Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Louis Philippe armleunstoelen 4109
2x Louis Philippe armleunstoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke bonheur, 1870 4094
Antieke bonheur, 1870

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuwse antieke eiken kist 4093
18e Eeuwse antieke eiken kist

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hollandse chiffonnier, 1820 4047
Hollandse chiffonnier, 1820

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Vergulde Louis Seize-stijl piedestal 4043
Vergulde Louis Seize-stijl piedestal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Eiken medicijnkastjes 4099
2x Eiken medicijnkastjes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
19e Eeuws Hindelopen scheepskastje 4239
19e Eeuws Hindelopen scheepskastje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Art Deco-stijl boekenkast 4299
Art Deco-stijl boekenkast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Notenhouten schrijfbureau 4297
Notenhouten schrijfbureau

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Hollandse Barok secretaire, 19e eeuw 4289
Hollandse Barok secretaire, 19e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Eiken 1-deurs kussenkast 4104
Eiken 1-deurs kussenkast

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Oosterse hangvitrine 4101
Oosterse hangvitrine

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Schommelstoel (iepenhout) 4161
Schommelstoel (iepenhout)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Franse bijzettafel, 1900 4125
Antieke Franse bijzettafel, 1900

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Mahonie etageretafel 4100
Mahonie etageretafel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken laden commode 4263
Eiken laden commode

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Duitse naaitafel, 1880 4103
Duitse naaitafel, 1880

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Engelse naaitafel 4031
Engelse naaitafel

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke piedestal, 1900 4129
Antieke piedestal, 1900

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
4x Engelse mahonie stoelen 4141
4x Engelse mahonie stoelen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hollandse Empire commode, 1820 4278
Hollandse Empire commode, 1820

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse hangoor-tafel, 1800 4191
Engelse hangoor-tafel, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Engelse boekenmolen 4082
Antieke Engelse boekenmolen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Mechelse eiken vitrinekast 4127
Mechelse eiken vitrinekast

Resultaat:

120 EUR