43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

L. Hubert, Stilleven vaas en fruit 1467
L. Hubert, Stilleven vaas en fruit

425 EUR

J.Maris, Zuid Europese dame 1468
J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 100 EUR
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal 1469
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal
Startprijs 70 EUR
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit 1470
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startprijs 40 EUR
Th. Verstraeten, Vrouw op landweg 1471
Th. Verstraeten, Vrouw op landweg

35 EUR

Onduid. gesig., Larens interieur 1472
Onduid. gesig., Larens interieur

75 EUR

H. Euverman, 2x Naakt compositie 1473
H. Euverman, 2x Naakt compositie
Startprijs 30 EUR
Peter Meurs, Twentse watermolen 1474
Peter Meurs, Twentse watermolen
Startprijs 45 EUR
Ton Anconé, Twents landschap met zandpad 1475
Ton Anconé, Twents landschap met zandpad

100 EUR

Ton Anconé, Boerderij 1476
Ton Anconé, Boerderij

90 EUR

M.P. Arata, Diverse werken 1477
M.P. Arata, Diverse werken
Startprijs 180 EUR
8x Adriana Barreiro, Moderne werken 1478
8x Adriana Barreiro, Moderne werken
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd, Landschap met ruïnes 1479
Ongesigneerd, Landschap met ruïnes

130 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1480
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 300 EUR
Chinees rolschilderij op papier 1481
Chinees rolschilderij op papier

70 EUR

Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven 1482
Chr. A.M. Overbeeke, Stilleven

350 EUR

C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt 1483
C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt

100 EUR

Piet Klaasse, Haan 1484
Piet Klaasse, Haan

110 EUR