Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Djokja zilver 725
Lot Djokja zilver

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot zilver 746
Lot zilver

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Zilver, lepel/schep/beker 823
3x Zilver, lepel/schep/beker

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren dameshorloge aan kettting 905
Zilveren dameshorloge aan kettting

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Collier van cultiveparels. 951
Collier van cultiveparels.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Stilleven met fruit 1333
Onduid. gesig., Stilleven met fruit

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot oude pennen (7x) 2295
Lot oude pennen (7x)

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke Duitse tabakspijp 2302
Antieke Duitse tabakspijp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Houten kandelaren 2322
2x Houten kandelaren

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Messing Art Nouveau-stijl lamp 2475
Messing Art Nouveau-stijl lamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Barok-stijl plafondlamp 2481
Barok-stijl plafondlamp

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke deurbel, 1890 2490
Antieke deurbel, 1890

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot oude speldjes 2507
Lot oude speldjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Militair gasmasker 2716
Militair gasmasker

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot divers oud papiergeld 2910
Lot divers oud papiergeld

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot houten speelgoed 3102
Lot houten speelgoed

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Oud Duits speelgoed 3107
2x Oud Duits speelgoed

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude bijzettafel met tegels 4337
Oude bijzettafel met tegels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek kristal 5582
2x Oud/antiek kristal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw 5586
3x Oude noppenglazen, 20e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot oud glas/kristal 5587
Lot oud glas/kristal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5x Ingelijste tegels 6165
5x Ingelijste tegels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Chinees bord , 18e eeuw 6503
Chinees bord , 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Satsuma koekjestrommel 6539
Antieke Japanse Satsuma koekjestrommel

Resultaat:

20 EUR