Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken commode, 1820 4204
Eiken commode, 1820
Startprijs 100 EUR
Willem III kastje, 1860 4195
Willem III kastje, 1860
Startprijs 100 EUR
19e Eeuwse spiegel 4165
19e Eeuwse spiegel
Startprijs 100 EUR
Mahonie laden-commode 4123
Mahonie laden-commode
Startprijs 100 EUR
Antieke Engelse hangoor tafel 4121
Antieke Engelse hangoor tafel
Startprijs 100 EUR
19e Eeuwse armleunstoel 4066
19e Eeuwse armleunstoel
Startprijs 100 EUR
Antieke voltaire + voetenbank 4065
Antieke voltaire + voetenbank
Startprijs 100 EUR
Antiek Engels kamergemak 4122
Antiek Engels kamergemak
Startprijs 90 EUR
Thee-serveerwagen, 1960 4171
Thee-serveerwagen, 1960
Startprijs 80 EUR
Theetafel met lade 4164
Theetafel met lade
Startprijs 80 EUR
Antieke bijzettafel, 1880 4120
Antieke bijzettafel, 1880
Startprijs 80 EUR
Antieke Mechelse armleunstoel 4111
Antieke Mechelse armleunstoel
Startprijs 80 EUR
Theewagen op wielen 4087
Theewagen op wielen
Startprijs 80 EUR
Eiken secretaire met snijwerk 4095
Eiken secretaire met snijwerk
Startprijs 70 EUR
Tibetaanse spiegel 4240
Tibetaanse spiegel
Startprijs 60 EUR
Teakhouten kastje/TV meubel 4208
Teakhouten kastje/TV meubel
Startprijs 60 EUR
Antieke mahonie tafel, 1860 4292
Antieke mahonie tafel, 1860
Startprijs 45 EUR
Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar) 4277
Antieke speel/picknick tafel (inklapbaar)
Startprijs 25 EUR
Moderne spiegel 4271
Moderne spiegel
Startprijs 15 EUR