43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Pablo Picasso, keramieken bord 6000
Pablo Picasso, keramieken bord

8.000 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom 6001
Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom

425 EUR

Oude Chinese porseleinen Magic Ball 6002
Oude Chinese porseleinen Magic Ball
Startprijs 1.450 EUR
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel 6003
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel

550 EUR

Kapitale 18e eeuwse Chinese Kang Xi Familie Verte schotel

2.600 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6005
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

450 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6006

600 EUR

Colenbrander Ram vaas Wildzang 6007
Colenbrander Ram vaas Wildzang

2.400 EUR

Paar Colenbrander Ram vazen 29 6008
Paar Colenbrander Ram vazen 29

1.800 EUR

5x 18e Eeuws Chinees porselein 6009
5x 18e Eeuws Chinees porselein

500 EUR

Antieke Chinese bloempot 6010
Antieke Chinese bloempot

900 EUR

2x Antieke Majolica bloempotten, 1915 6011
2x Antieke Majolica bloempotten, 1915
Startprijs 250 EUR
6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels 6012
6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels

800 EUR

6x Fam. Rose kop+schotels 6013
6x Fam. Rose kop+schotels

1.305 EUR

Majolica pronk bokaal 6014
Majolica pronk bokaal

320 EUR

Duits Meissen servies 6015
Duits Meissen servies
Startprijs 450 EUR
Colenbrander Ram vaas Schifty 3 6016
Colenbrander Ram vaas Schifty 3
Startprijs 700 EUR
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas 6017
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas

2.750 EUR

Grote Delftse Fayence pronk dekselpot 6018
Grote Delftse Fayence pronk dekselpot

380 EUR

Majolica zuil + bloempot 6019
Majolica zuil + bloempot

300 EUR

Kapitale Delftse Fayence dekselvaas, 1930 6020
Kapitale Delftse Fayence dekselvaas, 1930

380 EUR

Kapitale Delftse Fayence vaas 6021
Kapitale Delftse Fayence vaas

375 EUR

18e Eeuwse druivenschotel 6022
18e Eeuwse druivenschotel

305 EUR

3-Delig Porceleyne Fles kaststel 6023
3-Delig Porceleyne Fles kaststel

150 EUR

Antiek Rozenburg tegeltableau 6024
Antiek Rozenburg tegeltableau
Startprijs 500 EUR
Kapitaal porseleinen strijdwagen 6025
Kapitaal porseleinen strijdwagen
Startprijs 500 EUR
Kang Xi klapmuts kom 6026
Kang Xi klapmuts kom

320 EUR

6x 18e Eeuws Chinees porselein 6027
6x 18e Eeuws Chinees porselein

375 EUR

19e Eeuwse Chinese Kang Xi kom 6028
19e Eeuwse Chinese Kang Xi kom
Startprijs 300 EUR
Antieke Chinese Ming figuur 6029
Antieke Chinese Ming figuur
Startprijs 250 EUR
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese trekpot 6030
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese trekpot

250 EUR

18e Eeuws Chinees trekpotje 6031
18e Eeuws Chinees trekpotje
Startprijs 120 EUR
18e Eeuwse Chinese trekpot 6033
18e Eeuwse Chinese trekpot

250 EUR

6x Antiek Chinees porselein 6034
6x Antiek Chinees porselein

170 EUR

9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels 6035
9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels

160 EUR

19e Eeuwse Imari Ghendi-kan 6036
19e Eeuwse Imari Ghendi-kan
Startprijs 300 EUR
2x Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpotten 6037
2x Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpotten
Startprijs 400 EUR
Oude/antieke Yixing trekpot 6038
Oude/antieke Yixing trekpot
Startprijs 200 EUR
Chinese Kang Xi gemerkte penselenpot 6039
Chinese Kang Xi gemerkte penselenpot

650 EUR

Chinese Familie Rose vaas 6040
Chinese Familie Rose vaas

700 EUR

2x Antieke lampenvoeten China/Japan 6041
2x Antieke lampenvoeten China/Japan

110 EUR

Grote Chinese schotel ø 52 cm. 6042
Grote Chinese schotel ø 52 cm.
Startprijs 150 EUR
2x 19e Eeuwse Japanse kraagvazen 6043
2x 19e Eeuwse Japanse kraagvazen
Startprijs 850 EUR
Jade stempel met leeuw 6044
Jade stempel met leeuw
Startprijs 450 EUR
Antiek Chinees Yixing theepotje 6045
Antiek Chinees Yixing theepotje
Startprijs 150 EUR
6x 18e Eeuwse Chinese Kang Xi borden 6046
6x 18e Eeuwse Chinese Kang Xi borden

600 EUR

Zeer grote Queng Lung schotel ø 41,5 cm. 6047
Zeer grote Queng Lung schotel ø 41,5 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Zeer grote 18e eeuwse Queng Lung schotel ø 41,5 6048
Zeer grote 18e eeuwse Queng Lung schotel ø 41,5
Startprijs 1.200 EUR
Oude Chinese vierkante vaas 6049
Oude Chinese vierkante vaas
Startprijs 1.500 EUR
Chinese vaas 6050
Chinese vaas

300 EUR

Porseleinen dekselvaas 6051
Porseleinen dekselvaas
Startprijs 325 EUR
Antiek Wachters Bach visservies 6052
Antiek Wachters Bach visservies

125 EUR

Antieke Wallendorf dekseldoos 6053
Antieke Wallendorf dekseldoos

150 EUR

Keramieken os 6054
Keramieken os

100 EUR

Grote Sitzendorf vaas 6055
Grote Sitzendorf vaas
Startprijs 120 EUR
Italiaanse Majolica sierschaal 6056
Italiaanse Majolica sierschaal
Startprijs 220 EUR
Antieke Meissen schaal 6057
Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR
19e Eeuwse Empire koffiepot 6058
19e Eeuwse Empire koffiepot
Startprijs 50 EUR
2x Villeroy & Boch sierschotels 6059
2x Villeroy & Boch sierschotels
Startprijs 80 EUR
KPM Mokka-kan met bloemmotief 6060
KPM Mokka-kan met bloemmotief
Startprijs 120 EUR
Duitse Meissen mokka-kan 6061
Duitse Meissen mokka-kan
Startprijs 80 EUR
Bing & Grøndahl servies 6062
Bing & Grøndahl servies
Startprijs 70 EUR
Lot Herend porselein (3x) 6063
Lot Herend porselein (3x)

40 EUR

2x Meissen porselein 6064
2x Meissen porselein

50 EUR

3x Frans porselein 6065
3x Frans porselein
Startprijs 120 EUR
Nymphenburg kop en schotels (7x) 6066
Nymphenburg kop en schotels (7x)
Startprijs 180 EUR
Antieke Meissen schaal 6067
Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR
Antieke Meissen schaal 6068
Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR
Rosenthal onderarm met hand 6069
Rosenthal onderarm met hand

50 EUR

7x Antiek Zwiebelmuster 6070
7x Antiek Zwiebelmuster

60 EUR

2x Oude/antieke Franse kaarskandelaren 6071
2x Oude/antieke Franse kaarskandelaren

50 EUR

Groot antiek Duits servies, 1915 6072
Groot antiek Duits servies, 1915
Startprijs 150 EUR
Jugendstil-stijl vazen set 6073
Jugendstil-stijl vazen set
Startprijs 75 EUR
Antieke Chinese kom 6074
Antieke Chinese kom

100 EUR

12x Italiaanse Fayence borden 6075
12x Italiaanse Fayence borden

140 EUR

Chinese Geisha van hoorn 6076
Chinese Geisha van hoorn

75 EUR

Oude Chinese boeddha 6077
Oude Chinese boeddha
Startprijs 100 EUR
5x Chinees porselein 6078
5x Chinees porselein

90 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein 6079
Lot 18e eeuws Chinees porselein

260 EUR

4x Antieke Chinese kop & schotels 6080
4x Antieke Chinese kop & schotels

250 EUR

3x Oude Chinese kommen 6081
3x Oude Chinese kommen

325 EUR

2x Chinese Blanc de Chine kommen 6082
2x Chinese Blanc de Chine kommen

40 EUR

Grote Chinese Familie Verte kom 6083
Grote Chinese Familie Verte kom

300 EUR

Oude Familie Rose bloempot 6084
Oude Familie Rose bloempot

200 EUR

Chinese Familie Rose vaas 6085
Chinese Familie Rose vaas

2.200 EUR

3x 18e Eeuwse Chinese borden 6086
3x 18e Eeuwse Chinese borden
Startprijs 150 EUR
3x Antiek Chinees porselein 6087
3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 120 EUR
2x Oud Chinees porselein 6088
2x Oud Chinees porselein

200 EUR

Oude Chinese kom met wood decor 6089
Oude Chinese kom met wood decor

375 EUR

Oud/antiek Chinees celadon vaasje 6090
Oud/antiek Chinees celadon vaasje

280 EUR

Oude Chinese Quan Yin 6091
Oude Chinese Quan Yin

240 EUR

3x Chinese kopjes, 19e eeuw 6092
3x Chinese kopjes, 19e eeuw

180 EUR

Oude Chinese Familie Rose vaas 6093
Oude Chinese Familie Rose vaas

200 EUR

2x 18e Eeuwse Chinese schotels 6094
2x 18e Eeuwse Chinese schotels

200 EUR

Chinese blauwe vaas 6095
Chinese blauwe vaas

550 EUR

Chinese Quan Yin 6096
Chinese Quan Yin

100 EUR