

Onduid.gesign., Hollands stadsgezicht 1381
Onduid.gesign., Hollands stadsgezicht

60 EUR

M. Schollier, Riviergezicht 1382
M. Schollier, Riviergezicht

60 EUR

2x Lithografieën 1383
2x Lithografieën
Startprijs 150 EUR
P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam 1384
P. H. van Asperen, Havengezicht Rotterdam

250 EUR

E. de Kat, Aanlegsteiger met boten 1385
E. de Kat, Aanlegsteiger met boten

150 EUR

Ongesigneerd, Zeegezicht met boten 1386
Ongesigneerd, Zeegezicht met boten

75 EUR

Frechlin, Landschap met eenden 1387
Frechlin, Landschap met eenden

65 EUR

A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen 1388
A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Startprijs 300 EUR
L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond 1389
L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond
Startprijs 240 EUR
H. de Jager, Kubistische voorstelling 1390
H. de Jager, Kubistische voorstelling
Startprijs 100 EUR
5x 19e eeuwse prenten in lijst 1391
5x 19e eeuwse prenten in lijst

50 EUR

Monogram H.S., Boer rookt pijp 1392
Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startprijs 30 EUR
D. Kruis, Hollands wintergezicht 1393
D. Kruis, Hollands wintergezicht

40 EUR

Lot prenten in lijst (5x) 1394
Lot prenten in lijst (5x)
Startprijs 50 EUR