Art Deco metalen bureaulamp met formika zichtscherm. Circa 1925. Afmeting: 32 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Klein antiek verguld bronzen spiegeltje in Rococo-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 18,5 cm. In goede staat.
Vier antieke messing bloempotten met druivenranken, leeuwenkoppen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 - 26 cm. In goede staat.
Houten jaren 50 design aapje in de stijl van Kay Bojesen. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Fijngeschilderd 19e eeuws miniatuur schilderij met figuren/vogel decor. Afmeting: ø 7 cm. In goede staat.
Afrikaanse houtgestoken wandelstok met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Vroege Japanse kleine cloisonne trekpot Meiji of ouder. Met rondom draken decor in iriserend blauw. Bij hengsel paar stukjes weg. Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws notenhouten naaikist met geheime lade, spiegel en intarsia. Lichte fineerschade. Afmeting: 16 x 39 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Drie oude lederen motorjassen. Circa 1930 - 1960. 20e Eeuw. Maat: Large. Gebruikssporen. Eén jas scheur in leer. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Afrikaanse bewerkte hoornen met figuren. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese metalen theepotten met lithografieën. Afmeting: H 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse cloisonne Meiji dekseldoos met florale + vlinder decor. Haarlijn. Afmeting: 4,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse lijsten. Onder andere; één maal bladgoud met veren hoeken. Doekmaat: H 34,5 x B 35,5 cm / H 65 x B 49,5 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek grijs gewolkt emaille. Aantal: 11 stuks. Afmeting: 17 - 37 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten Chinese piedestal voor vaas. Met klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 22 - ø 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houten kaarskandelaren met messing lekrand. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee oude miniaturen. Deels geschilderd. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 9 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Hollands koperwerk. Bestaande uit: Kopergeslagen lectuurbak met zeegezicht + Kopergeslagen kolenbak met zeegezicht + Blaasbalg, Michiel de Ruyter. Afmeting: 40 - 52 cm. In goede staat...
Drie oude/antieke miniaturen met messing lijsten. Bestaande uit: Moeder met kind, Maria met aureool en damesportret. Afmeting: 3 - 4,5 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse miniaturen. Damesportretten. Gesigneerd. Handgeschilderd. Eén maal Madonna Fiorentina Filippo Zippi Firenso. Eén maal Comtesse de Fugina de Mignard Fireuse. Afmeting: 5,5 x 4,3 cm. In ...
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm
3 Parker pennen, zilver- en goudkleurig, met een balpen, een rollerbal en een vulpen. Sonnet. In goede staat
Twee antieke Hollandse kruideniers voorraadblikken. Pette Cacao + Arke Beschuit. Afmeting: 35 - 42 cm. In redelijke staat.
Vier antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Oldenhove Tabak No. 2. Guldens' Baai Maja. Twee maal Douwe Egberts Koffie-Thee. Afmeting: 48 - 51 cm. In red...
Oud Afrikaans masker met leder en bamboe haar. Afmeting: 26 x 14 x 8 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Jadaica bronzen hangende sabat olielamp. Afmeting: 22 cmm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse bronzen kaarsenkroon. Barok-stijl. Afmeting: 35 x ø 36 cm. In goede staat.
Zwart tasje, prachtige versierd met kraaltjes. ø 13x30cm. In goede staat
Lot diverse wanddecoraties. Houtgestoken en compositie. Onder andere: Consoles, putti's et cetera. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Decoratieve metalen vrouwenbuste op compositie piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.
Vier lampen. Divers. Bestaande uit: Buitenlamp, circa 1920. Smeedijzeren tafellamp, circa 1950. Koperen lampenvoet, circa 1920. Messing wandlamp, 20e eeuw. Afmeting: 30- 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Hollands Droste Cacao chocoladeblik. Circa 1920. Afmeting: 15 x 40 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Franse Hermes Paris damestas met linnen en leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Verchroomde bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten Barok-stijl tafellamp. Eén vleugel los er bij. 20e Eeuw. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude plafond hanglampen. Eén maal zakkroonlamp met geslepen kristal. Eén maal ovaal met messing + kristalglas. Afmeting: 46 x ø 26 cm. / 32 x 37 x 25 cm. In goede staat.
Twee oude hanglampen. Messing met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren, deels gebruneerd. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.
Twee oude radio's. Bakeliet. Eén maal Ton Funk Violetta 1955 + Philips 658 U 1946 - 1947. Afmeting: 36- 44 cm. In redelijke staat.
Antieke bakelieten Philips luidspreker. 1925 - 1928. Afmeting: 44 x ø 38 cm. In goede staat.
Antieke houten foto camera. Guy de Coral Co. Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne kristalglazen tafellampen. 21e Eeuw. Eén voetje chip. Afmeting: 66 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude kunststof lampen. Naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Vingers beschadigd. Afmeting: H 72 - 73 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse kwikbarometer met Franse opdruk. Gemaakt door A.W. Heynen-Den Haag. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen vazen met zijden bloemen en glas onder glazen stolpen. Eén stolp kapot. Afmeting: 32 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuur. Japanse oude man met kind en bloesemtak. Op houtgestoken console. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Oosterse coquillanoot met mandje, bewerkt en opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Antiek Oosters ivoren figuur op hoornen basement. Halfnaakte danseressen. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.
Oude Japanse uit been gesneden inro met poezen voorstelling en bamboe. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Groot antiek mahoniehouten scheepsstuurwiel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 102 cm. In goede staat.
Antiek zes-delig gietijzeren met messing haardstel. Circa 1900. Afmeting: 68 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse bronzen historisme vuurbokken. Neo Renaissance. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Zes maal miniatuur schilderijen. In houten lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws messing processiekruis met houten steel. Anno 1837. Afmeting: 220 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Neogotische bronzen deurklopper met Maria. Afmeting: 39 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen historisme, Neorenaissance vijzel met stamper. Circa 1880. Afmeting: 19,5 x ø 24,5 cm. In goede staat.
Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen historisme houder met twee deksels en hengsel met gravering en feniksen. Schuitvormig. Circa 1880. Afmeting: 14 x 26 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke vroeg 19e eeuwse tinnen kruiken met bodemstempels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Oude koperen hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 37 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.
Tien maal messing/brons. Bestaande uit: Oosterse bewerkte tafellamp, dekselschaal, Neogotisch kistje, zeven oosterse vaasjes. Afmeting: 6 - 57 cm. In goede staat.
Drie maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Messing brandewijnkom, A. Raulin Dinant. Drie-delige tabaksset, montage onprofessioneel veranderd. Grote Barok-stijl kaarskandelaar. Afmeting: 18 - 65 cm. In...
19e Eeuwse Engelse roodkoperen kraantjeskan met porselein. Eén chip. Afmeting: 36 x ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke vergulde messing hallamp met facet geslepen glas. Louis Seize-stijl. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp met verguld messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 x ø 24 cm. In goede staat.
Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse wortelhouten dekseldoos met mozaïek op deksel. Turnbridge Ware. Circa 1900. Afmeting: 10 x 24 x 19 cm. In goede staat.
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Twee oude messing kaarskandelaren met putti. In Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing kaarskandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.
Tien maal divers oud/antiek brons. Onder andere: Heilig water bekers, Oosterse potten en één bronzen lavabo. Afmeting: 5 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Tibetaanse bronzen handbel. Klepel vervangen later. Afmeting: 20,2 cm. In goede staat.
1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese geëmailleerde vazen met Familie Rose decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk. Jugendstil met geisha en parasol. Circa 1915. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Oude/antieke houten Russische kovsch (drankhouder). Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse grote bronzen Empire drie-lichts kaarskandelaren. Deels verguld, deels donker gebruineerd. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.
Twee antieke meerschuimen tabaksmondstukken met origineel lederen foedraal. Circa 1900. Eén maal drinkende dame. Eén maal hondje. Afmeting: 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinese Peking cloisonne siervazen. Messing met florale decors. Afmeting: 26 x ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde brons met marmeren cassoletten in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee zware marmeren Louis Seize-stijl cassoletten met brons. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.