Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

M.C. Lapidoth, Landschap Eterbeck bij Brussel 1076
M.C. Lapidoth, Landschap Eterbeck bij Brussel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere 1077
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
A. van de Berg, Larens interieur, moeder met kinderen 1078
A. van de Berg, Larens interieur, moeder met kinderen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
M. Kistler, Boeket wilde bloemen 1080
M. Kistler, Boeket wilde bloemen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Evert Moll, Rotterdams havengezicht met vele schepen 1081
Evert Moll, Rotterdams havengezicht met vele schepen

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam 1082
H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Willem Noordijk, Landschap met zandpad 1083
Willem Noordijk, Landschap met zandpad

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen 1084
Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen

Resultaat:

120 EUR

G. Jonge, Twee kinderen in de branding 1085
G. Jonge, Twee kinderen in de branding
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten 1086
Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Artz, Moeder met slapend kind 1087
Artz, Moeder met slapend kind

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Landschap met vee 1088
Onduid.gesign., Landschap met vee

Resultaat:

150 EUR

H. A. Schaep, Hollands havengezicht 1861 1089
H. A. Schaep, Hollands havengezicht 1861
Startprijs 170 EUR
Verkocht
J. Mankes, Kraai 1090
J. Mankes, Kraai

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met vlieg 1091
J. Mankes, Kraai met vlieg

Resultaat:

450 EUR

E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade 1092
E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade
Startprijs 150 EUR
Kuswandhi, The Bay 1093
Kuswandhi, The Bay
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Iman Sutopo, Girl 1094
Iman Sutopo, Girl

Resultaat:

170 EUR

Iman Sutopo, Wanita Diru 1095
Iman Sutopo, Wanita Diru
Startprijs 150 EUR
Tederkanga, Straat met auto's 1096
Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 50 EUR
Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling 1097
Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR
Ugung, Hurkende Indonesische man 1098
Ugung, Hurkende Indonesische man
Startprijs 50 EUR
C. Noltee, Landschap met boerderij en kippen 1100
C. Noltee, Landschap met boerderij en kippen
Startprijs 300 EUR
Verkocht
G. Corneille, Figuren compositie met duif 1101
G. Corneille, Figuren compositie met duif

Resultaat:

200 EUR