Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw 6598
Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6603
Oude Chinese kom

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Duitse Hummelfiguur 6605
2x Duitse Hummelfiguur

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900 6609
4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antiek lampetstel, 1930 6640
Antiek lampetstel, 1930

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot plated (8x) 799
Lot plated (8x)

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot tin 2457
Lot tin

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Antieke Indonesische kris 2711
Antieke Indonesische kris

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Landstorm militaria WO I documenten 2729
Landstorm militaria WO I documenten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Jugendstil regulateur, 1915 3668
Jugendstil regulateur, 1915

Resultaat:

15 EUR