Oude bruin geglazuurde Chinees porseleinen vaas met karper en waterlelie decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met 17e eeuwse figuren voorstelling. Circa 1900. Gemerkt A. Pumy. Twee restauraties deksels. Afmeting: 1 9 -28 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren armband, 935/000, gemaakt uit 8 schilden met emaille van diverse stadswapens. breedte 20 mm. 19 cm. ca 30 gram. In goede staat
Grote oude Chinees porseleinen knobbelvaas op houtgestoken console. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x ø 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met citrien en markesiet, in Art Deco stijl. Ring met een vierkante kop in het zilver bezet met smaragd geslepen citrien, 10x8mm, en een rand versierd ...
Oude platte Chinees porseleinen schaal met karpervijver en florale decor. Met bruine glazuur. Afmeting: 4 x ø 20 cm. In goede staat.
Wandelstok met zilveren greep, 800/000, haf rond model voorzien van gravure. 85 cm. Diverse deukjes.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met figuren voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 10,5 cm. In goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat
Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Eén maal terracotta rood met koper. Eén maal bamboe decor met Foo-hond. Afmeting: ø 11,5 - ø 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin decor + tekst. Bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 13 x 16 x ø 11 cm. In goede staat.
Lot met 4 zilveren ringen, 925/000, met zirconia en parel. ca 41,5 gram. diverse maten.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen borden met landschap decor. Drie met haarlijn. Afmeting: ø 18,2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Eén vier-delige stapeldoos met rode Foo-honden + tafelschaaltje met bodemmerk. Chip. Afmeting: 11 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Japanse porseleinen kopjes met drie deksels en twee schotels. Gesigneerd en met tekst, figuur en landschap decor. Eén kopje chip. Afmeting: 9 - 12,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen. Blauw/wit met bodemmerken. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 11 - 14,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen godheid met perzik, kind en hert. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse sierschotels. Eén maal 18e eeuwse Fayence schotel, de Klaauw gemerkt. Chip. Eén maal Makkumse plooischotel, polychroom. Chip. 20e Eeuw. Afmeting: 28,5 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met draken in wolken decor. Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen papbord in klapmutsvorm. Tuin decor. Chip bodemrand. Afmeting: 4 x 16,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen rijstwijn kop en schotels met Familie Rose floraal/insecten decor. Vijf schotels, één maal met haarscheur. Vier kopjes, één met haarscheur, drie met minimale chips. Afmetin...