Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A.J. Groenewegen, Melktijd met boer en koeien 1102
A.J. Groenewegen, Melktijd met boer en koeien

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A.J. van Wijngaerdt, Bosgezicht 1103
A.J. van Wijngaerdt, Bosgezicht

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
2x Chinese aquarellen, Landschappen 1104
2x Chinese aquarellen, Landschappen

Resultaat:

110 EUR

3x 19e Eeuwse aquarellen, Divers 1105
3x 19e Eeuwse aquarellen, Divers
Startprijs 100 EUR
E. Koning, Boerderij aan de waterkant 1106
E. Koning, Boerderij aan de waterkant
Startprijs 300 EUR
German Grobe, Vissersboten op volle zee 1107
German Grobe, Vissersboten op volle zee
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Walasse Ting, Vrouw met rokje en kat 1108
Walasse Ting, Vrouw met rokje en kat

Resultaat:

360 EUR

J. Jelgerhuis, Fries interieur met handwerkende vrouw 1109
J. Jelgerhuis, Fries interieur met handwerkende vrouw
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Ikoon, Sint Joris en de draak 1110
Ikoon, Sint Joris en de draak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A. van Steenacker, Kerk 1111
A. van Steenacker, Kerk

Resultaat:

80 EUR

Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel 1112
Jean Dablin, Portret Suzanne Vians met hoepel
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Berglandschap 1113
Ongesigneerd, Berglandschap

Resultaat:

150 EUR

Chris Hammes, Watermolen met eenden langs de waterkant 1114
Chris Hammes, Watermolen met eenden langs de waterkant
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Johannes Garst, Surrealistisch figuur 1115
Johannes Garst, Surrealistisch figuur

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Johannes Garst, Surrealistisch figuur 1116
Johannes Garst, Surrealistisch figuur

Resultaat:

100 EUR

A. Proost, Vissersjongens met net bij venster 1118
A. Proost, Vissersjongens met net bij venster
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Thomas Bush Hardy, Strand van Scheveningen met vissersvolk en bomschuiten 1119
Thomas Bush Hardy, Strand van Scheveningen met vissersvolk en bomschuiten

Resultaat:

590 EUR

Sermain, Aap is honden aan het luizen 1120
Sermain, Aap is honden aan het luizen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
K. Borgbrüm, Huis in landschap 1121
K. Borgbrüm, Huis in landschap

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
S. van Veen, Paardenkar op zandpad 1122
S. van Veen, Paardenkar op zandpad

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
C. de Korte, Binnenhof met kippen 1123
C. de Korte, Binnenhof met kippen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Poldergezicht met boederij, figuur en sluisjes 1124
A.J. Zwart, Poldergezicht met boederij, figuur en sluisjes

Resultaat:

300 EUR

Sermain, Twee honden bij muizenval 1125
Sermain, Twee honden bij muizenval
Startprijs 500 EUR
Onduid. gesig., Herenportret 1126
Onduid. gesig., Herenportret
Startprijs 200 EUR
Verkocht
B. Jüttner, Vissersvolk op strand 1127
B. Jüttner, Vissersvolk op strand

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, Standgezicht 1128
J.J.H. van Leeuwen, Standgezicht

Resultaat:

325 EUR

Joop Kropff, Hollands havengezicht 1129
Joop Kropff, Hollands havengezicht
Startprijs 500 EUR
Verkocht
A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper. 1130
A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.

Resultaat:

1.000 EUR

B. Nieuwenhuis, Watergezicht met rietkraag 1131
B. Nieuwenhuis, Watergezicht met rietkraag
Startprijs 40 EUR
Y. Wenning, Dorpskanaal met figuren 1132
Y. Wenning, Dorpskanaal met figuren
Startprijs 50 EUR
C. Bantzinger, Liggende steenbok 1133
C. Bantzinger, Liggende steenbok
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Simon Kramer, Gezicht op boerderij 1134
Simon Kramer, Gezicht op boerderij

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Nils Haglund, Man met helm en ticket 1135
Nils Haglund, Man met helm en ticket

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Carel Lodewijk Dake jr., Zandpad met boerderij 1136
Carel Lodewijk Dake jr., Zandpad met boerderij

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen 1137
A.J. van Driesten, Boerderij tussen de bomen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Charles P. Gruppe, Boerenschuur 1138
Charles P. Gruppe, Boerenschuur

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Lichtenstein, Naakte vrouw in interieur 1139
Lichtenstein, Naakte vrouw in interieur

Resultaat:

800 EUR

J. Bartosch, Venetië Canale Grande 1140
J. Bartosch, Venetië Canale Grande
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Stadsplattegronden 1141
2x Stadsplattegronden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antiquarische brieven 1142
Antiquarische brieven

Resultaat:

140 EUR

Onduid.gesign., Hollandse ijspret 1143
Onduid.gesign., Hollandse ijspret
Startprijs 350 EUR
Prof. J.H. Jurres, Drinkende Romein met paard bij drenkplaats 1144
Prof. J.H. Jurres, Drinkende Romein met paard bij drenkplaats
Startprijs 250 EUR
J. Knikker Jr.,  Hollands poldergezicht met visser 1145
J. Knikker Jr., Hollands poldergezicht met visser
Startprijs 250 EUR
Verkocht
L.W. van Soest, Winterlandschap bij Laren 1146
L.W. van Soest, Winterlandschap bij Laren

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Gravures, 18e -19e eeuw 1147
2x Gravures, 18e -19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading 1148
Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
Startprijs 380 EUR
Verkocht
H. Jaspers, Stilleven met koper, doos en hertenvanger 1149
H. Jaspers, Stilleven met koper, doos en hertenvanger

Resultaat:

200 EUR

J. Le Blanc, Vissersboten op zee 1150
J. Le Blanc, Vissersboten op zee
Startprijs 150 EUR
Verkocht
M. Vernet, Dame op sofa 1151
M. Vernet, Dame op sofa

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame met rood haar 1152
Patrick Nagel, Dame met rood haar

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame met zonnebril 1153
Patrick Nagel, Dame met zonnebril

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame 1154
Patrick Nagel, Dame

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame 1155
Patrick Nagel, Dame

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame 1156
Patrick Nagel, Dame

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Halfnaakte dame 1157
Patrick Nagel, Halfnaakte dame

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Damesbuste 1158
Patrick Nagel, Damesbuste

Resultaat:

200 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage 1159
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage
Startprijs 60 EUR
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten 1160
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten
Startprijs 60 EUR
Verkocht
F.J.D. Boers, Stal met koeien 1161
F.J.D. Boers, Stal met koeien

Resultaat:

100 EUR

H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen 1162
H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen
Startprijs 100 EUR
L. Stutterheim, Vaas met bloemen 1163
L. Stutterheim, Vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast 1164
Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in de bergen 1165
Ongesigneerd, Figuren in de bergen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel 1166
W.E. Fitch, Hollandse kermis met carousel

Resultaat:

550 EUR

Ongesigneerd, Jezus na de kruisiging 1167
Ongesigneerd, Jezus na de kruisiging
Startprijs 250 EUR
Verkocht
J.H. Kaemmerer, Stal met kippen 1168
J.H. Kaemmerer, Stal met kippen

Resultaat:

120 EUR

3x Antiquarische oorkondes 1169
3x Antiquarische oorkondes
Startprijs 80 EUR
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure 1170
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure
Startprijs 40 EUR
Verkocht
A. Paul Weber, Was heisst hier Kunst 1171
A. Paul Weber, Was heisst hier Kunst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
W. Meijer, Kermis 1172
W. Meijer, Kermis

Resultaat:

100 EUR

J. van Calker, Vaas met anemonen 1173
J. van Calker, Vaas met anemonen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas 1174
W. Boekstal, Bootje aan steiger bij plas

Resultaat:

50 EUR

Soest, Wintergezicht met knotwilgen 1175
Soest, Wintergezicht met knotwilgen
Startprijs 80 EUR
Maja, Slapende vrouw 1176
Maja, Slapende vrouw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Vissen onder water 1177
Onduid. gesig., Vissen onder water

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
G. van Kerkhof, Bootjes op het strand 1178
G. van Kerkhof, Bootjes op het strand

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Herenportret 1179
Ongesigneerd, Herenportret

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Citroen en tin 1180
C. Cornelisz, Citroen en tin

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin 1181
C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met perzikken en tin 1182
C. Cornelisz, Stilleven met perzikken en tin

Resultaat:

80 EUR

L. Paszek, Kade 'de Boompjes' Rotterdam met figuren 1183
L. Paszek, Kade 'de Boompjes' Rotterdam met figuren
Startprijs 600 EUR
D. Jansen, Jongen met geiten 1184
D. Jansen, Jongen met geiten
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Josef Strahn, Jongen met geiten 1185
Josef Strahn, Jongen met geiten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
B.E. van Houten, Vrouw met teckel 1186
B.E. van Houten, Vrouw met teckel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. Höppner, Vaas met rozen 1187
A. Höppner, Vaas met rozen

Resultaat:

70 EUR

2 Moderne werken 1188
2 Moderne werken
Startprijs 120 EUR
Verkocht
P.G. Meijers, Stadspoort 1189
P.G. Meijers, Stadspoort

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
H.K.O., Besneeuwd standsgezicht 1190
H.K.O., Besneeuwd standsgezicht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
G. Krol, Gezicht op Aamsveen 1191
G. Krol, Gezicht op Aamsveen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Russische ikoon, 19e eeuw 1192
Russische ikoon, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Stoomlocomotief 1193
Onduid.gesign., Stoomlocomotief

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
L.W. van Soest, Landschap met vennetje 1194
L.W. van Soest, Landschap met vennetje

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
L.W. van Soest, Steenbruggetje in de winter 1195
L.W. van Soest, Steenbruggetje in de winter

Resultaat:

220 EUR

Asger Jorn, Figuren compositie 1196
Asger Jorn, Figuren compositie
Startprijs 400 EUR
Asger Jorn, Stranger in village 1197
Asger Jorn, Stranger in village
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Burnett, Stadsgezicht Parijs 1198
Burnett, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

50 EUR