Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

G. Corneille, Figuren 1199
G. Corneille, Figuren
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduid. gesign., Landschap met boerderij 1200
Onduid. gesign., Landschap met boerderij

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x 17e - 18e Eeuwse gravures 1201
2x 17e - 18e Eeuwse gravures

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse gravure, Apollo 1202
17e - 18e Eeuwse gravure, Apollo

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Perzische gouache 1203
19e Eeuwse Perzische gouache

Resultaat:

70 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure 1204
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure
Startprijs 35 EUR
2x 18e Eeuwse gravures 1205
2x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinees rolschilderij, Voorouder portret 1206
Chinees rolschilderij, Voorouder portret

Resultaat:

110 EUR

Chinees rolschilderij, Figuur met kind 1207
Chinees rolschilderij, Figuur met kind
Startprijs 80 EUR
Verkocht
A.J. Slijkhuis, Boeren interieur 1208
A.J. Slijkhuis, Boeren interieur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen 1209
Elise Claudine Arntzenius, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
H.A. van Ingen, Koe bij knotwilg aan slootkant 1210
H.A. van Ingen, Koe bij knotwilg aan slootkant

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
R. Dozeman, Haven van Enkhuizen 1211
R. Dozeman, Haven van Enkhuizen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands landschap 1212
Ongesigneerd, Hollands landschap

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
M. Poltrock, Wintergezicht 1213
M. Poltrock, Wintergezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ribbeling, Moderne composities 1214
Ribbeling, Moderne composities

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Harry van Kruiningen, Deltawerken 1215
Harry van Kruiningen, Deltawerken

Resultaat:

55 EUR

Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen 1216
Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen
Startprijs 60 EUR
A. Muller, Paarden in stal 1217
A. Muller, Paarden in stal
Startprijs 150 EUR
Verkocht
B. Noteboom, Poes met lint 1218
B. Noteboom, Poes met lint

Resultaat:

250 EUR

W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster 1219
W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster
Startprijs 350 EUR
A. Veldhoen, Indonesische man 1220
A. Veldhoen, Indonesische man
Startprijs 80 EUR
Angelika, Figuren compositie 1221
Angelika, Figuren compositie
Startprijs 50 EUR
G. Braque, Profil a la palette 1222
G. Braque, Profil a la palette
Startprijs 50 EUR
Verkocht
E.R. Homan, Riviergezicht 1223
E.R. Homan, Riviergezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
H. van Leeuwen van Oudewater, Landschap met ploegende boer 1225
H. van Leeuwen van Oudewater, Landschap met ploegende boer

Resultaat:

130 EUR

Jan Cremer, Paysage 1956 1226
Jan Cremer, Paysage 1956
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, Tears on Kennedy's coffin 1227
Jan Cremer, Tears on Kennedy's coffin
Startprijs 100 EUR
2x Jan Cremer,2x  Provence 1228
2x Jan Cremer,2x Provence
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, Blauwe boom 1229
Jan Cremer, Blauwe boom
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, Ara 1230
Jan Cremer, Ara
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Jongen drinkt uit glas 1231
Onduidelijk gesigneerd, Jongen drinkt uit glas

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Arabieren te paard 1232
Ongesigneerd, Arabieren te paard

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen 1233
E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen

Resultaat:

430 EUR

Verkocht
T.E. de Vries, Stadsgezicht Utrecht 1944 1234
T.E. de Vries, Stadsgezicht Utrecht 1944

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G. van Duffelen, Flamingoplant in vaas 1235
G. van Duffelen, Flamingoplant in vaas

Resultaat:

100 EUR

Jan Cremer, Korenveld 1236
Jan Cremer, Korenveld
Startprijs 100 EUR
L. v.d. Waart, Melkmeisje 1237
L. v.d. Waart, Melkmeisje
Startprijs 280 EUR
Th. Pater, Duits riviergezicht 1238
Th. Pater, Duits riviergezicht
Startprijs 250 EUR
Verkocht
A. Tahon, Oude man bij boom met kinderen 1239
A. Tahon, Oude man bij boom met kinderen

Resultaat:

70 EUR

Ongesigneerd, Naakte man met zeemeerminnen 1240
Ongesigneerd, Naakte man met zeemeerminnen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen 1241
Alb. B.J. Mulder, Vaas met bloemen

Resultaat:

135 EUR

Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee 1242
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee
Startprijs 80 EUR
A. Sokolov, Blokhut met paardenkar 1243
A. Sokolov, Blokhut met paardenkar
Startprijs 50 EUR
Patrick Nagel, Dame met zonnebril 1244
Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 60 EUR
Patrick Nagel, Dame met zonnebril 1245
Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Patrick Nagel, Damesbuste 1246
Patrick Nagel, Damesbuste

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Damesbuste 1247
Patrick Nagel, Damesbuste

Resultaat:

70 EUR

Patrick Nagel, Dame met zonnebril 1248
Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 50 EUR
Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino 1249
Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino
Startprijs 40 EUR
Verkocht
J. Eisenberg?, Gezicht op Jeruzalem 1250
J. Eisenberg?, Gezicht op Jeruzalem

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Guillaume Lo-A-Njoe, Abstracte compositie 1251
Guillaume Lo-A-Njoe, Abstracte compositie

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
P.A. Bouter, Coming sheep 1252
P.A. Bouter, Coming sheep

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
L. Basset, Bloemenmark met figuren 1253
L. Basset, Bloemenmark met figuren

Resultaat:

240 EUR

A. Heyboer, Dikke dames op strand 1254
A. Heyboer, Dikke dames op strand
Startprijs 220 EUR
Verkocht
T. Anconé, Edelhert in bos 1256
T. Anconé, Edelhert in bos

Resultaat:

50 EUR

B. Leemker, Haven Volendam 1257
B. Leemker, Haven Volendam
Startprijs 290 EUR
Verkocht
Horst Miesler, 50er Jaren Duits stadsgezicht 1258
Horst Miesler, 50er Jaren Duits stadsgezicht

Resultaat:

250 EUR

G. Fuentes Hildago, Verliefd paar 1259
G. Fuentes Hildago, Verliefd paar
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinees rolschilderij, Krijger 1260
Chinees rolschilderij, Krijger

Resultaat:

110 EUR

Chinees rolschilderij, Eenden 1261
Chinees rolschilderij, Eenden
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinees rolschilderij, Voorouder portret 1262
Chinees rolschilderij, Voorouder portret

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij, Voorouder portret 1263
Chinees rolschilderij, Voorouder portret

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk 1266
L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk

Resultaat:

125 EUR

J.H.H. Bevort, Stadsgezicht Amsterdam 1267
J.H.H. Bevort, Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 325 EUR
Verkocht
A. von der Willigen, Vaas met bloemen 1268
A. von der Willigen, Vaas met bloemen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren 1269
Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen 1270
H. Gunneweg?, Hollands landschap met windmolen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Snijder?, Poldergezicht met visser en visnetten 1271
Snijder?, Poldergezicht met visser en visnetten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J.P. Veerman, Avondmarkt 1272
J.P. Veerman, Avondmarkt

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
A. Fürstmann, Bergmeer met huis 1273
A. Fürstmann, Bergmeer met huis

Resultaat:

120 EUR

J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur 1274
J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
J.F. Vreudt? Man in wijnkelder 1275
J.F. Vreudt? Man in wijnkelder

Resultaat:

90 EUR

J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht 1276
J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht
Startprijs 50 EUR
Verkocht
G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee 1277
G.L. Kiers, Katwijkse platbodem op volle zee

Resultaat:

120 EUR

Onduid. gesig., Stadsgezicht met haven 1278
Onduid. gesig., Stadsgezicht met haven
Startprijs 180 EUR
Verkocht
W. van Nieuwenhoven, Oude vrouw bij heksenhaal 1279
W. van Nieuwenhoven, Oude vrouw bij heksenhaal

Resultaat:

90 EUR

J. Chambrin, Fruits sur fond rouge 1280
J. Chambrin, Fruits sur fond rouge
Startprijs 120 EUR
Verkocht
G. de Bruin, Hollands havengezicht met platbodems 1281
G. de Bruin, Hollands havengezicht met platbodems

Resultaat:

100 EUR

Monogram N.H. Fecit, Man met hond en aapje 1282
Monogram N.H. Fecit, Man met hond en aapje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
L. Stutterheim, Boeren huisje met strodak 1283
L. Stutterheim, Boeren huisje met strodak

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen 1284
Frans Baayens, Boerderij met beek en kippen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wim Nefkens, Schaapskudde met herder 1285
Wim Nefkens, Schaapskudde met herder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Willem Raaphorst, Pot met bloemen 1286
Willem Raaphorst, Pot met bloemen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
L. Eland, Indonesisch landschap met paardenkar 1287
L. Eland, Indonesisch landschap met paardenkar

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Duitse School, Berglandschap met waterval 1288
Duitse School, Berglandschap met waterval

Resultaat:

50 EUR

Ongesigneerd, Dame met roos 1289
Ongesigneerd, Dame met roos
Startprijs 80 EUR
A.S.G.Steinhage, Clowns 1290
A.S.G.Steinhage, Clowns
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Piet Klaase, Paardenhoofd 1291
Piet Klaase, Paardenhoofd

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Piet Klaase, Paardenhoofd 1292
Piet Klaase, Paardenhoofd

Resultaat:

50 EUR

Piet Klaase, Stal met koeien 1293
Piet Klaase, Stal met koeien
Startprijs 50 EUR
Antieke landkaart Ootmarsum 1294
Antieke landkaart Ootmarsum
Startprijs 40 EUR
Verkocht
John Paley, Jachthonden aan het spoorzoeken 1295
John Paley, Jachthonden aan het spoorzoeken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
R. David Digby, Opvliegende fazant 1296
R. David Digby, Opvliegende fazant

Resultaat:

80 EUR

2x Japanse lithografieën 1297
2x Japanse lithografieën
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Russisch ikoon, Maria met kindje Jezus 1298
Russisch ikoon, Maria met kindje Jezus

Resultaat:

60 EUR