Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oosterse kampferkist 4183
Oosterse kampferkist

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke theetafel 4182
Antieke theetafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oosterse bijzettafel 4177
Oosterse bijzettafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Massief eiken salontafel 4170
Massief eiken salontafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke piedestal, 1880 4102
Antieke piedestal, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke rooktafel, 1930 4215
Antieke rooktafel, 1930

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
19e Eeuwse eiken kist 4302
19e Eeuwse eiken kist

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Engelse tiltop-tafel 4192
Engelse tiltop-tafel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 1900 4188
Antieke spiegel, 1900

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Antieke Engelse pianokruk, 1900 4220
Antieke Engelse pianokruk, 1900

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Houten zuil 4304
Houten zuil

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
17e - 18e  Eeuwse eiken kist 4218
17e - 18e Eeuwse eiken kist

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schrijftafel met wangen, 1870 4186
Schrijftafel met wangen, 1870

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Boekenkast met schuifdeuren 4176
Boekenkast met schuifdeuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
19e Eeuwse wortelnoten theetafel 4173
19e Eeuwse wortelnoten theetafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl fauteuil 4142
Louis Seize-stijl fauteuil

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse armleunstoel 4130
Engelse armleunstoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke kist, 1900 4128
Antieke kist, 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel 4106
Grote 19e eeuwse vergulde spiegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Trumeau (koloniaal) 4291
Trumeau (koloniaal)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken theekastje, 1915 4175
Eiken theekastje, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eiken theekastje 4184
Eiken theekastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hoekvitrine+kapstok 4148
Hoekvitrine+kapstok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek vitrinekastje, 1930 4222
Antiek vitrinekastje, 1930

Resultaat:

75 EUR